Psychiatra na Żoliborzu

Centrum Terapii Dialog

Warszawa, ul. Gwiaździsta 5

SAMOCHÓD

– z Żoliborza dojedziesz w mniej niż 10 minut

– z Targówka, Pragi Południe, Tarchomina, Bielan, Łomianek, Białołęki dojedziesz w mniej niż 15 minut

PARKING przy ulicy

AUTOBUS 114 118 185

Specjalistyczne poradnie

Zobacz, w czym się specjalizujemy

Umów wizytę

Terminy też na dzisiaj

Wizyta u psychiatry – Żoliborz kontakt

Gdzie do psychiatry? W Warszawie nasze gabinety znajdziesz w wielu lokalizacjach. Pracujemy także na Żoliborzu, zapewniając każdemu Pacjentowi najlepszą opiekę ze strony specjalistów.

Dzisiaj zaburzenia psychiczne nie stygmatyzują i nie są powodem do wstydu. Jeżeli czujesz, że pomoc ze strony psychiatry lub psychologa jest tym, czego potrzebujesz, zadzwoń i umów się na wizytę w najkrótszym możliwym terminie! Dojedziesz do nas wygodnie komunikacją miejską lub autem, możesz również skorzystać z możliwości wizyty online.

 

Kiedy umówić się do psychiatry? Warszawa – Żoliborz

W jakich sytuacjach warto umówić się do psychiatry, który przyjmuje w Warszawie (Żoliborz)? Lekarz tej specjalizacji zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem takich schorzeń, jak na przykład depresja, nerwica, schizofrenia, syndrom DDA ale też zaburzania odżywiania lub uzależnienia.

Wszelkie nietypowe zmiany w codziennym zachowaniu, poczucie przytłoczenia i roztrzęsienia czy też wrażenie, że nie radzisz sobie ze stresem mogą być wyraźnymi sygnałami, że potrzebujesz fachowego wsparcia. Na taką pomoc możesz liczyć w Centrum Terapii Dialog na warszawskim Żoliborzu.

 

Wizyta prywatna u psychiatry Żoliborz

W naszym gabinecie na Żoliborzu umówisz się na prywatną wizytę do psychiatry. Każdemu Pacjentowi zapewniamy opiekę od pierwszej rozmowy telefonicznej – nasi konsultanci działają dla Ciebie przez siedem dni w tygodniu i z przyjemnością udzielą niezbędnych informacji, doradzą, na jaką formę spotkania się zdecydować oraz znajdą najbliższy wolny termin wizyty.

Alternatywą dla spotkania bezpośredniego w gabinecie jest wizyta online u psychiatry. To rozwiązanie doskonałe dla osób, które nie czują się na siłach, by odwiedzić osobiście lekarza lub też z innych względów nie mogą wybrać wizyty w formie standardowej. Rozmowa przeprowadzana zdalnie jest równoważna i może przynieść takie same efekty.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online