Psychiatra i Psychoterapeuta w Centrum Warszawy

Pomogliśmy już ponad 100 000 Pacjentów
Polecani psychiatrzy i psychoterapeuci
Eksperci od lęku, snu, depresji, zaburzeń odżywiania i innych
Centrum Terapii Dialog
Warszawa, ul. Wspólna 70
Budynek: PARK AVENUE

PARKING miejski przy przychodni

METRO – stacja CENTRUM

AUTOBUS 127128158175517521174200

TRAMWAJ792224251017333576

Psychiatra Warszawa Centrum – Wspólna 70

Czujesz potrzebę porozmawiania ze specjalistą o swoich problemach? Nurtują Cię wątpliwości dotyczące Twojego zdrowia psychicznego? Skorzystaj z wizyty i rozmowy u lekarza psychiatry – nasi specjaliści czekają na Ciebie, gotowi pomóc Ci w trudnym momencie życia.

W Warszawie psychiatra Centrum Terapii Dialog przyjmuje także w gabinecie zlokalizowanym przy ulicy Wspólnej 70. To oznacza, że na wizytę możesz umówić się w samym centrum stolicy.

Kiedy i jak umówić się na wizytę u psychiatry (Warszawa Centrum)?

Do skorzystania z porady psychiatry w centrum Warszawy (na ulicy Wspólnej 70 lub pod innym adresem) nie potrzebujesz skierowania. Nasi specjaliści przyjmują prywatnie, w terminach dogodnych dla Pacjenta.

Pamiętaj, możesz przyjść na konsultację, kiedy tylko potrzebujesz. Czasami możesz potrzebować po prostu rozmowy z bezstronną osobą, niekiedy okazać się może, że konieczne będzie wprowadzenie leków oraz terapii – o takich możliwościach psychiatra (Warszawa Centrum) poinformuje Cię oczywiście w trakcie rozmowy. W Centrum Terapii Dialog możesz ponadto skorzystać z pomocy także innych specjalistów, w tym psychologa.

Umówienie się na wizytę jest przy tym niezwykle proste i wygodne. Możesz zadzwonić do naszej rejestracji, gdzie wykwalifikowany doradca nie tylko zapisze Cię na wizytę, ale też udzieli wstępnych informacji i odpowie na nurtujące Cię pytania. Jeśli wolisz bardziej dyskretną konsultację, wybierz wizytę u psychiatry online – bez wychodzenia z domu. Dobry psychiatra (Warszawa Centrum) jest bowiem w stanie udzielić Ci wsparcia w dowolnej formie, nie tylko podczas spotkania w cztery oczy.

Kiedy pomóc może psychiatra? Warszawa Centrum

Psychiatra jest lekarzem specjalistą, który udziela pomocy i doradztwa w przypadku zaburzeń o podłożu psychicznym. Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem depresji, zaburzeń odżywiania, nerwicy lękowej czy bezsenności i innych zaburzeń lub chorób. Bez względu na to, czy szukasz lekarza psychiatry w centrum Warszawy, czy też w innych dzielnicach, nasi specjaliści zapewniają niezbędną pomoc w każdej sytuacji związanej ze zdrowiem psychicznym.

Na wizytę u psychiatry w Warszawie – w Centrum warto umówić się w przypadku występowania zaburzeń nastroju, nadmiernego stresu oraz, bezwzględnie, kiedy występują myśli samobójcze.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6