Superwizje w NZOZ Centrum Terapii Dialog

Superwizje w Centrum Terapii Dialog

Psychoterapeuci często spotykają ze złożonymi zagadnieniami dotyczącymi prowadzonych terapii, swoich pacjentów i odnalezienia w tym swojej roli. Z tego powodu nieodłączną częścią pracy psychoterapeuty są superwizje.
W NZOZ Centrum Terapii Dialog chcemy tworzymy jak najlepsze warunki do rozwoju zawodowego dla psychoterapeutów. Dlatego prowadzimy superwizje indywidualne i grupowe z doświadczonymi, certyfikowanymi superwizorkami.

Dr n. med. Lidia Popek

Certyfikowana superwizorka; lekarz psychiatra dzieci i młodzieży z wieloletnim doświadczeniem specjalistycznym zdobytym w szpitalach psychiatrycznych w całej Polsce; obecnie ordynator Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci w Józefowie w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii; jest Konsultantką Wojewódzką w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży na Mazowszu oraz członkinią Zarządu Głównego Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prowadzi superwizje w nurcie: systemowym, psychodynamicznym oraz integracyjnym
Rodzaj spotkania: indywidualne
Czas spotkania: 90 min.
Koszt: 540 PLN

Dr n. med. Agnieszka Kałwa

Superwizor aplikant Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta integracyjny; specjalizuje się w psychoterapii dorosłych oraz dzieci i młodzieży z zaburzeniami psychicznymi (m.in. psychoz, zaburzeń lękowych, zaburzeń ze spektrum autyzmu, zaburzeń odżywiania, zaburzeń afektywnych, zaburzeń osobowości). Konsultant wojewódzki ds. psychoterapii dzieci i młodzieży.

Prowadzi superwizje w nurcie: integracyjnym
Rodzaj spotkania: grupowe
Czas spotkania: 180 min.
Koszt: 250 PLN

Rodzaj spotkania: indywidualne
Czas spotkania: 90 min.
Koszt: 250 PLN

Dr hab. n. społ. Anna Zajenkowska, prof. uczelni

Superwizorka aplikantka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; psycholożka, psychoterapeutka analityczna, analityczka grupowa, specjalizuje się w pracy min. z osobami z zaburzeniami osobowości, czy afektywnymi, aktywnie działa w ramach projektu „Polska na kozetce”, jest autorką min. książki „Polska na kozetce”. Wykłada w Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Prowadzi superwizje w nurcie: psychodynamicznym
Rodzaj spotkania: grupowe (grupa maksymalnie 3-osobowa)
Czas spotkania: 210 min.
Koszt: 245 PLN

Rodzaj spotkania: indywidualne
Czas spotkania: 60 min.
Koszt: 200 PLN

Dr n. med. Agnieszka Chrzczonowicz-Stępień

Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (po szkoleniu w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”), w trakcie Szkolenia Superwizorskiego w Laboratorium Psychoedukacji. Pracuje psychodynamicznie z pacjentami indywidualnymi oraz z grupami, także w języku angielskim.
Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi z zaburzeniami lękowo-depresyjnymi, osobowości oraz z zaburzeniami psychotycznymi. Specjalistka psycholożka kliniczna, doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz w wielu oddziałach/poradniach w Warszawie. Pracuje jako adiunkt w Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, wykłada w Szkole Psychoterapii Dialog.

Prowadzi superwizje w nurcie: psychodynamicznym
Rodzaj spotkania: indywidualne lub grupowe (grupa do 3 osób)
Czas spotkania: 50 min. (indywidualne) lub 180 min (grupowe)
Koszt: 200 zł (indywidualne), 360zł (grupowe)

mgr Karolina Serbin

Superwizorka aplikantka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka psychodynamiczna (po szkoleniu w Laboratorium Psychoedukacji).
Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuje z osobami z objawami nerwicowymi, depresyjnymi, zaburzeniami osobowości, kryzysami rozwojowymi i życiowymi, osobami w żałobie, spektrum autyzmu, DDA, DDD, prowadzi również psychoterapię szkoleniową.
Doświadczenie kliniczne zdobywała w wielu placówkach/oddziałach państwowych oraz prywatnych w Polsce, pracowała również w programach współfinansowanych przez Unię Europejską.

Prowadzi superwizje w nurcie: psychodynamicznym, z osobami po ukończeniu co najmniej pierwszego roku całościowego szkolenia z psychoterapii.
Rodzaj spotkania: indywidualne
Czas spotkania: 50 minut
Koszt: 250zł

Jesteś zainteresowany superwizją indywidualną lub grupową?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6