Izabela Kaźmierczak

Izabela Kaźmierczak

psycholog, psychoterapeuta poznawczo‐behawioralny

dr n. społ.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 10 lat doświadczenia.

Doświadczenie zdobywała:

 • jako prowadząca zajęcia w Szkole Psychoterapii Dialog (dawniej Mabor),
 • w Poradni Leczenia Nerwic w Warszawie,
 • w Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia w Warszawie,
 • w Akademickim Centrum Psychoterapii w Warszawie,
 • w prywatnych poradniach w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2016 – psychoterapeuta, Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT EDU w Warszawie,
 • 2012 – doktor nauk społecznych, Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie / London School of Economics and Political Sciences,
 • 2008 – magister psychologii, Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie,
 • 2006 – magister filozofii, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Certyfikaty:

 • numer Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 821.

Specjalizuje się w:

 • rozwoju świadomości,
 • uwalnianiu zablokowanych emocji,
 • pracy z osobami doświadczającymi braku, z obniżonym poczuciem własnej wartości,
 • pracy z osobami, które zdecydowały się pokonać własne ograniczenia,
 • pracy z osobami nastawionymi na polepszenie relacji z sobą, z innymi, ze światem,
 • pracy z osobami poszukującymi własnej ścieżki życiowej, sensu swojego życia,
 • pracy z osobami DDA/DDD.

Wypowiedzi w mediach i publikacje:

 • autorka ponad 25 publikacji naukowych dostępnych na stronie ResearchGate >>ZOBACZ
Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 10 reviews
 by K

Powiedzieć o Pani Izabeli, że jest wybitną specjalistką, to jakby jej w ogóle nie przedstawić. Powiedzieć, że pokładów empatii Pani Izabeli starczyło by dla całego świata, to jak przemilczeć sprawę. Powiedzieć, że wspólna, stała praca na terapii z Panią Izabelą to najlepsza decyzja w moim życiu, to jakby nie powiedzieć nic.
Już po pierwszym spotkaniu, poczułem niewyobrażalną ulgę. Po kilkumiesięcznej stałej pracy, odmieniłem życie nie tylko swoje, ale i swoich bliskich.
To nie chodzi tylko o to, że Pani Izabela wysłucha i człowiekowi zrobi się lepiej. Pani Izabela celnie ujmie, przekonująco wyjaśni i nauczy poprawnie interpretować. Wszystko to otoczone ogromną wiedzą i zapleczem merytorycznym, niespotykaną empatią oraz zrozumieniem. Rozmawiając z Panią Izabelą, można odnieść wrażenie że rozmawiamy z osobą, która czuje dokładnie to samo co my. Tak jakby nagle obok nas stanął ktoś kto popatrzył nam w oczy, uśmiechnął się i pomógł dźwignąć głaz, który niesiemy na plecach. A potem szedł z nami dalej, cały czas użyczając swoich sił, do momentu aż nauczymy się z nim latać. Ja również nie sądziłem, że coś takiego jest możliwe.
Jeżeli nie wierzysz w czary, to na spotkania z Panią Izabelą lepiej przyjdź z nastawieniem, że jeszcze wiele w życiu może Cię zaskoczyć. Jeżeli jednak wierzysz, to nie zabieraj swojej różdżki. Uwierz mi, że ta którą ma Pani Izabela w zupełności wystarczy.

 by Ania

Pani Izabela to wspaniala terapeutka. Od pierwszego spotkania zrobiła na mnie wrażenie swoją uważnością i zaangażowaniem. To bardzo ciepła i wyrozumiała osoba z poczuciem humoru. Te cechy sprawiały że czułam się na terapii bezpieczna i zaopiekowana ale nie oceniana.
Pani Izabela naprawdę umie słuchać. Dzieki temu szybko zaufalam Pani Izabeli i to byl strzal w dziesiątkę.
Wiedza i doświadczenie Pani Izabeli sprawiły że cały proces terapeutyczny był bardzo kojący i przede wszystkim skuteczny. Bardzo szybko zaczęłam zauważać efekty terapii. To było bardzo inspirujące i motywujące.
W efekcie czego nie tylko przepracowałam wszystkie tematy z którymi przyszłam na terapię(a było ich sporo) ale też zrobilam o wiele więcej wchodząc na drogę wewnętrznego rozwoju.
Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam do Pani Izabeli na terapię. Pójście na terapię to była najlepsza decyzja w moim życiu. Jedyne czego czasem żałuję w związku z tym to to, że zrobiłam to tak późno, ale może dzięki temu trafiłam właśnie do Pani Izabeli, którą zaczęłam nazywać "drugą mamą" , bo dzieki niej narodziłam się na nowo i rozpoczęłam lepsze, bardziej świadome życie. Każdemu życzę takiej podróży z terapeutką. To była cudowna przygoda która doprawdzaila mnie do cudownego miejsca w moim życiu.

 by Marta

Fajna współpraca, polecam. Poczułam się zrozumiana.

 by Natalia

Pani Izabela jest wspaniałą kobietą. Potrafi sluchać, zrozumieć i poradzić jak nikt inny. Trafiłam do Pani Izabeli w trudnym momencie życia, nie potrafiłąm sobie poradzić z lękami. Po roku regularnych spotkać jestem w stanie powiedzieć, że żyję pełną piersią! Nigdy nie przypuszczałam, że rozmowa z odpowiednią osobą potrafi zdziałać dosłownie CUDA!

 by Kamila

Wiele razy próbowałam terapii, jednak w momencie gdy trafiłam do pani Izy byłam nadal w totalnej rozsypce. Jej wiedza, empatia oraz zaangażowanie pozwoliły mi zmierzyć się z problemami. Od początku naszej współpracy czułam ogromne wsparcie. Pani Izabela jest świetną słuchaczką, ma doskonałą intuicję, sprawiła, że zaczęłam zauważać efekty pracy nad sobą. Poprzez terapię odbudowałam poczucie własnej wartości, posiadam narzędzia do radzenia sobie z lękami i walki ze schematami. Wreszcie samodzielnie mogę dbać o swój komfort psychiczny. Dziś wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

 by Paulina

Co to była za przygoda! Zaczęłam terapię z powodu dużych problemów lękowych i stresowych związanych z zespołem jelita drażliwego... a skończyłam z wiarą i sympatią do samej siebie, narzędziami do radzenia sobie z lękami i stresami czy walki ze schematami.
Pomimo terapii online, czułam niesamowitą więź i zaangażowanie w naszą pracę ze strony Pani Izy. Jej doświadczenie, rewelacyjny dowcip i zrozumienie spowodowały, że praca nad sobą była wręcz przyjemna. Jeszcze rok temu nie uwierzyłabym, że można żyć bez lęku i stresu w codziennym życiu, a jednak! 🙂

 by Pacjent

Czułem zaangażowanie w udzielenie mi przydatnych porad oraz przede wszystkim chęć zrozumienia sytuacji w jakiej się znajduje/znajdowałem

 by Mariusz

Przyznam że przez dłuższy czas byłem nastawiony sceptycznie wobec skuteczności terapii, co wynikało głównie z tego że byłem przekonany że nic nowego się na niej nie dowiem. W końcu jestem doktorem nauk filozoficznych, oczytany w literaturze psychologicznej, w pełni świadomy funkcjonowania swojego umysłu i innych, więc czego więcej mógłbym się dowiedzieć na terapii – myślałem – czego już nie wiem? Jak wiadomo terapia nie sprowadza się do wybiórczego zbioru ciekawostek z zakresu psychologii i filozofii umysłu.
Zmuszony okolicznościami życiowymi postanowiłem jednak z niej ostatecznie skorzystać. Co do jej skuteczności powiem krótko – zaskoczył mnie fakt że jeszcze po czterdziestce mogłem dokonać radykalnych zmian w swoim postrzeganiu świata na tyle aby poprawić właściwie wszystko w swoim życiu. Kluczem do tego było zidentyfikowanie tendencyjnych zachowań ukształtowanych w dzieciństwie, i potem nieświadomie utrwalanych w życiu dorosłym, które ograniczały nie tylko moje działanie ale też często szkodziły niepotrzebnie przysparzając stresu, nieracjonalne obawy, i notorycznie sabotowały zdrową i obiektywną samoocenę. Po odkryciu tych schematów, większość terapii sprowadziła się do czynnego i świadomego zastąpienia ich kontrolowanymi i zdrowymi zachowaniami (co nie było łatwe, i mogę powiedzieć że nie było by skuteczne gdybym nie okazał zaufania do tej metody). Ostateczne uwolnienie się od automatycznie uaktywniających się schematów interpretacji otoczenia – najczęściej związanych z zachowaniem innych ludzi – oraz zachowań będących ich bezpośrednią konsekwencją, miało dla mnie efekt uwalniający. Poczułem większą autonomię w codziennym byciu. Tak, wydaje mi się że metafora uwolnienia się od tendencyjnych zachowań jest tutaj jak najbardziej właściwa.
Oczywiście ten sukces terapii nie byłby możliwy bez pani Izabeli Kazimierczak. Moim wkładem była rzetelna chęć pracy nad sobą poprzez stosowanie się do zaleceń i sugerowanych ćwiczeń pani Izabeli. Właściwie poza stwierdzeniem że terapia okazała się skuteczna nic więcej nie trzeba dodawać, ale zrobię to ponieważ sam proces jest też istotny. Spokojna atmosfera panująca na naszych sesjach wraz ze świadomością że mam do czynienia z autentycznie dobrym słuchaczem sprawiały że łatwiej było się otworzyć i sięgać pamięcią w sfery zapomniane i wypierane. Abstrahując już od właściwego zarządzania zidentyfikowanymi schematami, muszę przyznać że intuicje pani Izabeli związanie z obraniem pewnych wątków i kierunków nad którymi się skupialiśmy były zaskakująco trafne. Ponadto jej szczere i pełne zaangażowanie w formie odpowiednio dobranych wskazówek w doraźne trudności z którymi się borykałem w życiu codziennym owocowało ich rychłym rozwiązaniem lub przynajmniej zrozumieniem ich złudnej natury.
Mimo tego że już wiele osiągnąłem i zostałem wyposażony w narzędzia do samodzielnego radzenia sobie z zidentyfikowanymi i wstępnie zneutralizowanymi schematami, to nie wykluczam powrotu na terapię za jakiś czas aby skorzystać z mądrości i intuicji pani Izabeli w pracy nad innymi wyzwaniami, które życie stawia.

 by Maja

Spotykałam się z Panią Izą kilka miesięcy. Podczas tego czasu dowiedziałam się wiele o sobie, o swoich mocnych stronach i o tym jak przezwyciężać słabości. Oprócz tego, że jestem zadowolona z drogi, którą mnie poprowadziła uważam, że Pani Iza jest osobą zdecydowanie godną zaufania i niezwykle profesjonalną a przy tym autentyczną. Na każdym spotkaniu czułam się zrozumiana i wysłuchana. Z każdej sesji wychodziłam z bardzo pozytywnymi myślami. Z całego serca mogę polecić spotkania z Panią Izą.

 by Alicja

Spotykałam się z Panią Izą cały rok. Podczas całej terapii czułam ogromne wsparcie, przy czym nigdy nie czułam się, ani nie obawiałam się bycia ocenioną. Spotkania zawsze były w luźnej, przyjaznej atmosferze, ale też zawsze dawały mi wiele do przeanalizowania przez kolejne tygodnie, ponieważ Pani Iza jest bardzo profesjonalna. To cudowne uczucie, kiedy widzę, że zupełnie inaczej odnajduję się w różnych sytuacjach i jak przez rok zmieniłam moje funkcjonowanie na co dzień. Pójście na terapię to była moja najlepsza decyzja do tej pory, bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Izabelę, dzięki której mogłam osiągnąć takie efekty.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00