Rami Jerzy Abi Akar

Rami Jerzy Abi Akar

lekarz specjalista psychiatra

lek.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • DIALOG Mokotów Domaniewska - Bukowińska 26B (Metro Wilanowska),DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19 (Metro Natolin)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 10 lat doświadczenia.

Praca w szpitalu:

 • 2014-obecnie – Instytut Psychiatrii i Neurologii, obecnie starszy asystent w Oddziale Chorób Afektywnych.

Doświadczenie zdobywał:

 • w Instytucie Psychiatrii i Neurologii,
 • w Niepublicznej Poradni Zdrowia Psychicznego.

Wykształcenie:

 • 2020 – Specjalizacja z psychiatrii,
 • 2020 – Centrum CBT – czteroletni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej,
 • 2011 – Warszawski Uniwersytet Medyczny – kierunek lekarski.

Specjalizuje się w:

 • zaburzeniach psychotycznych z kręgu schizofrenii,
 • zaburzeniach afektywnych dwubiegunowych,
 • zaburzeniach nastroju, w tym depresyjnych, związanych ze stresem i trudnościami adaptacyjnymi,
 • zaburzeniach lękowych i nerwicowych,
 • leczeniu farmakologicznym w ramach kompleksowej terapii zaburzeń osobowości i zaburzeń odżywiania.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Średnia ocena:  
 22 ocen
 by Ewelina Cz.

Pierwsza wizyta w życiu u psychiatry. Jestem wdzięczna, że trafiłam na takiego lekarza. To lekarz z powołaniem, zaangażowaniem i przemiłym usposobieniem. Bardzo konkretny, szczery i z poczuciem humoru. Wizyty u doktora to czysta przyjemność. Jeśli do psychiatry to tylko do doktora Rami'ego.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Marta K.

Bardzo wnikliwy, uważny lekarz, z którym od początku udało się złapać świetny kontakt, bez niepotrzebnego dystansu. Poszłam do dra z podejrzeniem, a wręcz pewnością, że mam ADHD, a po godzinnej wizycie dr dzięki swojej wnikliwości stwierdził, że moje objawy to wyniki PTDS, a nie ADHD. I to wszystko ma ogromny sens. Aktualnie jestem w fazie leczenia farmakologicznego, które naprawdę dobrze działa, wkrótce zaczynam psychoterapię. Dziękuję Panu za Pana uważność, przyjazne podejście i doskonałe, szybkie zweryfikowanie problemu. Polecam wszystkim, którzy chcieliby odczarować obraz wizyty u psychiatry i skorzystać z fachowej pomocy.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Karolina

Świetny lekarz z dużą fachową wiedzą i znajomością leków. Ma dobre nastawienie do pacjenta i podejmuje jak najlepsze starania aby ułatwić leczenie i wytłumaczyć działanie leków.

 by AgD

Trafiłam do doktora w kryzysowej sytuacji, zakładając, że będzie to jednorazowa wizyta. Jednak, mimo niechęci do zmiany, przywiązania, sympatii i braku zastrzeżeń do ówczesnego lekarza prowadzącego - zostałam stałą pacjentką. Bardzo zaangażowany lekarz z dużą, wierzę, że aktualną, wiedzą. Rozumie sedno moich problemów i nawet, kiedy ja siebie nie potrafię zrozumieć, tłumaczy "moim językiem", co się ze mną dzieje w tych stanach, w których do niego trafiam. Dobiera skutecznie leki i formy leczenia, często wtedy, kiedy ja już nie wierzę, że da się poprawić mój stan. Cierpliwy, nie obraża się za dyskusje, marudzenie, uwzględnia potrzeby i uzasadnione prośby, równocześnie prowadząc leczenie zdecydowanie, w sposób, który uważa za najlepszy dla mnie. Pomaga w radzeniu sobie z życiem z ADHD i ZA. Polecam doktora wszystkim potrzebującym zrozumienia, delikatności i skuteczniej pomocy, aczkolwiek niekoniecznie oczekującym tylko recepty, której treść lekarzowi podyktują lub pospiesznej diagnozy.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by EP

Pierwszy raz zdarzyła mi się trwająca pełną godzinę wizyta u psychiatry. Chętnie opowiadałam o sobie, czując zrozumienie. Czułam się nawet bardziej jak u psychoterapeuty niż u lekarza-psychiatry. Druga wizyta-diagnostyczna została mi zapewniona w ramach opłaty za pierwszą co też jest bardzo mile i profesjonalne. Mam nadzieję otrzymać trafną diagnozę i leczenie.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by KK

Bardzo dobry lekarz. Polecam. Wszystko jest szczegółowo wyjaśnione i co najważniejsze - leczenie przynosi efekty.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by m.dvm

Do czasu rozpoczęcia leczenia u Doktora żaden z wcześniejszych lekarzy psychiatrów nawet nie podjął wysiłku postawienia rozpoznania. Po 10 latach leczenia wreszcie otrzymałem diagnozę i sama świadomość z czym się mierzymy jest ogromnym krokiem w przód. Kardiolog ma stetoskop, ortopeda może zrobić rtg ale dla lekarza psychiatry jedynym, najważniejszym prowadzącym do diagnozy narzędziem jest wywiad o czym chyba duża część lekarzy zapomniała. Poza bardzo wysokim poziomem merytorycznym, Pan Doktor jest przede wszystkim życzliwym człowiekiem.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Dorota

Niezwykle kompetentny i zaangażowany lekarz. Cechuje go wysoka kultura osobista, sprawna komunikacja, a przede wszystkim wiedza i chęć rozwiązywania problemów pacjenta. Nie sądzę, bym mogła trafić do lepszego specjalisty - po każdej wizycie mam pełen pakiet informacji plus odpowiedzi na wszystkie pytania, a także rozwiązanie na wszelkie niepożądane efekty przyjmowanych leków. Polecam z całego serca, to wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Leczenie przynosi pozytywne efekty, a to przecież najlepsza ocena 🙂

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Pacjent

Pełny profesjonalizm lekarza. Jego zaangażowanie, zrozumienie, szczera chęć pomocy ale też humor i ciepło były niesamowitym wsparciem na pierwszej, więc poniekąd stresującej wizycie.

 by Pacjent

Niekwestionowane dobre podejście do pacjenta, w razie pytań udzielił odpowiedzi w sposób zrozumiały dla laika oraz przeprowadził rozmowę w pozytywnej atmosferze.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online