Lidia Pietrzak

Lidia Pietrzak

lekarz psychiatra w trakcie specjalizacji

lek.

Przyjmuje w:

  • DIALOG Wola - Górczewska 137 (Metro Księcia Janusza),Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

  • od 2020 roku.

Praca w szpitalu:

  • 2020-obecnie – Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, lekarz psychiatra – w trakcie specjalizacji, Oddział Ogólnopsychiatryczny,
  • 2019-2020 – Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim, lekarz stażysta.

Wykształcenie:

  • 2013-2019 – studia jednolite magisterskie, kierunek lekarski, Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Dodatkowe szkolenia:

  • 2021-2022 – studia podyplomowe „Techniki psychoterapii poznawczo-behawioralnej” (176h), Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie.

Specjalizuje się w:

  • zaburzeniach nastroju,
  • zaburzeniach lękowych,
  • zaburzeniach depresyjnych,
  • badaniu wpływu chorób somatycznych na zdrowie psychiczne, ze szczególnym uwzględnieniem chorób cywilizacyjnych oraz chorób sercowo-naczyniowych.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 8 reviews
 by Weronika

Napewno mogłabym polecić doktor Lidię Pietrzak. Opieka na najwyższym poziomie na pierwszej wizycie szczegółowy wywiad, poczułam się zrozumiana oraz miałam szanse powiedzieć wszystko co od dłuższego czasu siedziało mi w głowie. Pani doktor jest empatyczna, ciepła profesjonalna. Pomogła mi uświadomić stan w jakim się znajdywałam oraz zaoferowała pomoc na naprawdę wysokim poziomie.

 by Anna

Spokojna i wspierająca atmosfera, bardzo dokładny wywiad, podczas którego czułam się wysłuchana i zrozumiana. Nie muszę już dalej szukać lekarza - na pewno wrócę do Pani Lidii.

 by MG

Mogę śmiało powiedzieć, że Pani Doktor uratowała mi życie. Postawiła diagnozę i zaproponowała skuteczne leczenie. Bardzo dziękuję!

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Alina

Pani doktor jest mega osobą która wysłucha ,doradzi,po wizycie jestem zupełnie innym człowiekiem .Polecam od serca:)

 by Pacjent

Bardzo kompetentny i empatyczny lekarz. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad i zainteresowała się moja bieżąca sytuacja. Polecam zwłaszcza osobom, które maja obawy przed pierwsza wizyta i dzieleniem się swoimi problemami.

 by Pam

Przyszłam do Pani doktor z całą masą problemów, które od dłuższego czasu zaśmiecały moją głowę. To była pierwsza moja wizyta tego typu. Pani doktor jest bardzo ciepłą, miłą i empatyczną osobą, dzięki czemu łatwiej mi było wydusić z siebie to czego nie umiem powiedzieć na głos przy naprawdę wspierajacych mnie, bliskich osobach. Zostałam bardzo dokładnie wysłuchana.
Pani Doktor nie przerywała mi, zadawała zasadne pytania. Profesjonalnie mnie zdiagnozowała/uświadomiła, że stan w którym jestem wymaga niestety odpowiedniego leczenia farmakologicznego. Na moją prośbę doradziła psychoterapeutę, z którym będę mogła przepracować swoje problemy.
Jestem bardzo wdzięczna za tę wizytę.

 by Pacjent

Pani Doktor jest kompetentna, empatyczna i stwarza dobrą atmosferę.

 by Pacjent

Empatia, dobry wywiad lekarza, świetna komunikacja, odpowiednio dobrane leczenie i zalecenia.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00