Tomasz Polanowski

Tomasz Polanowski

psycholog, psychoterapeuta integracyjny

Przyjmuje w:

 • DIALOG Mokotów Plac Unii Lubelskiej - Puławska 12A lok 4,DIALOG Wilanów - Kosiarzy 35,Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2016 roku.

Doświadczenie zdobywał:

 •  w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie,
 • w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie,
 • w Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi.

Wykształcenie:

 • 2019-obecnie – Szkoła Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie (rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego),
 • 2015 – Uniwersytet SWPS w Warszawie – studia podyplomowe,
 • 2013 – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – studia podyplomowe,
 • 2011 – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – magister psychologii.

Dodatkowe szkolenia:

 • 2012-2013 – I oraz II stopień profesjonalnego szkolenia z Mediacji Pojednawczych w Rodzinie Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Specjalizuje się w:

 • psychoterapii osób dorosłych w nurcie integracyjnym,
 • terapii osób z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju (m.in depresji) oraz zaburzeniami osobowości,
 • terapii osób doświadczających kryzysu natury egzystencjalnej (np. sensu życia, tożsamości),
 • terapii osób mających trudności w relacjach interpersonalnych, w tym w relacjach emocjonalnych,
 • terapii osób, które są niezadowolone z jakości swojego życia, chciałyby się rozwijać i lepiej zrozumieć siebie,
 • terapii osób z syndromem DDA,
 • wsparciu osób, które czują się samotne bądź doświadczyły straty (np. śmierci bliskiej osoby, utraty związku),
 • pracy z młodzieżą.
Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 8 reviews
 by Sebastian

Zdecydowanie polecam Pana Tomasza, do którego trafiłem w stanie złego samopoczucia, bardzo niskiego poczucia własnej wartości oraz z problemami natury egzystencjonalnej. Świeżo wyszedłem z toksycznej relacji, za którą obwiniałem sam siebie. Miałem duże poczucie bezradności oraz brak wiary we własną męskość. Podczas terapii krok po kroku dowiadywałem się więcej o sobie. Zrozumiałem przyczyny i zależności istniejące między moimi schematami zachowań oraz stylem przywiązania. Pan Tomasz przeprowadził mnie przez drogę do poznania i zrozumienia siebie oraz dał mi niezbędne narzędzia do pracy nad sobą oraz do skutecznej komunikacji. Po 6 miesiącach mentalnie jestem w zupełnie innym miejscu. Zarówno samopoczucie jak i poczucie własnej wartości uległy znacznej poprawie. Poprawiły się również relację z bliskimi i rodziną. Panie Tomku jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc! 🙂

 by Karolina

Pan Tomek jest cudownym terapeutą. Jest uważny, empatyczny i bardzo profesjonalny. Podczas terapii pomógł mi w procesie radzenia sobie ze stanami lękowymi i stresem. Pomógł mi też dotknąć i przepracować doświadczenia z przeszłości. Czułam się u niego zawsze bezpieczna i otoczona potrzebną opieką.

 by Liliana J.

Pan Magister Polanowski to najlepszy terapeuta jakiego miałam. Rozmawia się z nim jak z dobrym przyjacielem. Umie mnie dobrze wysłuchać i czuję się dzięki niemu zrozumiana. Pomaga mi mierzyć się z moimi lękami i daje narzędzia do radzenia sobie z nimi. Spotkania z nim to sama przyjemność i po każdej sesji z nim czuję ulgę i łatwiej mi się żyje:) Z pewnością polecam go innym.!

 by Marcin Krupa

5 gwiazdek to za mała skala by ocenić pracę Pana Tomka. Administrator portalu powinien zwiększyć ilość gwiazdek do 10-ciu. Każdy z nas kogo spotykają trudności w życiu, szuka na stronie Dialogu dogodnego specjalisty. Z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością mogę poświadczyć, że praca z Panem Tomkiem to nie tylko profesjonalna, pełna empatii oraz specjalistycznej wiedzy terapia. To pozytywna zmiana w życiu, pozwalająca przejść przez trudności które nas spotykają. Każda sesja z Panem Tomkiem pozwala spojrzeć na problem z góry, zrozumieć wiele rzeczy. Wsparcie jakiego doświadczyłem w trudnym dla mnie czasie jest nieocenione, a podejście Pana Tomka do pacjenta i problemu w kapitalny sposób pozwoliło mi poczuć, że otrzymałem wsparcie jakiego potrzebowałem. Pan Tomek potrafi w niezwykły sposób pokierować terapią tak, że przynosi wspaniałe efekty już po kilku pierwszych spotkaniach. Zdecydowanie polecam tego psychologa. Pan Tomek to nie tylko wspaniały psychoterapeuta ale też niezwykły człowiek. Pozdrawiam. Marcin.

 by Robert

Do Pana Tomasza trafiłem pod koniec marca 2021 roku. Do spotkania zachęcił mnie opis zakresu pracy/ terapii, a konkretnie ten dotyczący sensu życia. Pan Tomasz potrafił idealnie odczytać moje potrzeby i nie tylko reagował na nie werbalnie podczas spotkań ale tez odwoływał się do autorytetow zewnętrznych podsuwając m. In. pozycje książkowe dzięki którym mogłem samodzielnie dalej zgłębiać interesujące mnie tematy, co skutkowało poszerzaniem świadomości i zmianami moich zachowań a w efekcie znaczną poprawę samopoczucia. Z pewnych względów, niechętnie, musiałem przerwać cykl naszych spotkań ale dziś z radością do nich wracam. Korzystałem ze wsparcia p. Tomasza w okresie od końca marca do połowy lipca 2022. Gorąco polecam ze względu na profesjonalizm, bardzo obszerną wiedzę i doświadczenie terapeutyczne.

 by Patrycja

Pan Tomasz przez kilka miesięcy wspierał mnie w procesie większej samoświadomości oraz samoakceptacji. W czasie spotkań zawsze czułam się zrozumiana i słuchana. Dzięki pomocy Pana Tomasza udało mi się polepszyć jakoś mojego życia. Praca z Panem Tomaszem była bardzo dobrym i owocnym czasem, który zaowocował poczuciem mega wewnętrznej siły. 😉

 by Stanisław

Pan Tomasz pomógł mi rozwiązać kilka problemów osobistych związanych z odejściem jednego z rodziców. Terapeuta potrafił mnie przeprowadzić przez meandry problemów siedzących we mnie od dzieciństwa, nie narzuca się, składnie prowadzi sesje. Bardzo ważnym kryterium doboru psychologa była dla mnie kwestia odnoszenia się do kwestii o których mówiłem. Pan Tomasz nie milczał przez godzinę, potakując co jakiś czas, tylko aktywnie odnosił się do tego co mówię. Było to dla mnie naprawdę istotne w terapii. Korzystałem z pomocy psychologicznej tego specjalisty przez sześć miesięcy; po tym czasie poczułem, że nie potrzebuje dłużej uczęszczać na sesje u psychologa. Jeżeli zajdzie taka potrzeba i będę potrzebował konsultacji psychologicznej, wrócę do tego specjalisty. Polecam Pana Tomasza dla osób wrażliwych, nie potrafiących niekiedy odnaleźć się w przytłaczającej rzeczywistości, bądź osób będących DDA.

 by Anonim

Do Pana Tomka zgłosiłam się w momencie gorszego samopoczucia po urodzeniu dziecka. Wiedziałam już, że nie jest to kwestia depresji poporodowej (sprawdzone z psychiatrą), a raczej kwestia akceptacji różnego rodzaju zmian, jakie zaszły/zachodzą w moim życiu. Pan Tomek wiedział od początku jak mnie wesprzeć i pokierować natłok moich myśli tak, żeby możliwe było ich poukładanie. Skorzystałam z ok.6 spotkań i na ten moment było to wystarczające.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00