Psychiatra i Psychoterapeuta na Woli

Pomogliśmy już ponad 100 000 Pacjentów

Polecani psychiatrzy i psychoterapeuci
Eksperci od lęku, snu, depresji, zaburzeń odżywiania i innych
Centrum Terapii Dialog
Warszawa, ul. Górczewska 137
Naprzeciwko CH WOLA PARK

SAMOCHÓD

– z Bemowa, Ochoty dojedziesz w mniej niż 10 minut

– z Ursusa dojedziesz w mniej niż 20 minut

PARKING miejski przy przychodni i CH Wola Park
 METRO – stacja Księcia Janusza

 AUTOBUS 171 190 109 154 129 523

Ocena

4.8★★★★★403 recenzji
 • Maja
  Trafiłam do pani doktor Agnieszki Dyduch z polecenia, okazało się, że nie bez powodu była zachwalana.Pani doktor jest bardzo empatyczna, szczerą i kompetentną osobą. Ponadto atmosfera w placówce jest bardzo przyjemna, panie na recepcji są bardzo miłe, bez problemu pomagają w dobrze pasującego terminu.
  Maja
 • Joanna
  Byłam pierwszy raz lekarz z polecenia dr Agnieszka Murlak okazała się bardzo empatyczna, rozsądna, szczerą i kompetentną osobą. Zadawała trafne pytania, postawiła diagnozę, zaproponowała Leki wszystko wytłumaczyła a najważniejsze poczułam dobra energię i wsparcie. Wizyta podniosła mnie na duchu. I wiem , że jestem w dobrych rękach - dziękuję
  Joanna
 • Luiza
  W oddziale miałam wykonywaną diagnostykę adhd u P. Marszalec. Wizyty przebiegały bardzo profesionalnie, widać dużą wiedzę merytoryczną u lek. diagnosty. Po otrzymaniu wyników, dużo porad oraz zaleceń oraz odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości - zdecydowanie można poczuć się zaopiekowanym.
  Luiza
 • Iga
  co prawda korzystam z usług Centrum Dialog dopiero od miesiąca, natomiast muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z zastosowanego przez dr Stradomską leczenia. panie na recepcji są bardzo miłe i pomocne, co sprawia, że pacjent czuje się komfortowo i jest zaopiekowany od początku do końca. serdecznie polecam!
  Iga
 • Aleksandra
  Trafiłam do CT Dialog właściwie przypadkiem - szukałam pomocy od jakiegoś czasu, zachęciły mnie pozytywne opinie i postanowiłam spróbować. Panie w rejestracji odpowiednio zajmują się nowym pacjentem, a lekarz, na jakiego trafiłam wykazał się świetnym podejściem do człowieka oraz dużą wiedzą. Jak najbardziej polecam.
  Aleksandra
 • Kamila
  Idealne miejsce na ziemi gdzie, nikt nikogo nie ocenia, bardzo miła i fachowa obsługa, pani doktor Ryńska bardzo sympatyczna, ciepła, wyrozumiała Przeszłam do terapeutki w centrum terapii dialog, i to była świetna decyzjia. Czuję się wysłuchana, zrozumiana, to moje światło w tunelu. Fajnie, że są takie miejsca gdzie można czuć się bezpiecznie
  Kamila
Umów się na wizytę:

Umów się przez Internet Zadzwoń do nas 22 436 83 50

Chociaż wielu twierdzi, że z problemami powinniśmy radzić sobie sami, na szczęście w społeczeństwie panuje coraz większa świadomość tego, że w trudnych chwilach warto udać się do psychiatry lub psychologa. Obecnie jednak mamy dostęp do wielu lekarzy psychiatrów w Warszawie i online, a to sprawia, że nasz wybór jest nieco utrudniony. Na pewno kwestii wyboru nie powinniśmy pozostawiać losowi, gdyż może nieść to za sobą poważne konsekwencje. Jak zatem znaleźć dobrego psychiatrę, który będzie w stanie nam pomóc?

Psychiatra prywatnie, a może online – jak znaleźć dobrego specjalistę?

Nie ma co się łudzić – w większości, nasze poszukiwania rozpoczynamy w sieci. Do wyszukiwarki wprowadzamy hasło np. dobry psychiatra Warszawa Wola, a następnie sprawdzamy kilka pierwszych ofert, które się nam wyświetliły. Należy pamiętać, że może to być bardzo zgubne.
Wcale nie jest powiedziane, że musimy udać się do psychiatry prywatnie na rozmowę w cztery oczy w jego gabinecie. To oczywiście dobre rozwiązanie, jednak nie jedyne. Czasami jesteśmy zapracowani, mamy dużo na głowie lub mieszkamy w miejscowości, gdzie nie ma przychodni psychologiczno -psychiatrycznej. Dlatego warto umówić się na wizytę z psychiatrą online, a potem również z psychologiem online lub umówić się na psychoterapię online.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6