Izabela Kaźmierczak

Izabela Kaźmierczak

psycholog, psychoterapeuta poznawczo‐behawioralny

dr n. społ.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 10 lat doświadczenia.

Doświadczenie zdobywała:

 • jako prowadząca zajęcia w Szkole Psychoterapii Dialog (dawniej Mabor),
 • w Poradni Leczenia Nerwic w Warszawie,
 • w Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia w Warszawie,
 • w Akademickim Centrum Psychoterapii w Warszawie,
 • w prywatnych poradniach w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2016 – psychoterapeuta, Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT EDU w Warszawie,
 • 2012 – doktor nauk społecznych, Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie / London School of Economics and Political Sciences,
 • 2008 – magister psychologii, Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie,
 • 2006 – magister filozofii, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Certyfikaty:

 • numer Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 821.

Specjalizuje się w:

 • rozwoju świadomości,
 • uwalnianiu zablokowanych emocji,
 • pracy z osobami doświadczającymi braku, z obniżonym poczuciem własnej wartości,
 • pracy z osobami, które zdecydowały się pokonać własne ograniczenia,
 • pracy z osobami nastawionymi na polepszenie relacji z sobą, z innymi, ze światem,
 • pracy z osobami poszukującymi własnej ścieżki życiowej, sensu swojego życia,
 • pracy z osobami DDA/DDD.

Wypowiedzi w mediach i publikacje:

 • autorka ponad 15 publikacji naukowych dostępnych na stronie ResearchGate >>ZOBACZ
Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Średnia ocena:  
 5 ocen
 by Paulina

Co to była za przygoda! Zaczęłam terapię z powodu dużych problemów lękowych i stresowych związanych z zespołem jelita drażliwego... a skończyłam z wiarą i sympatią do samej siebie, narzędziami do radzenia sobie z lękami i stresami czy walki ze schematami.
Pomimo terapii online, czułam niesamowitą więź i zaangażowanie w naszą pracę ze strony Pani Izy. Jej doświadczenie, rewelacyjny dowcip i zrozumienie spowodowały, że praca nad sobą była wręcz przyjemna. Jeszcze rok temu nie uwierzyłabym, że można żyć bez lęku i stresu w codziennym życiu, a jednak! 🙂

 by Pacjent

Czułem zaangażowanie w udzielenie mi przydatnych porad oraz przede wszystkim chęć zrozumienia sytuacji w jakiej się znajduje/znajdowałem

 by Mariusz

Przyznam że przez dłuższy czas byłem nastawiony sceptycznie wobec skuteczności terapii, co wynikało głównie z tego że byłem przekonany że nic nowego się na niej nie dowiem. W końcu jestem doktorem nauk filozoficznych, oczytany w literaturze psychologicznej, w pełni świadomy funkcjonowania swojego umysłu i innych, więc czego więcej mógłbym się dowiedzieć na terapii – myślałem – czego już nie wiem? Jak wiadomo terapia nie sprowadza się do wybiórczego zbioru ciekawostek z zakresu psychologii i filozofii umysłu.
Zmuszony okolicznościami życiowymi postanowiłem jednak z niej ostatecznie skorzystać. Co do jej skuteczności powiem krótko – zaskoczył mnie fakt że jeszcze po czterdziestce mogłem dokonać radykalnych zmian w swoim postrzeganiu świata na tyle aby poprawić właściwie wszystko w swoim życiu. Kluczem do tego było zidentyfikowanie tendencyjnych zachowań ukształtowanych w dzieciństwie, i potem nieświadomie utrwalanych w życiu dorosłym, które ograniczały nie tylko moje działanie ale też często szkodziły niepotrzebnie przysparzając stresu, nieracjonalne obawy, i notorycznie sabotowały zdrową i obiektywną samoocenę. Po odkryciu tych schematów, większość terapii sprowadziła się do czynnego i świadomego zastąpienia ich kontrolowanymi i zdrowymi zachowaniami (co nie było łatwe, i mogę powiedzieć że nie było by skuteczne gdybym nie okazał zaufania do tej metody). Ostateczne uwolnienie się od automatycznie uaktywniających się schematów interpretacji otoczenia – najczęściej związanych z zachowaniem innych ludzi – oraz zachowań będących ich bezpośrednią konsekwencją, miało dla mnie efekt uwalniający. Poczułem większą autonomię w codziennym byciu. Tak, wydaje mi się że metafora uwolnienia się od tendencyjnych zachowań jest tutaj jak najbardziej właściwa.
Oczywiście ten sukces terapii nie byłby możliwy bez pani Izabeli Kazimierczak. Moim wkładem była rzetelna chęć pracy nad sobą poprzez stosowanie się do zaleceń i sugerowanych ćwiczeń pani Izabeli. Właściwie poza stwierdzeniem że terapia okazała się skuteczna nic więcej nie trzeba dodawać, ale zrobię to ponieważ sam proces jest też istotny. Spokojna atmosfera panująca na naszych sesjach wraz ze świadomością że mam do czynienia z autentycznie dobrym słuchaczem sprawiały że łatwiej było się otworzyć i sięgać pamięcią w sfery zapomniane i wypierane. Abstrahując już od właściwego zarządzania zidentyfikowanymi schematami, muszę przyznać że intuicje pani Izabeli związanie z obraniem pewnych wątków i kierunków nad którymi się skupialiśmy były zaskakująco trafne. Ponadto jej szczere i pełne zaangażowanie w formie odpowiednio dobranych wskazówek w doraźne trudności z którymi się borykałem w życiu codziennym owocowało ich rychłym rozwiązaniem lub przynajmniej zrozumieniem ich złudnej natury.
Mimo tego że już wiele osiągnąłem i zostałem wyposażony w narzędzia do samodzielnego radzenia sobie z zidentyfikowanymi i wstępnie zneutralizowanymi schematami, to nie wykluczam powrotu na terapię za jakiś czas aby skorzystać z mądrości i intuicji pani Izabeli w pracy nad innymi wyzwaniami, które życie stawia.

 by Maja

Spotykałam się z Panią Izą kilka miesięcy. Podczas tego czasu dowiedziałam się wiele o sobie, o swoich mocnych stronach i o tym jak przezwyciężać słabości. Oprócz tego, że jestem zadowolona z drogi, którą mnie poprowadziła uważam, że Pani Iza jest osobą zdecydowanie godną zaufania i niezwykle profesjonalną a przy tym autentyczną. Na każdym spotkaniu czułam się zrozumiana i wysłuchana. Z każdej sesji wychodziłam z bardzo pozytywnymi myślami. Z całego serca mogę polecić spotkania z Panią Izą.

 by Alicja

Spotykałam się z Panią Izą cały rok. Podczas całej terapii czułam ogromne wsparcie, przy czym nigdy nie czułam się, ani nie obawiałam się bycia ocenioną. Spotkania zawsze były w luźnej, przyjaznej atmosferze, ale też zawsze dawały mi wiele do przeanalizowania przez kolejne tygodnie, ponieważ Pani Iza jest bardzo profesjonalna. To cudowne uczucie, kiedy widzę, że zupełnie inaczej odnajduję się w różnych sytuacjach i jak przez rok zmieniłam moje funkcjonowanie na co dzień. Pójście na terapię to była moja najlepsza decyzja do tej pory, bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Izabelę, dzięki której mogłam osiągnąć takie efekty.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online