Psychiatra i Psychoterapeuta na Żoliborzu

Pomogliśmy już ponad 100 000 Pacjentów
Polecani psychiatrzy i psychoterapeuci
Eksperci od lęku, snu, depresji, zaburzeń odżywiania i innych
Centrum Terapii Dialog
Warszawa, ul. Gwiaździsta 5

SAMOCHÓD

– z Żoliborza dojedziesz w mniej niż 10 minut

– z Targówka, Pragi Południe, Tarchomina, Bielan, Łomianek, Białołęki dojedziesz w mniej niż 15 minut

PARKING miejski przy przychodni

AUTOBUS 114 118 122 185

Ocena

4.8★★★★★118 recenzji
 • Martyna
  Bardzo mila i profesjonalna obsługa, Polecam doktor Stradomską, bardzo stresowałam się przed wizyta, Pani jest profesjonalna i powiedziałabym do rany przyłóż
  Martyna
 • Patryk
  Byłem wcześniej na paru terapiach jednak nigdy nie byłem tak zadowolony jak z tej oferowanej w DIalogu. Przeniosłem również się tutaj jeśli chodzi o opiekę psychiatryczną i również bardzo na plus 🙂
  Patryk
 • Mateusz
  Od 6 miesięcy leczę się z doktorem Grzegorzem Opielak. Z czystym sumieniem polecam doktora. Placówka na Żoliborzu jest naprawdę bardzo ładna i dobrze skomunikowana.
  Mateusz
 • Wiktoria
  Bardzo szybki termin. Pomoc jaka dostałam dużo mi dała; i na teraz i mam plan co dalej jakie następne kroki. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie pytania
  Wiktoria
 • Agata
  Bardzo polecam wizyty online w klinice Dialog. Wszystko przeprowadzone na najwyższym poziomie. Pani Doktor Dominika pomaga mi przejść w ciężkim okresie w moim życiu. Klinika zasługuje na 5 gwizdek.
  Agata
 • Dkr
  Bardzo profesjonalna obsługa, bardzo miło zaskoczyło mnie że centrum zapewnia interwencyjnego lekarza do którego w razie problemów można zwrócić się z pytaniami np. w sprawie leków w okresie między wizytami.
  Dkr

Wizyta u psychiatry – Żoliborz kontakt

Gdzie do psychiatry? W Warszawie nasze gabinety znajdziesz w wielu lokalizacjach. Pracujemy także na Żoliborzu, zapewniając każdemu Pacjentowi najlepszą opiekę ze strony specjalistów.

Dzisiaj zaburzenia psychiczne nie stygmatyzują i nie są powodem do wstydu. Jeżeli czujesz, że pomoc ze strony psychiatry lub psychologa jest tym, czego potrzebujesz, zadzwoń i umów się na wizytę w najkrótszym możliwym terminie! Dojedziesz do nas wygodnie komunikacją miejską lub autem, możesz również skorzystać z możliwości wizyty online.

 

Kiedy umówić się do psychiatry? Warszawa – Żoliborz

W jakich sytuacjach warto umówić się do psychiatry, który przyjmuje w Warszawie (Żoliborz)? Lekarz tej specjalizacji zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem takich schorzeń, jak na przykład depresja, nerwica, schizofrenia, syndrom DDA ale też zaburzania odżywiania lub uzależnienia.

Wszelkie nietypowe zmiany w codziennym zachowaniu, poczucie przytłoczenia i roztrzęsienia czy też wrażenie, że nie radzisz sobie ze stresem mogą być wyraźnymi sygnałami, że potrzebujesz fachowego wsparcia. Na taką pomoc możesz liczyć w Centrum Terapii Dialog na warszawskim Żoliborzu.

 

Wizyta prywatna u psychiatry Żoliborz

W naszym gabinecie na Żoliborzu umówisz się na prywatną wizytę do psychiatry. Każdemu Pacjentowi zapewniamy opiekę od pierwszej rozmowy telefonicznej – nasi konsultanci działają dla Ciebie przez siedem dni w tygodniu i z przyjemnością udzielą niezbędnych informacji, doradzą, na jaką formę spotkania się zdecydować oraz znajdą najbliższy wolny termin wizyty.

Alternatywą dla spotkania bezpośredniego w gabinecie jest wizyta online u psychiatry. To rozwiązanie doskonałe dla osób, które nie czują się na siłach, by odwiedzić osobiście lekarza lub też z innych względów nie mogą wybrać wizyty w formie standardowej. Rozmowa przeprowadzana zdalnie jest równoważna i może przynieść takie same efekty.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6