O Centrum

Jesteś w dobrych rękach

  • NZOZ Centrum Terapii Dialog powstało z chęci niesienia pomocy ludziom i realnej potrzeby zmieniania świata na lepsze dwóch lekarzy psychiatrów. Zbudowali oni wokół siebie Zespół doświadczonych lekarzy psychiatrów oraz psychologów i psychoterapeutów, którzy od 15 lat pomogli ponad 100.000 pacjentów. W NZOZ Centrum Terapii Dialog najważniejszy jest człowiek ze swoimi zmartwieniami, kłopotami i problemami zdrowotnymi. Jesteśmy po to, aby współtowarzyszyć pacjentom na drodze ku zdrowiu, wspierać ich, być obok.
  • Dzięki doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy naszych psychiatrów i psychoterapeutów prowadzimy Wysokospecjalistyczne Poradnie, w których diagnozujemy i leczymy m.in. zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, depresję, uzależnienia.
  • W Dialogu działa też Centrum Psychoterapii. Chcemy, żeby każdy Pacjent mógł znaleźć terapeutę najlepszego dla siebie. Dlatego wśród naszych psychoterapeutów są zarówno kobiety, jak i mężczyźni; terapeuci młodsi, jak i starsi; pracujący różnymi metodami (nurtami) psychoterapeutycznymi.
  • Pacjentom z całej Polski zapewniamy pomoc online, telefonicznie oraz w 11 przychodniach w Warszawie przez 7 dni w tygodniu.
  • W NZOZ Centrum Terapii Dialog chcemy też dzielić się naszą wiedzą, dlatego podejmujemy różne działania w ramach psychoedukacji np. regularnie organizujemy bezpłatne webinary ze specjalistami z naszych Poradni na tematy dotyczące zdrowia psychicznego czy udostępniamy różne materiały np. krótkie publikacje m.in. o anoreksji, uzależnieniach czy wspieraniu osób ze skłonnościami samobójczymi.
  • W Dialogu działa też Centrum Rozwoju Psychoterapeutów, w ramach którego organizujmy warsztaty i szkolenia dla specjalistów np. cykl spotkań z autorytetami polskiej psychoterapii.

Jeśli szukasz pomocy lub konsultacji

Zapewniamy konsultacje psychiatryczne, psychologiczne i neurologiczne. Oferujemy psychoterapię indywidualną, grupową, terapię małżeństw, rodzin i par, pomoc w sytuacji kryzysowej. Organizujemy ciekawe warsztaty.

Przekonaj się, jak możemy Ci pomóc:

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6