Mariusz Wędzonka

Mariusz Wędzonka

psycholog, psychoterapeuta poznawczo‐behawioralny

Przyjmuje w:

 • DIALOG Gocław - Bora-Komorowskiego 33A,DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19 (Metro Dworzec Gdański),Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2015 roku.

Doświadczenie zdobywał:

 • w Centrum Terapeutycznym w Mińsku Mazowieckim,
 • w NZOZ w Opocznie,
 • na stażu na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym SZPZLO.

Wykształcenie:

 • 2020 – Uniwersytet SWPS, Neuropsychologia Kliniczna i Diagnoza Neuropsychologiczna w ujęciu praktycznym,
 • 2013 – Uniwersytet Warszawski, psycholog transportu,
 • 2010 – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, magister psychologii.

Dodatkowe szkolenia:

 • 2014-2018 – studia podyplomowe w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, Uniwersytet SWPS w Warszawie,
 • 2017 – liczne kursy w Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego z dziedziny seksuologii.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu Zespołu Stresu Pourazowego,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń lękowych (w tym lęku panicznego),
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń afektywnych,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.
Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 6 reviews
 by Szymon

Do Pana Mariusza Wędzonki trafiłem w najtrudniejszym momencie mojego życia. Przed pierwszym spotkaniem właściwie nie widziałem w niczym sensu i nie czułem się szczęśliwy. Profesjonalne podejście, zrozumienie, słuchanie i pokazanie szerszej perspektywy oraz uzmysłowienie mechanizmów myślenia sprawiły, że zaadaptowałem się do nowej sytuacji. Wyszedłem z kryzysu i wróciłem do normalnego, szczęśliwego funkcjonowania.

 by Gosia

Uczestniczyłam w terapii u pana Mariusza przez ponad rok. Od kilkunastu lat cierpię na OCD. Wcześniej korzystałam z różnych form terapii, jednak poznawczo-behawioralna jako jedyna okazała się skuteczna. Uważam jednak, że to nie nurt sam w sobie sprawił, iż aktualnie dobrze funkcjonuję i radzę sobie z objawami, lecz w dużej mierze profesjonalizm pana Mariusza. Na terapię trafiłam w bardzo ciężkim stanie psychicznym, wymęczona latami zmagań z zaburzeniem, nie widziałam nadziei na poprawę. Uważam, że nie ma pytania z dziedziny OCD, na które pan Wędzonka nie potrafiłby udzielić odpowiedzi 🙂 Ma ogromną wiedzę na temat mechanizmów, jakie występują w związku z zaburzeniem, doskonale uczy technik, które wykorzystuje się w walce z kompulsjami. Pan Mariusz w procesie terapii jest przede wszytskim towarzyszem, który pomaga w pewnien sposób "znormalizować" życie z OCD, uświadamia, że nie należy myśleć zerojedynkowo, a to pozwala dostrzegać własne codzienne sukcesy! Krótko mówiąc - pan Mariusz Wędzonka jest wybitnym specjalistą! Już teraz wiem, że mając OCD, mogę NORMALNIE żyć! 🙂 Dziękuję za świetną atmosferę, rzetelność, punktualność, otwartość, akceptację i zrozumienie.

 by Pacjentka

Polecam! Po wizycie dostałam materiały do przerobienia, do wypełnienia ankietę i uzyskałam dużo ważnych informacji na temat mojej przypadłości.

 by Pacjentka

Polecam ze względu na wsparcie jakie otrzymałam w kryzysowej sytuacji, tłumaczenie schematów, mimo iż była to spontaniczna wizyta i p. Mariusz nie jest moim terapeutą prowadzącym leczenie.

 by Konrad

Z calego serca proponuje zaufac Panu Mariuszowi i rozpoczac z Nim wspolprace. Pomogl mi nie tylko w pracy nad myslami zwiazanymi z moimi lekami / PTSD, ale przede wszystkim nauczyl technik i pokazal narzedzia, abym mogl sobie sam radzic w przypadku nawrotow stanow niepokoju i leku. Co wazne, w rozmowach z Panem Mariuszem o problemach nie odczuwa sie napiecia, co bardzo pozytywnie wplywa na psychike i pozwala szybciej dotrzec do zrodla problemu.

 by Piotr

Polecam spotkania z Mariuszem Wędzonką - dzięki nim w końcu wychodzę z domu.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00