Katarzyna Popielarska

Katarzyna Popielarska

lekarz specjalista psychiatra

lek.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • DIALOG Żoliborz - Gwiaździsta 5,DIALOG Gocław - Bora-Komorowskiego 33,DIALOG Wilanów - Kosiarzy 35,Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 10 lat doświadczenia.

Praca w szpitalu:

 • 2015-2021 – Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Doświadczenie zdobywała:

 • Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii – II Klinika Psychiatryczna – Oddział Chorób Afektywnych,
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii – Oddział Psychogeriatrii,
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii – Oddział Leczenia Zespołów Abstynencyjnych,
 • Oddział Dzienny zaburzeń nerwicowych Centrum Psychoterapii w Warszawie,
 • Oddział Kliniczny Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wykształcenie:

 • 2015-2021 – specjalizacja z psychiatrii,
 • 2008-2014 – Warszawski Uniwersytet Medyczny, wydział lekarski.

Dodatkowe szkolenia:

 • 2017 i 2018 – Forum Młodych Psychiatrów w Białobrzegach nad Zegrzem.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii,
 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • diagnostyce i leczeniu natręctw,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń nastroju,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń lękowych,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Średnia ocena:  
 44 ocen
 by K

Długo zwlekałem ze swoją pierwszą wizytą u specjalisty i odkładałem ją w czasie. Wizyta u Pani Kasi okazała się strzałem w dziesiątkę! Pani Doktor słucha z wielkim zaangażowaniem i przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad. Sama rozmowa odbywa się w swobodnej atmosferze, więc cały stres w związku z pierwszą wizytą mija momentalnie. Dobrane leczenie przynosi efekty. Szczerze polecam każdemu kto boryka się z lękami! Do Pani Kasi na pewno wrócę.

 by KK

Konsultacja odbyła się w profesjonalnej, ale jednocześnie swobodnej atmosferze. Pani Katarzyna odpowiedziała mi na wszystkie pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości jakie miałem co do mojego stanu. Ani przez chwilę nie miałem wątpliwości co do zaangażowania Lekarza w temat moich problemów. Gorąco polecam!

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest Mistrzem Świata!!! Pełen profesjonalizm i 200 % zaangazowania!!!

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Marta

Pani doktor jest bardzo empatyczną, zaangażowaną w pomoc i troskliwą osobą. Jest idealnym lekarzem dla osób, które boją się pierwszej wizyty u psychiatry. Pani doktor prowadziła moje leczenie antydepresyjne w trakcie bliźniaczej ciąży. Dokładnie wiedziała, jakie leki są mniej i bardziej bezpieczne w takiej sytuacji. Pani doktor jest bardzo głęboko wyrozumiałą osobą. Nie trzeba się u niej ukrywać bojąc się negatywnej oceny własnych przekonań czy zachowań. Polecam Panią doktor wszystkim osobom, które potrzebują w trakcie wizyty oprócz skutecznego leczenia również bardzo bezpiecznej atmosfery spotkania, pełnej zrozumienia, wsparcia i troski. Nie spotkałam chyba wcześniej tak głęboko empatycznego lekarza, a leczę się już 20 lat.

 by KW

Pani doktor bardzo empatyczna, cierpliwa, zaangażowana w problem pacjenta. Słucha bardzo uważnie i zadaje rzeczowe pytania. Szczegółowo wyjaśniła na czym będzie polegało leczenie. Atmosfera wizyty bardzo komfortowa.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Natalia K.

Długo zwlekałam z wizytą u psychiatry, po tym jak za pierwszym razem nabrałam odwagi a trafilam na pseudolekarza.
Panią Doktor Kasię, poleciła mi przyjaciółka. Stresowałam sie przed pierwsza wizytą, ale okazało się, że zupełnie nie było czym 🙂 atmosfera na wizycie u Pani Doktor jest taka, że człowiek zapomina, że jest w gabinecie lekarskim. Po chwili rozmowy czułam sie bardzo swobodnie, powiedzialam o wszystkich swoich problemach. Pani Doktor wysłuchała, naprowadzała swoimi pytaniami, dopytywała. Dobrała odpowiednie lecznie, dzięki któremu na kolejne wizyty przychodziłam już jako zupełnie inny człowiek 🙂
Spotkania są tak przyjazne, że idę na nie z ogromną chęcią.
Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Kasię. Jestem jej ogromnie wdzięczna, bo dzięki niej potrafię sie cieszyć 🙂
Panią Doktor będę polecać z calego serca!
Dziękuję Pani Kasiu 🙂

 by Olga

Doktor Kasia jest fantastyczną lekarką i specjalistką! Od pierwszej wizyty czułam się usłyszana, zaopiekowana i ważna. Pani Doktor poświęca na pacjenta tyle czasu, ile jest potrzeba - czasami wiąże się to z małymi opóźnieniami, ale wizyty są tak przyjazne, że w żadnym calu to nie przeszkadza. Dodatkowo Pani Doktor na podstawie bardzo szczegółowego wywiadu zaproponowała przebieg leczenia, który bardzo szybko dał rezultaty. Doktor Kasia to lekarka z powołaniem, pełna empatii, zrozumienia i chęci pomocy swoim pacjentom. Każda wizyta to szczegółowe pytania, jak się czuję, czy jest lepiej, czy zastosowane leki przynoszą rezultaty, a także ogromna dawka pozytywnej energii, tak przecież potrzebnej osobom sięgającym po pomoc psychiatry, Trudno mi sobie wyobrazić lepszą psychiatrkę dla siebie. 🙂 Bardzo się cieszę, że trafiłam do Doktor i szczerze mogę ją polecić każdemu. 🙂

 by W.B.

Zapisałam się na wizytę z polecenia dwóch osób. Bardzo przyjazna Pani Doktor, czuję się zaopiekowana i wysłuchana. Widać, że podchodzi do pacjentów z szacunkiem. Dziękuję bardzo.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Justyna Z.

Pani Kasia to niezwykły lekarz. Jest empatyczna, potrafi wysłuchać pacjenta, zadaje trafne pytania i udziela szczegółowych odpowiedzi. Dobór leczenia jest dopasowany po bardzo szczegółowym wywiadzie. Poświęca tyle czasu pacjentowi, ile wymaga tego dana sytuacja. Jej sposób bycia i podejście do pacjenta dają ogromną siłę i chęć oraz wiarę do zmian na lepsze. To zarówno lekarz, jak i niesamowity terapeuta w jednym. Osoba z prawdziwym powołaniem. Pani Kasiu dziękuję

[źródło: znanylekarz.pl]

 by KMichał

Pani Doktor to chyba jedyna osoba, wobec której umiem się otworzyć. Bardzo szybko z nowo poznanej osoby, lekarza, Pani Doktor stała się dla mnie osobą zaufaną, starającą się doradzić z całego serca. Nigdy nie zapomnę rozmowy telefonicznej, gdy w sytuacji podbramkowej udzieliła mi pomocy poza terminem. Niezależnie od tego jaką jesteś osobą, zamkniętą w sobie, czy otwartą od pierwszego spotkania, Pani Doktor znajdzie sposób na to, byś poczuł/poczuła się komfortowo. Nie przepadam za wizytami u lekarza, ale na wizytę u Pani Doktor zawsze się cieszę i wychodzę z gabinetu lżejszy o spory ciężar.
Polecam serdecznie.

Page 1 of 5:
«
 
 
1
2
3
4
5
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online