Anna Nowak

Anna Nowak

lekarz specjalista psychiatra

lek.
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19 (Metro Natolin),DIALOG Mokotów Plac Unii Lubelskiej - Puławska 12A lok 4,Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 20 lat doświadczenia.

Doświadczenie zdobywała:

 • w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie,
 • na Oddziale Psychiatrycznym im. L. Rydygiera w Krakowie,
 • w III Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2016 – roczne studia podyplomowe z psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej,
 • 2006-2009 – szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w CBT zakończone uzyskaniem certyfikatu terapeuty poznawczo-behawioralnego,
 • 1999 – Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń lękowych i nerwic,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychicznych związanych z okresem ciąży i połogu,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń adaptacyjnych i związanych ze stresem,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń depresyjnych,
 • diagnostyce i leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej.

Posiadane uprawnienia:

Wypowiedzi w mediach i publikacje:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Średnia ocena:  
 32 ocen
 by Sylwia

Bardzo ciepła i rzeczowa Pani. Z cierpliwością wyjaśnia różne zagadnienia

 by Dominika B.

Trafiłam do Pani Doktor po pewnym Ordynatorze, który zapisywał mi Xanax przez 15 lat. Na szczęście Pani Doktor nie planowała takiej terapii. Moja kondycja jest bardzo trudna do leczenia, i przez to jestem trudną pacjentką (czego Pani Doktor nie dała mi odczuć) Cierpliwie dobierała kolejne leki, nie obrażała się, kiedy stwierdzałam, że coś działa źle. Kiedy poszukiwałam leków na własną rękę pasujących do mojej kondycji, okazało się, że to właśnie mi już zapisała. W najcięższym dla mnie okresie, kiedy opiekowałam się schorowana starą dwojką, miałam i ze strony poleconej przez nią wybitnej terapeutki, i od niej realne wsparcie, dzięki nim, przeżyłam.
Pani Doktor jest też otwarta na zmiany, na nowe leczenia, jeśli widzi, że tradycyjne metody zawodzą. Ale wszystko zgodnie z procedurami. Pani Doktor jest empatyczna i angażuje się w osobę, którą leczy. Słucha pacjenta. Zgodziła się na odstawianie trudnego leku (samoleczenie) na własną rękę w domu, pod jej kontrolą, dostałam hiper dokładną instrukcję i udało się 🙂 Gratulowała mi szczerze i było to bardzo pokrzepiające. I love that doc leczy mnie ponad 10 lat, jeśli nie więcej... Może czasem traktuje mnie nieco jak dziecko (to nie to samo, co protekcjonalizm innych lekarzy), ale może też ja traktuję ją trochę jak mamę, choć jest pewnie młodsza ode mnie :)))
Nie wiem czy o tym pisać, ale kiedy miałam ciężki kryzys finansowy, nie uznała, że to wystarczający powód, bym przerwała leczenie i myślała jak to rozwiązać . W końcu wszystko się udało. Dla mnie był to kolejny dowód zaangażowania.
Problematyczne kwestie były /są dwie - ale bez związku z Panią Doktor.
Poważnym problemem przez dłuższy czas była lokalizacja, Stryjeńskich, potwornie daleko ode mnie, teraz, kiedy mozliwe są wizyty online, problem znikł.
Druga kwestia dotyczy Centrum Terapii Dialog, wobec którego mam parę uwag krytycznych, ale to nie ich dotyczy opinia:)

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Anna

Polrcam wszytskim osobom zmagajacym się z depresja. Pani Doktor potrafi dobrac odpowiednie leczenie do pacjenta. Jego problemow zdrowotnych jak i natury psychicznej. Polecam osobom zmagajacym się z trudnymi relacjami rodzinnymi, jak i trudnymi relacjami w pracy, wypalonym zawodowo.

 by Ewa

Panią Doktor Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy psychiatry w leczeniu zaburzeń depresyjnych, lękowych, fobii społecznej, itd.

 by patrycja

Polecam pacjentom z różnego rodzaju lękami, fobiami i depresjami. Pani Doktor jest przemiłą, kompetentną i ciepłą osobą. Pomaga już po pierwszej wizycie.

 by Młody K

Dobra, empatyczna Pani Doktor. Bardzo zaangażowana, raz nawet dzwoniła do mnie następnego dnia po wizycie, żeby sprawdzić jak się czuję. Prowadzi moją psychoterapię od 5 miesięcy. Szkoda, że nie trafiłem na nią wcześniej... może nie zmarnowałbym tych kilku wcześniejszych lat... 🙁

 by Baśka K.

Przemila Pani Doktor. Wyprowadziła mnie z depresji. Nie tylko ja, ale cała moja rodzina jest jej za to wdzięczna :).

 by karolina D

Pani Ania jest cudownym człowiekiem a przede wszystkim cudownym oddanym lekarzem. podchodzi do pacjenta ze zrozumienie i oddaniem. Leczyła się u niej państwowo (jak jeszcze przyjmowała w przychodni przyszpitalnej, jak i teraz co jakiś czas chodzę prywatnie) polecam każdej osobie takiego lekarza a przede wszystkim wspaniałego człowieka niosącego pomoc.

 by Anonim

Witam, Pani Anna bardzo pomogła mojemu ojcu. Jest miłym, kompetentnym i wyrozumialym lekarzem. Bylismy usatysfakcjonowani efektami leczenia. Polecam gorąco.

 by Anonim

Przemila Pani Doktor. Wyprowadziła mnie z depresji. Nie tylko ja, ale cała moja rodzina jest jej za to wdzięczna :).

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online