Małgorzata Jacobi

Małgorzata Jacobi

psycholog, psychoterapeuta integracyjny, terapeuta par

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2006 roku.

Doświadczenie zdobywała:

 • w Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie,
 • w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy,
 • w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Michałowicach.

Wykształcenie:

 • 2010 – 4-letnia Szkoła Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie (rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego) – dyplom psychoterapeuty,
 • 2003   Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie – studia magisterskie.

Dodatkowe szkolenia:

 • Z kim i o czym rozmawiamy, czyli diagnoza i konceptualizacja w poznawczo behawioralnej terapii par w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu Inter Ego,
 • Roczne moduły (w ramach SWPS):
  • szkolenia, warsztaty i trening interpersonalny,
  • pomoc psychologiczna i socjoterapia,
  • wprowadzanie do psychologii uzależnień,
 • Fakultety doszkalające (w ramach SWPS):
  • jak pomagać ludziom radzić sobie ze stresem,
  • psychiatria społeczna,
  • dziecko chore czy nieznośne,
  • psychoanaliza kontaktów międzyludzkich,
  • zaburzenia nerwicowe i zaburzenia seksualne,
  • jak efektywnie pracować z grupą.

Specjalizuje się w:

 • w pracy z dorosłymi pacjentami ADHD,
 • terapii zaburzeń nastroju, nerwic/stanów lękowych i depresji,
 • wsparciem osób, które doświadczają problemu niepłodności,
 • terapii par i małżeństw,
 • psychoterapii osób pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych (DDA i DDD),
 • Terapii dla osób:
  • o zaniżonym poczuciu własnej wartości lub braku akceptacji siebie,
  • przeżywających przewlekły stres,
  • mających problemy w relacjach interpersonalnych,
  • doświadczających sytuacji kryzysowych i trudności osobistych (np. nagła utrata pracy, ciężka choroba, żałoba, rozstanie).
 • Psychoterapii rozwojowej dla osób, które radzą sobie w życiu lecz potrzebują wsparcia gdyż:
  • stoją przed wyzwaniami związanymi z pracą zawodową, trudnymi wyborami, dużymi zmianami w życiu,
  • chcą lepiej zrozumieć swoje życie, siebie, relacje oraz pogłębić samoświadomość,
  • chcą udoskonalać niektóre umiejętności społeczne (np. inteligencja emocjonalna, decyzyjność, komunikacja, asertywność),
  • chcą odnaleźć sens w życiu.
Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 19 reviews
 by Pacjentka

Przyjazna atmosfera, duże zrozumienie terapeutki, wyrozumiałość i wpasowanie się w temat i sprawy z którymi przyszłam

 by Marta K

Chciałabym podzielić się pozytywną opinią na temat Pani Małgorzaty Jacobi.
Przede wszystkim, Pani Małgorzata wykazała ogromne zrozumienie i empatię wobec moich doświadczeń i trudności. Od początku stworzyła atmosferę pełną akceptacji i zrozumienia, co pomagało mi się otworzyć - i dzielić moimi uczuciami i myślami. Czułam się zawsze wysłuchana.
Pani Małgorzata prowadzi świetnie zorganizowane sesje, wykorzystuje różne techniki i podejścia, skupia się na właściwych zagadnieniach.
Psychoterapia pomogła mi odkryć głęboko zakorzenione przekonania i wzorce myślenia, które utrudniały moje codziennie funkcjonowanie. Znalazłyśmy konstruktywne sposoby radzenia sobie z trudnościamii i inne, które pomogą mi rozwijać siebie i osiągać cele. Jej wsparcie i wskazówki są nieocenione w procesie rozwoju.
Podsumowując - bardzo polecam usługi Pani Małgorzaty - bo jej empatia, wiedza i zaangazowanie dają silną podstawę udanej terapii. Dzięki niej zyskałam nowe spojrzenie na siebie i na swoje życie. Dziękuje <3 Marta

 by Pacjent

Polecam! Bardzo dobry kontakt, szybko znaleźliśmy wspólny język

 by MS

Pani Małgosia jest niezwykle ciepłą osobą która potrafi wysłuchać i pomóc. Terapia jest ustrukturyzowana, począwszy od pierwszej sesji na której omawiane są cele aż po podsumowanie na ostatniej. Czekałam na nasze cotygodniowe spotkania z uśmiechem na twarzy, wiedząc, ze wyjdę z nich odrobine mądrzejsza i pewniejsza siebie.
Pani Małgosia ma niesamowitą zdolność trafnej oceny zdarzeń i ogromne pokłady pozytywnej energii i empatii. Potrafi wzbudzić zaufanie, wczuć się w emocje, zrozumieć każdego i pomóc odpowiednio się zdystansować do sytuacji. Rozmowy są kojące a sesje przebiegają gładko. Pani Małgosia ma ogromne doświadczenie i widać, że pomoc innym jest jej pasją. W swojej pracy jest bardzo profesjonalna i na pewno każda osoba na spotkaniu poczuje się zaopiekowana. Pani Małgosia umie również wyczuć kiedy jesteśmy gotowi by samemu rozwinąć skrzydła i jest w stanie uczciwie zakończyć terapie kiedy uważa ze nadszedł już na to czas.
Zapisanie się na terapie do Pani Małgosi było jedną z lepszych rzeczy jakie dla siebie zrobiłam dlatego polecam ją każdemu z całego serca!

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Klaudia

Na terapię wybierałam się naprawdę długo. Zawsze miałam jakieś pilniejsze wydatki, albo wmawiałam sobie, że nie mam czasu. Jednak gdy na pewnej grupie psychologicznej przeczytałam pozytywne opinie o Pani Małgorzacie, stwierdziłam, że dość tego zwlekania. Zapisałam się na terapię i to była najlepsza decyzja i inwestycja w moim życiu, bez dwóch zdań 🙂
Ilość ciepła, wiedzy, wsparcia i siły, jaką dostałam od Pani Małgosi pozwoliła mi przepracować wszystkie moje problemy, traumy i zmartwienia, które narastały we mnie od lat. Zrozumiałam schematy, w które wpadałam i nauczyłam się je przełamywać. Dosłownie z tygodnia na tydzień mój stan i samopoczucie ulegały polepszeniu. A to wszystko w cudownie ciepłej i wspierającej atmosferze.
Pani Małgosia jest niezwykle kompetentna, zaangażowana i pełna empatii. Doskonale wie, jaka metoda i podejście sprawdzi się w konkretnym przypadku, ale jednocześnie zawsze słucha, daje przestrzeń na własne decyzje i nic nie narzuca.
Jednocześnie Pani Małgosia subtelnie daje znać, gdy uważa, że zbliżamy się do zakończenia terapii. Nie przedłuża jej na siłę, ale jednocześnie nie zostawia na lodzie - zakończenie terapii również było dopasowanym do mnie procesem, po którym jestem po prostu szczęśliwym i spokojnym człowiekiem, cieszącym się ze swojego życia. Kompletnie nie martwię się, że stare przekonania i lęki wrócą. Jednocześnie w razie, gdybym kiedykolwiek potrzebowała spotkania z Panią Małgosią, mam świadomość, że furtka jest zawsze dla mnie otwarta.
Jeśli masz złe doświadczenia z terapią lub nadal nie możesz się na nią zdecydować, zdecydowanie polecam Panią Małgosię. Nawet jeśli trzeba poczekać na liście rezerwowej - w moim przypadku już po kilku dniach znalazł się dla mnie termin.

Pani Małgosiu - jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by Regina i Ireneusz

Ogromnie jesteśmy wdzięczni za pomoc otrzymaną w Centrum Terapii DIALOG. Wynik terapii par przeszedł nasze oczekiwania. Nasze małżeństwo znów jest szczęśliwe, cieszymy się z bycia razem i wspólnie patrzymy w przyszłość. Zmiana jest ogromna i zauważana przez naszych bliskich i znajomych.

W szczególności chcemy podziękować pani psycholog Małgorzacie Jacobi, która z nami pracowała i która trafnie znalazła przyczyny naszych problemów. Wcześniej już próbowaliśmy terapii par w innym centrum, ale nie przyniosła pozytywnych rezultatów. Dzięki zaangażowaniu pani Małgorzaty, jej profesjonalnemu, delikatnemu i kulturalnemu podejściu do naszych problemów, uwierzyliśmy, że zmiana jest możliwa, a dalsza terapia przywróciła nam chęci do rozwijania wspólnych relacji.

Szczerze dziękujemy za pomoc.

 by Paula

Polecam każdemu! Otrzymalam pomoc tak dużą i wielowymiarową, że mogę spokojnie stwierdzi że moje życie zmieniło się na lepsze. Pani Małgosia jest ciepła i wyrozumiałą osobą,przy której człowiek czuję się bezpiecznie i jednocześnie czuję że jest w rękach specjalisty- co ma być podkreslone i powiedziane to jest żeby iść do przodu. Wiara Pani Małgosi w moją osobę dała mi dużo sił. Dzięki terapii w znacznym stopniu pozbyłam się zaburzeń neurologicznych. Polecam i pozdrawiam

(źródło: znanylekarz.pl)

 by Katarzyna

Polecam serdecznie współpracę terapeutyczną z Panią Małgosią.
Ma bardzo empatyczne podejście do ludzi, potrafi dostosować metodę pracy do potrzeb i oczekiwań pacjenta dzięki czemu w stosunkowo krótkim czasie widoczne są pożądane rezultaty.
Wspiera osoby z depresją, pary z bezpłodnością oraz innymi problemami w których warto wesprzeć się wsparciem profesjonalisty by móc ponownie cieszyć się w pełni życiem.
(źródło: znanylekarz.pl)

 by Beti

Pani Małgosia to świetny specjalista. Zaangażowana, empatyczna, skupiona na pacjencie, a przy tym szczera i pomocna. Wspiera, słucha, jest!!!

(źródło: znanylekarz.pl)

 by Marta

Najbardziej ujęła mnie empatia, zaangażowanie i „bycie po mojej stronie”. Udało mi się przepracować wiele trudnych tematów z pomocą p.Małgorzaty i myślę, że stanowiłyśmy dobry zespół- tzn.nie byłam sama z moimi problemami, p.Małgorzata towarzyszyła mi, ale nie wyręczała lub narzucała swoich rozwiązań. Miałyśmy zdefiniowane cele terapii, weryfikowałyśmy postępy, ale jednocześnie p.Małgorzata była otwarta na różne tematy pojawiające się spontanicznie. Polecam ją wszystkim znajomym, którzy pytają o dobrego, godnego zaufania psychoterapeutę

(źródło: znanylekarz.pl)

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00