Katarzyna Kapsiak-Patecka

Katarzyna Kapsiak-Patecka

lekarz specjalista psychiatra

lek.

Przyjmuje w:

 • DIALOG Gocław - Bora-Komorowskiego 33A,DIALOG Powiśle - Fabryczna 16/22,DIALOG Mokotów Domaniewska - Bukowińska 26B (Metro Wilanowska)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2015 roku.

Praca w szpitalu:

 • 2021-2022 – Szpital i Ambulatorium Zakładu Karnego nr 1 w Łodzi – lekarz psychiatra, Oddział Psychiatrii Sądowej,
 • 2017-2021 – Kliniki Psychiatrii Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi – Oddział Diagnostyczno-Obserwacyjny, Oddział Zaburzeń Afektywnych, Pododdział Dzienny Zaburzeń Psychotycznych, Oddział Psychiatrii Młodzieżowej,
 • 2015-2017 – Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Łodzi im. J. Babińskiego w Łodzi – Oddział Psychogeriatryczny.

Doświadczenie zdobywała:

 • w Domu Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” w Łodzi,
 • przyjmując w prywatnych poradniach zdrowia psychicznego,
 • jako lekarz psychiatra odpowiedzialny za konsultacje pacjentów w podeszłym wieku.

Wykształcenie:

 • 2021 – uzyskanie tytułu specjalisty psychiatrii,
 • 2014 – ukończenie kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń lękowych,
 • zaburzeniach nastroju,
 • zaburzeniach psychotycznych,
 • zaburzeniach snu,
 • psychiatrii wieku podeszłego,
 • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 9 reviews
 by Pacjent

Bardzo życzliwa, empatyczna, profesjonalna Pani Doktor, dziękujemy.

 by Iza

Bardzo dobrze poprowadzone spotkanie, jestem bardzo zadowolona.

 by Zadowolona Pacjentka

Od pierwszych chwil czułam zaufanie do Pani doktor

 by Pacjent

Polecam ze względu na empatię i wrażliwość Pani Doktor.

 by Lidia

Dzień dobry,

Niestety, nie mogę polecić tej opcji osobom, które kontynuują leczenie. Po konsultacji Lekarz odmówiła przepisania leków, które dostosowane i zalecone zostały w środowisku ambulatoryjnym, po pobycie w szpitalu.

Dość trudna sytuacja, gdyż podczas pierwszej wizyty przedstawiłam wszystkie trudności. Nadal rozwiązuję niektóre z tych problemów przez które niestety byłam w szpitalu, jak na przykład niewypłacalni klienci więc muszę być gotowa podjąć się przepisanej farmakologii.

Nie ukrywam jednak, że gdyby zdecydowano się na kontynuację leków, które zostały dobrane w czerwcu przez Ordynatora szpitala po pobycie w szpitalu i które naprawdę pomogły mi w trudnym okresie, czułabym się lepiej.

Pozdrawiam serdecznie

Szanowna Pani, dziękujemy, że podzieliła się Pani z nami swoją opinią. Z uwagą przeczytaliśmy ten komentarz i bardzo nam przykro, że wizyta nie spełniła Pani oczekiwań. W Dialogu przykładamy dużą wagę do tego, by lekarze postępowali zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną i zawsze kierowali się troską o dobro Pacjenta. Również w tym przypadku zmiana zaleceń wynikała z chęci zapewnienia najlepszej w tym momencie opieki medycznej. Rozumiemy, że każdy Pacjent ma prawo do wyrażania swojej opinii i w pełni to szanujemy. Jeśli chciałaby Pani przekazać nam dodatkowe informacje na temat tej wizyty, to zapraszamy serdecznie do kontaktu z zarządem Dialogu: zarzad@terapiadialog.pl. Zespół NZOZ Centrum Terapii Dialog

 by Anna

Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor.

Atmosfera, ciepło, żywe zainteresowanie i szczera chęć poznania problemów, z którymi się zgłosiłam spowodowały, że czułam się bezpiecznie, komfortowo i mogłam swobodnie opowiedzieć o swojej sytuacji. Pani doktor jest bardzo empatyczna, delikatna, prowadzi rozmowę w ten sposób, że chce się przed nią odsłonić bolącą duszę.

Miałam wrażenie, że rozmawiam z przyjacielem.

Pani doktor - dziękuję.

 by Krzysztof

Pani Doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta. Byłem na pierwszej wizycie u niej, ale nie pierwszej w życiu. Mając porównanie - z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Doskonale rozumie problem, w trakcie wizyty czułem się bardzo komfortowo, czułem że jest ze mną. Tego mi było trzeba. W 100% profesjonalistka.

 by K.M

"Pani doktor jest niezwykle empatyczna, słuchająca - naprawdę poświęca czas na pacjenta. Rozmyślnie dobiera skuteczne leczenie. U pani doktor panuje swobodna atmosfera, bez oceniania, z szacunkiem."

[źródło: znanylekarz.pl]

 by agnieszka

"Bardzo dobry lekarz, rozgadałam się jak nigdy bo pani doktor wzbudza zaufanie, wsłuchuje się w to co mówi pacjent. Polecam każdemu kto potrzebuję porady i zrozumienia.
Pozdrawiam, Agnieszka."

[źródło: znanylekarz.pl]

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00