Psychiatra i Psychoterapeuta na Powiślu

Pomogliśmy już ponad 100 000 Pacjentów
Polecani psychiatrzy i psychoterapeuci
Eksperci od lęku, snu, depresji, zaburzeń odżywiania i innych
Centrum Terapii Dialog
Warszawa, ul. Fabryczna 16/22

SAMOCHÓD

– z Centrum, Powiśla dojedziesz w mniej niż 10 minut

PARKING miejski przy ulicy

 AUTOBUS 107 143 171  182  188  523  525

Ocena

4.9★★★★★151 recenzji
 • Gosia
  Bardzo profesjonalni specjaliści, z wiedzą i dobrym podejściem. Podczas każdej wizyty dowiaduję się bardzo ważnych rzeczy na temat zdrowia, leków i dalszych kroków. Znalazłam wsparcie gdy już było bardzo źle
  Gosia
 • Magda
  Fachowa pomoc, bardzo duża dostępność terminów i ciepła, pełna zrozumienia atmosfera - to wszystko się składa na poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że w razie potrzeby, w szybkim czasie mogę uzyskać pomoc.
  Magda
 • Marianna
  Wizytę w Centrum Terapii Dialog oceniam bardzo dobrze. Gabinet przyjemny, wizyta odbyła się punktualnie. Pani doktor potraktowala mnie profesjonalnie i z empatią. Polecam wizyty w tej placówce!
  Marianna
 • Małgorzata
  Pełny zrozumienia i profesjonalny personel, od pań na recepcji po lekarzy. Godne polecenia miejsce. Pani dr Stradomska pyta pacjenta o zdanie, uważnie słucha, drugi raz mi pomaga. Świetny lekarz i człowiek.
  Małgorzata
 • Kinga
  Polecam placówkę. Obszerny wybór specjalistów i duża dostępność terminów. Korzystam z wizyt online. Przyjazna atmosfera, duże zaangażowanie i nieoceniona pomoc.
  Kinga
 • Joan
  Od lat jestem pacjentką Pani Doktor Dominiki Pawłowskiej-Mróz. Centrum Dialog ma prawdziwy skarb. Uratowała niejedno życie, zaręczam. Ba, zamieniła je w bajkę 🙂
  Joan

Wizyta u psychiatry – Powiśle kontakt

Gdzie do psychiatry? W Warszawie nasze gabinety znajdziesz w wielu lokalizacjach. Pracujemy także na Powiślu, zapewniając każdemu Pacjentowi najlepszą opiekę ze strony specjalistów.

Dzisiaj zaburzenia psychiczne nie stygmatyzują i nie są powodem do wstydu. Jeżeli czujesz, że pomoc ze strony psychiatry lub psychologa jest tym, czego potrzebujesz, zadzwoń i umów się na wizytę w najkrótszym możliwym terminie! Dojedziesz do nas wygodnie komunikacją miejską lub autem, możesz również skorzystać z możliwości wizyty online.

 

Kiedy umówić się do psychiatry? Warszawa – Powiśle

W jakich sytuacjach warto umówić się do psychiatry, który przyjmuje w Warszawie (Powiśle)? Lekarz tej specjalizacji zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem takich schorzeń, jak na przykład depresja, nerwica, schizofrenia, syndrom DDA ale też zaburzania odżywiania lub uzależnienia.

Wszelkie nietypowe zmiany w codziennym zachowaniu, poczucie przytłoczenia i roztrzęsienia czy też wrażenie, że nie radzisz sobie ze stresem mogą być wyraźnymi sygnałami, że potrzebujesz fachowego wsparcia. Na taką pomoc możesz liczyć w Centrum Terapii Dialog na warszawskim Powiślu.

 

Wizyta prywatna u psychiatry Powiśle

W naszym gabinecie na Powiślu umówisz się na prywatną wizytę do psychiatry. Każdemu Pacjentowi zapewniamy opiekę od pierwszej rozmowy telefonicznej – nasi konsultanci działają dla Ciebie przez siedem dni w tygodniu i z przyjemnością udzielą niezbędnych informacji, doradzą, na jaką formę spotkania się zdecydować oraz znajdą najbliższy wolny termin wizyty.

Alternatywą dla spotkania bezpośredniego w gabinecie jest wizyta online u psychiatry. To rozwiązanie doskonałe dla osób, które nie czują się na siłach, by odwiedzić osobiście lekarza lub też z innych względów nie mogą wybrać wizyty w formie standardowej. Rozmowa przeprowadzana zdalnie jest równoważna i może przynieść takie same efekty.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6