Klaudia Grabowska

Klaudia Grabowska

psycholog, psychoterapeuta poznawczo‐behawioralny

Przyjmuje w:

 • Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2015 roku.

Doświadczenie zdobywała:

 • w specjalistycznych placówkach.

Wykształcenie:

 • 2020 – 4-letnia Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej,
 • 2017 – SWPS w Warszawie, magister psychologii,
 • 1999 – Uniwersytet Warszawski, magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Posiadane certyfikaty:

 • Certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego.

Specjalizuje się w:

 • konsultacjach psychologicznych i wsparciu w sytuacjach kryzysowych,
 • terapiach indywidualnych osób dorosłych zmagających się ze stanami depresyjno-lękowymi, smutkiem, poczuciem osamotnienia, zaniżonym poczuciem własnej wartości, problemami natury emocjonalnej i nerwicowej,
 • terapiach osób zmagających się z zaburzeniami osobowości, mających problemy w relacjach z ludźmi, próbującymi lepiej zrozumieć siebie,
 • terapii PTSD,
 • w pracy z osobami zmagającymi się z chorobą afektywną dwubiegunową i schizofrenią.
Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 16 reviews
 by Ania

Właśnie zakończyłam ponadroczną terapię i dzięki Pani Klaudii będę ją wspominać jako dobre, wzmacniające doświadczenie. Pani Klaudia pomogła mi zapanować nad chaosem w głowie i dała narzędzia pozwalające radzić sobie lepiej z epizodami depresyjnymi. Spotkało mnie przy tym, poza profesjonalnym podejściem, niezwykle dużo serdeczności i zrozumienia. To, co kiedyś wydawało mi się niemożliwe, już takie nie jest.
Bardzo dziękuję i polecam Panią Klaudię wszystkim, którzy tak jak ja, długo obawiali się psychoterapii.

 by Łucja

Moje spotkania terapeutyczne z Panią Klaudią trwały ponad rok i bardzo wiele zmieniły w moim życiu. Była to czwarta terapeutka z którą się spotykałam i dopiero tym razem udało się dojść do przyczyn problemów, nauczyłam sobie radzić w trudnych dla mnie sytuacjach i myśleć inaczej o otaczającej mnie rzeczywistości.

Przede wszystkim, było to możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i bardzo dobrej intuicji p. Klaudii.

Doceniłam również bardzo miłą atmosferę podczas spotkań, błyskotliwość spostrzeżeń, profesjonalizm i trafione tłumaczenia co tak naprawdę się dzieje i co ma na to wpływ.

Życzę każdemu pacjentowi, żeby trafił na taką specjalistkę i każdemu psychologowi żeby tak spełniał się w swoim zawodzie.

 by Mikołaj

Pani Klaudia jest empatyczną, otwartą na pacjenta terapeutką. Bardzo trafnie diagnozuje przyczyny życiowych problemów i umie w przejrzysty, zrozumiały sposób prowadzić sesje. W każdej z nich otwierały mi się "klapki" , co prowadziło do zrozumienia i uświadomienia sobie moich życiowych wyborów, a co za tym idzie odkrywania skąd i dlaczego biorą się moje życiowe porażki. . Pani Klaudia pomogła mi odkryć moje wzorce zachowań , co umożliwiło mi prace nad nimi i w konsekwencji ich przepracowanie. Bardzo jej za to dziękuję i szczerze ją polecam każdemu, kto jest gotowy na uzdrowienie swojego życia.

 by A

Pani Klaudia to świetny specjalista i zarazem bardzo empatyczna osoba. Sposób w jaki prowadzi terapię sprawia, że łatwo mi się otworzyć i opowiedzieć o wszystkim bez dyskomfortu. Przywróciła mi wiarę w to, że bedzie dobrze i pomogła poukładać sobie w głowie nie do końca zakończone tematy. Dzięki niej czuje się swobodniej i o wiele łatwiej mi się funkcjonuje.
Serdecznie polecam i bardzo dziękuje!

 by Anonim M.

Pani Klaudia prowadziła moją terapię przez ponad rok i ewidentnie sobie z nią nie poradziła.

Przez cały okres terapii, mimo mojej pracy, mój stan nie ulegał poprawie, co wiązało się z koniecznością notorycznego zwiększania dawek leków. Doszłam do momentu, gdy przyjmowałam dwa preparaty w maksymalnych dawkach.

1. Mój główny problem, czyli ataki paniki i obsesyjne myśli nie uległy poprawie.
2. Nie udało mi się wyjść ze stanu anhedonii i zacząć czuć cokolwiek poza lękiem.
3. Terapeutka nie doszła ze mną do przyczyn obsesyjnych myśli, przez rok skakałyśmy z tematu na temat. Jeden temat został rozgrzebany i niedomknięty, co pogorszyło mój stan.
4. Nasza relacja nie była wzorcowa, terapeutka była dla mnie „realną osobą” i bałam się np. skończyć przychodzić, żeby nie traciła klientki i zarobku, bo ma swoje plany przecież. Granica została w jakiś sposób zatarta, ale to mogła być moja wina.

Dodatkowo: w trakcie terapii miałam wielokrotnie zmieniane stawki za wizytę. Stawka za wizytę wzrosła z 150 do 200 zł. Dobrą praktyką jest trzymanie się stawki z kontraktu przez cały okres trwania terapii. W tym wypadku cena skakała, co z perspektywy czasu uważam za karygodne zachowanie.

Dużym minusem jest także to, że nie udało nam się wrócić ze spotkaniami do gabinetu.

Podsumowując: pani Klaudia poświęciła mi dużo czasu i uwagi. Starała się mi pomóc. Efekt tych starań był jednak niezadowalający.

Jedyne, o co mam żal, to o to, że terapeutka nie powiedziała mi wprost, że mi nie umie pomóc. Straciłam przez to masę czasu i pieniędzy.

Pół roku u innego terapeuty i stanęłam na nogi, praktycznie odstawiłam leki.

Szanowna Pani.Dziękujemy że zechciała się Pani podzielić swoją opinią. W Centrum Terapii Dialog zależy nam, aby nasi Pacjenci byli otoczeni jak najlepszą, profesjonalną opieką. Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu na adres: przychodnia@terapiadialog.pl w celu omówienia zaistniałej sytuacji. Pani Klaudia Grabowska pomaga pacjentom już ponad 7 lat i z reguły pacjenci doceniają jej duże zaangażowanie, empatię i skuteczność, o czym świadczą opinie poniżej. Chętnie poznamy więcej szczegółów dotyczących sytuacji, chcielibyśmy poznać także punkt widzenia pani psychoterapeutki - wszystko po to, aby w ewentualnej przyszłości mogła Pani z satysfakcją brać udział w terapii.Z szacunkiem,Centrum Terapii Dialog

 by Mirka

Pani Klaudia od kilku miesięcy pomaga mi nawigować swój typ osobowości i regulować emocje. Dzięki niej wiem lepiej jak komunikować swoje granice. Co jakiś czas, Pani Klaudia daje mi ćwiczenia, które są bardzo pomocne. Zaczynam sobie ufać i w siebie wierzyć. Na każdą sesję czekam z ekscytacją 🙂 Rozmowa z Panią Klaudią daje poczucie ulgi i dopływ energii. Bardzo dziękuję i nie mogę doczekać się kolejnej sesji!

 by Jacek

Kiedy decydowałem się na terapię nie byłem przekonany, że 'rozmowy z pscychologiem' mogą mi pomóc (jak pewnie wielu Panów ;-)). Ale lęki i nocne ataki paniki nie mijały - wiedziałem, że wyczerpałem arsenał aby pomóc sobie sam. Oczekiwałem profesjonalnej pomocy jak i diagnozy. I otrzymałem wszystko to czego oczekiwałem, a nawet więcej. Pani Klaudia krok po kroku obalała moje lęki, czułem jak z każdą wizytą mój stan się poprawia aż do momentu gdzie wróciłem do stanu równowagi. Następnie rozmawialiśmy na przeróżne tematy od spraw małżeńskich do wychowania dzieci włącznie i za każdym razem wspaniale się rozmawiało. Jest niezwykle ciepłą osobą której można powierzyć każdy sekret i usłyszeć info. zwrotne, ma świetne poczucie humoru, dużą wiedzę i po prostu wie jak pomóc. Wspaniała psychoterapuetka i osoba. Trudno nie polubić. Aż żal było się rozstawać 🙂 Z całego serca dziękuję!

 by Agata

Pani Klaudia jest naprawdę rewelacyjną terapeutką, z którą łatwo nawiązać kontakt, jest wesoła i poświęca całkowicie uwagę pacjentowi. Nie raz się uśmiałam podczas wizyt, równocześnie wynosząc wiele wartościowych informacji i poznając inne spojrzenie na świat i życie. Udało mi się przepracować dawne traumy i poznać parę sposobów na radzenie sobie z lękami. Absolutnie szczere łzy wzruszenia na pożegnanie mówiły same za siebie 🙂 Bardzo bardzo dziękuję!!

 by Jacek.B

Wiele już czasu w moim życiu spędziłem na rozmowach z psychologami. Jednak żadna z nich nie potrafiła przebić się przez ścianę moich stanów depresyjno-lękowych. Moja głowa zawsze znajdowała sposoby na obalenie tez psychologa, lecz nie w tym przypadku. Pani Klaudia przez pół roku rozegrała świetną partię "intelektualnych szachów", dochodząc do sedna problemu i potrafiąc tak przedstawić argumenty, które dla moje depresyjnej głowy były nie do rozbicia. Dzięki pani Klaudii wracam do życia znacznie silniejszy niż kiedykolwiek podejrzewałem, że mogę być.

 by Michał

Wspaniała, empatyczna i merytoryczna specjalistka która sprawiła że zacząłem rozumieć i powoli akceptować siebie.

Jeszcze raz dziękuję.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00