Łukasz Miścicki

Łukasz Miścicki

psycholog, psychoterapeuta integracyjny, terapeuta par

Przyjmuje w:

 • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19 (Metro Natolin),Dialog Online,DIALOG Mokotów Domaniewska - Bukowińska 26B (Metro Wilanowska),DIALOG Mokotów Plac Unii Lubelskiej - Puławska 12A lok 4

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2014 roku.

Praca w szpitalu:

 • 2016-2017 – Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie.

Doświadczenie zdobywał:

 • w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Psychiatrycznym w Warszawie,
 • w Warszawskim Kole Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym,
 • w Fundacji dla dzieci i dorosłych z autyzmem,
 • w Fundacji „Nagle sami”.

Wykształcenie:

 • 2014-obecnie – w trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii integracyjnej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Szkole Psychoterapii w Warszawie,
 • 2013 – Uniwersytet Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, magister psychologii,
 • 2010 – Uniwersytet Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, absolwent Wydziału Teologicznego.

Dodatkowe szkolenia:

 • Certyfikat ukończenia stażu w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Specjalizuje się w:

 • psychoterapii w nurcie humanistycznym osób dorosłych,
 • zaburzeniach depresyjnych,
 • zaburzeniach lękowych,
 • zaburzeniach osobowości,
 • kryzysach życiowych,
 • trudnościach interpersonalnych,
 • problemach egzystencjalnych
 • terapii par.
Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 12 reviews
 by aNIA

Pan Łukasz jest specjalistą przez duże S. Empatia, wrażliwość, doskonałe rozpoznanie problemu i dostosowanie metody oraz tempa terapii do możliwości i gotowości pacjenta, to tylko niektóre, z niewątpliwie wielu zalet tego terapeuty.
Sesja ON-LINE prowadzona w taki sposób, że ma się poczucie obecności w gabinecie w 100%.
Każdy kto znalazł się na życiowym zakręcie, może mieć pewność, że wyciągając rękę po pomoc do Pana Łukasza, odnajdzie w końcu nową lepszą drogę i stanie się lepszą wersją siebie.

 by Michał

Bardzo mocno chciałbym polecić Pana Łukasza. Od pierwszej sesji czułem, że to co mnie gnębi i przytłacza odchodzi w zapomnienie. Na początku bałem się terapii online, ale z Panem Łukaszem rozmowa na Skype to jak rozmowa w gabinecie.
Pan Łukasz, bardzo dobrze wyczuł to co we mnie siedzi, a co najważniejsze szybko to zrozumiałem i przepracowałem.
Zawsze zaczynając kolejną sesję mogłem liczyć na wsparcie, zrozumienie, empatię i bardzo fajną rozmowę.
Teraz czuję, że odzyskałem pewność siebie, odzyskałem poczucie własnej wartości i przede wszystkim kontrolę w stresujących sytuacjach.
Jestem bardzo wdzięczny Panu Łukaszowi i mocno Pana Łukasza polecam!

 by Iwona

Witam, trafiłam do Pana Łukasza w głębokim kryzysie życiowym. Nie byłam przekonana co do formuły leczenia (online – skype), jednak pierwszy kontakt całkowicie rozwiał moje obawy. Doktor Łukasz z właściwą sobie empatią, pełnym zrozumieniem i aktywną postawą, dotarł do mnie i pomógł mi pogodzić się z tym, co od lat ściągało mnie w dół. Jestem mu niezmiernie wdzięczna i szczerze polecam każdej osobie, będącej w trudnej sytuacji.

 by Marcin

Do pana Łukasza trafiłem szukając męskiej siły. Już od pierwszej sesji doskonale mnie wyczuł. Choć młodszy wiekiem młodszy natychmiast znalazł wspólną płaszczyznę pracy i odnalazłem wewnętrzną siłę, którą gdzieś zagubiłem. Dzięki wspólnej pracy odzyskałem kontrolę nad swoim życiem, odzyskałem pewność siebie odzyskałem spokój i dotarłem do miejsca, w którym mam kontakt ze sobą, swoimi potrzebami, znów siebie pokochałem.
Pan Łukasz pomógł mi uratować siebie!

 by Marek

Do pana Łukasza trafiłem w bardzo trudnym okresie mojego życia.
Otrzymałem wsparcie, którego potrzebowałem odzyskując poczucie własnej wartości i chęć do życia.
Pan Łukasz wykazał się profesjonalizmem w procesie terapii, a także serdecznym ludzkim podejściem.
Wszystkim osobom poszukującym wsparcia życzę, żeby spotkali na swojej drodze takiego specjalistę.

 by Piotr z Gdańska

Mam 37 lat, ułożone życie, żonę i dwójkę dzieci. Mam co jeść, w co się ubrać. Nie brakuje podstawowych rzeczy. Wydaje się, że życie się ułożyło… zatem pozostaje tylko cieszyć się życiem i być szczęśliwym… jednak było całkiem odwrotnie (dół, depresja, myśli samobójcze).

Zacząłem terapię z Panem Łukaszem. Wiadomo – „strach”, zażenowanie, wstyd przed spotkaniem, że komuś mam o sobie opowiadać i swoich problemach. Podczas pierwszej rozmowy (terapia SKYPE) Pan Łukasz okazał się osobą, przed którą nie muszę się wstydzić swojego życia i swoich problemów.

Po terapii inaczej patrzę na świat, zaleczyłem wiele ran, pogodziłem się z nimi i w końcu patrzę w przyszłość a nie w przeszłość rozdrapując blizny. Pan Łukasz przeprowadził mnie przez dzieciństwo ‘DDD’ ‘DDA’, przeszłość pokazując jak powinno być, że wiele rzeczy, które się działy nie powinny mieć miejsca czy nie były moją winą. Po prostu jest mi lepiej i łatwiej żyć akceptując siebie a nie wegetować w ciągłym smutku, depresji czy lęku.

 by Rafał

Pan Łukasz pomógł mi zrozumieć siebie i jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Słucha z empatią oraz potrafi dostosować tempo terapii do swoich możliwości. Trafnie określił co mi dolega. Dzięki pracy z nim czuję się dzisiaj pewny siebie. Można liczyć na jego wsparcie. Jest warty zaufania, ponieważ widać że zależy mu aby pomóc.
Dziękuję Panie Łukaszu!

 by Magda

Najtrudniejsze chwile mojego życia przeszłam i wciąż przechodzę dzięki fachowości, kreatywności i empatii tego wspaniałego Człowieka.
Jestem szczęściarą, że na najdziwniejszym życiowym zakręcie trafiłam na Łukasza Miścickiego... nasza praca i odkrywanie zawiłości mojej psychiki i osobowości, rozwiązywanie nawet najtrudniejszych problemów - bywają bardzo trudne. Czasem jestem wściekła, złorzeczę, miewam dość tej ciężkiej roboty.
Ale nigdy, przenigdy, nie zwątpiłam, że warto spotkać się samej ze sobą i powalczyć o siebie pod kierunkiem p. Łukasza.
Polecam wszystkim potencjalnym Pacjentom! To kompetentny Psychoterapeuta, jakby Emocjonalny Dyrygent.
A Panu, Łukaszu, dziękuję - z całej palety moich najlepszych emocji!!!

 by Karolina

Pan Łukasz pomógł mi lepiej zrozumieć siebie i swoje emocje. Razem przeszliśmy przez ciężki etap mojego życia. Dzięki niemu odzyskałam pewność siebie i poczucie własnej wartości.
Otwarty i wyrozumiały - zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie. Stworzył bezpieczną przestrzeń, do której w razie potrzeby zawsze będę mogła wrócić.
Panie Łukaszu, dziękuję!

 by Dorota

Pan Łukasz pomógł mi przejść przez naprawdę trudny moment w moim życiu. Obecnie czuję zmianę w tym jak postrzegam siebie i swoje otoczenie - jestem spokojniejsza, pewniejsza siebie i bardziej szczęśliwa. Przede wszystkim jednak jestem przekonana, że dzięki terapii będę w stanie poradzić sobie z kolejnymi trudnościami, jeśli nadejdą.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00