Péter Nowak-Körmendy

Péter Nowak-Körmendy

psycholog, terapeuta uzależnień, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 10 lat doświadczenia.

Doświadczenie zdobywał:

 • moderując cykliczne szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog w ramach Centrum Rozwoju Psychoterapeutów,
 • prowadził specjalistyczne szkolenie dla psychoterapeutów: „Martwię się, że moje dziecko ciągle patrzy w ekran”,
 • prowadził specjalistyczne szkolenie dla psychoterapeutów: „Pacjent uzależniony w gabinecie psychoterapeuty lub psychiatry. Nowe podejście”,
 • jako prowadzący zajęcia w Szkole Psychoterapii Dialog (dawniej Mabor),
 • w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim  w Warszawie (Oddział Dzienny Terapii Uzależnień),
 • w Poradni Leczenia Uzależnień w Warszawie,
 • w Poradni Uzależnień w Warszawie (Centrum Odwykowe).

Wykształcenie:

 • 2020-obecnie – szkoła psychoterapii CBT, Akademia Motywacji i Edukacji (w trakcie certyfikacji na terapeutę poznawczo-behawioralnego),
 • 2010 – Uniwersytet Warszawski, psychologia (studia magisterskie),
 • 2012 – Studia Podyplomowe, Instytut Psychologii Zdrowia: Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia (ukończone 2-letnie szkolenie psychoterapeutyczne).

Dodatkowe szkolenia:

 • 2013 – „Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych w praktyce wychowawców świetlic socjoterapeutycznych, opiekuńczo-wychowawczych, pedagogów, psychologów i nauczycieli” w Warszawie.

Specjalizuje się w:

 • uzależnieniach chemicznych i behawioralnych,
 • zaburzeniach wynikających z wychowania w rodzinach z problemem uzależnienia,
 • zaburzeniach lękowych,
 • zaburzeniach depresyjnych,
 • zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych.

Wypowiedzi w mediach i publikacje:

 • audycja dla Polskiego Radio Jak chronić dzieci przed zagrożeniem ze strony pedofilii? >>POSŁUCHAJ<<
 • autor skryptu wydanego przez Poradnię Uzależnień  „Jak pomóc osobie uzależnionej” >>POBIERZ<<
 • rozmowa „Kiedy mała przyjemność staje się wielkim problemem” >>ZOBACZ WEBINAR<<
 • prowadził specjalistyczne szkolenie dla psychoterapeutów: „Co każdy terapeuta powinien wiedzieć o uzależnieniach behawioralnych” >>ZOBACZ
 • prowadził specjalistyczne szkolenie „Jak pracować z wysokofunkcjonującą osobą uzależnioną, nie będąc terapeutą uzależnień?” >>ZOBACZ<<
Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 13 reviews
 by Grzegorz

Korzystałem z porad Pana Petera przez 2,5 roku. Bardzo bałem się terapii, bałem się pracy, którą musiałem nad sobą wykonać. Po tych kilkudziesięciu spotkaniach wiem że wspólnie przeszliśmy tę drogę. Wiele zawdzięczam Panu Peterowi i gorąco polecam współpracę z Nim.

 by Martin

I think Peter guided me through an inward journey to (re)discover parts of myself that I lost touch with. I can't think of a better person to help one get to the core of one's issues. He has the right balance between mildness and directness...
I'm very grateful to have had Peter as my therapist...

 by Marta

Po zakończeniu terapii odważyłam się wsiąść do samolotu po raz pierwszy od piętnastu lat. Pokonanie tego lęku to nie jedyna głęboka zmiana, której doświadczyłam dzięki terapii. Dziękuję panu Peterowi za uważne słuchanie, wsparcie i mądre podejście, które pomaga rozwiązywać problemy. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy mają opór przed terapią.

 by Alicja

Piotr był pierwszym terapeutą do którego trafilam i od razu był to strzał w dziesiątkę. Bardzo profesjonalny, ale też bardzo ludzki, pomógł mi znaleźć i zrozumieć źródła moich problemów, a potem wspierał mnie w pracy nad ich rozwiązaniem. Świetny terapeuta i jednocześnie człowiek, z którym przemiło się rozmawia. Polecam każdemu.

 by Jakub

Pan Peter pomógł mi wyjść ze stanu głębokiego zacofania społecznego. Pokonać lęki, które uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Dzięki pracy z nim nauczyłem się akceptacji i zrozumienia samego siebie, dzięki czemu żyje mi się niewyobrażalnie łatwiej. Pokonałem niechęć do innych ludzi i przełamałem wiele barier, utrudniających mi życie od dłuższego czasu. Pan Peter podszedł do moich problemów jak i mnie samego bardzo profesjonalnie i kompleksowo, co pomogło mi odzyskać wiarę w ludzkość. Zdecydowanie polecam.

 by Adam

Pan Peter podchodzi bardzo poważnie do sprawy i każdych problemów. Cierpliwie słucha, sugeruje, przede wszystkim to jest wspólna konwersacja. Zadaje pytania i dąży do źródła problemu. Systematycznie zauważałem zmianę podczas terapii i niewątpliwie nasze wspólne sesje się do tego przyczyniły. Oprócz tego był to często miło i luźno spędzony czas, gdzie mogliśmy porozmawiać o wszystkim, bez żadnej blokady. Zaufany i sprawdzony, serdecznie polecam!

 by Andrzej

Peter przez cały czas terapii był niesamowitym wsparciem, posiada ogromną wiedzę merytoryczną, potrafi cierpliwie zidentyfikować źródło problemu i prowadzić skuteczną zmianę. Zdecydowanie polecam, ciężko wyrazić pozytywną wartość jaką te sesje wniosły do codziennego życia.

 by Ania

Pan Peter jest bardzo profesjonalnym terapeutą. Roczna terapia wystarczyła, by poukładać sobie najważniejsze aspekty życia i nauczyć się radzić sobie w trudnych sytuacjach w przyszłości. Jestem wdzięczna za okazanie zrozumienia, szczerość, doskonałą identyfikacje potrzeb oraz problemu. Dziękuje również za bycie po prostu człowiekiem, dzieki temu podczas terapii czułam się swobodnie i bezpiecznie. Wreszcie żyję. Dziękuję 🙂

 by Rafał

Pan Péter to terapeuta świetnie przygotowany do każdego spotkania. Słucha, ma doskonałą pamięć poruszanych wątków do których wraca w odpowiednich momentach. Świetnie wyczuwa pacjenta co sprawia, że pozytywne efekty terapii są odczuwalne błyskawicznie. Jest rzeczowy i konkretny, a do tego świetny merytorycznie! Szczerze polecam Pana Petera zwłaszcza osobom dotąd sceptycznym terapii jako formy leczenia.

 by Pacjent MC

Świetny specjalista. Dzięki terapii z nim czuję, że w końcu zacząłem wychodzić na prostą. Nie wyobrażam sobie trafić do kogoś lepszego. Polecam z całego serca - przynajmniej jeżeli chodzi o uzależnienia behawioralne ale myślę, że Piotr jest świetnym specjalistą w każdym aspekcie!

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00