Wilejka Zagórowska

Wilejka Zagórowska

psycholog, psychoterapeuta integracyjny

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • DIALOG Mokotów Plac Unii Lubelskiej - Puławska 12A lok 4,Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 10 lat doświadczenia.

Doświadczenie zdobywała:

 • w Fundacji „Sztuka Ciała” w Warszawie,
 • w Fundacji „Movementum” w Warszawie,
 • w Fundacji „MaMa” w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2011 – Studium Terapii Rodzin, Warszawa Stowarzyszenie Opta – psychoterapeuta,
 • 2005 – Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Warszawa, magister Psychologii Klinicznej.

Specjalizuje się w:

 • pomocy osobom, które doświadczyły traumy, przeżywającym kryzysy życiowe,
 • pomocy osobom o obniżonym nastroju, utracie sensu, kierunku w życiu, doświadczającym lęków,
 • psychoedukacji rodzicielskiej, relacyjnej, dotyczącej komunikacji,
 • pomocy matkom doświadczającym depresji poporodowej, lub innego rodzaju kryzysów dotyczących narodzin dziecka,
 • wsparciu w przypadku trudności zajścia w ciążę,
 • pomocy osobom doświadczających uczucia dysocjacji, braku kontaktu z ciałem.
Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 3 reviews
 by An

Meeting Wilejka changed my life. When I first came to her office, I was lost, I was confused, I was unstable and I felt broken. I didn't really expect to get much better but I wanted to try.
Wilejka is very kind, understanding, empathetic and strong person. Over the course of year and a half, we’ve been going through my whole life, discussing childhood, school, home, growing up, relationships and all kinds of traumatic experiences I went through. I finally felt heard, I finally felt understood, I finally felt accepted. I never realized how much it’s important to get your feelings validated. My whole life I’ve been told that I’m wrong, that I’m overreacting, that I’m over emotional. Eventually I believed them, I believed that there is something deeply wrong with me which turned me into a yes man and people pleaser. I didn’t know my own borders, I didn’t know how to read what was happening inside of me, I didn’t even know what I like and didn’t like.
Wilejka helped me understand all of that, she helped me find my voice and start listening to it. She helped me make peace with what happened and validate that my feelings were real and true. She helped me find connection to my inner child who was controlling big parts of my life without me even realizing it. She helped me find strength to get through the worst period of my life. I came to her as a confused kid and I left as a self aware adult.
Besides trying to work through all the bad and sometimes good stuff, she also recommended that I get tested for ADHD. I always had suspicion my brain worked differently from others, I just didn't know what exactly was wrong with me. Getting proper diagnoses helped me further understand myself and learn how to turn my weaknesses into strengths, or at least being able to manage the symptoms better. It also helped me understand why I was so different from others and why I was always being picked on.
Understanding who I am, what I feel versus what other people tell me to feel, understanding what I like and don't like, understanding my borders and what kind of company I like to keep changed my life completely.
Despite having the worst year of my life behind me, I never felt more stable. I don't have extreme mood swings anymore, I know what to do when I feel overstimulated or under stimulated and I know now how to listen to my inner voice.
If my story feels familiar to you, I can recommend you from all my heart to reach out to Wilejka and do the work. It’s no easy path to travel, but once you do the work and process all the things from the past and present, I promise you can put those broken pieces back together and come out as a whole being once again.

 by Michalina

Z Panią Wilejką spotykałam się regularnie przez ponad dwa lata. Po pomoc zgłosiłam się w kryzysowym momencie mojego życia i otrzymałam to, czego potrzebowałam. Wsparcie, zrozumienie, siła, które wspomogły mnie w zawalczeniu o poprawę mojego samopoczucia. Dzięki naszym spotkaniom zyskałam dużo pewności siebie, poczucie samosprawczości, nauczyłam się ufać sobie. Pani Wilejka jest bardzo empatyczną specjalistką, od pierwszego spotkania wiedziałam, że będę czuć się na nich komfortowo. Polecam z całego serca!

 by O Specjalistce

Ma 10 lat doświadczenia w pracy z pacjentami. Udziela wsparcia m.in. osobom po doświadczeniu traumy, z obniżonym nastrojem, lękowym. Specjalną opieką otacza młode mamy oraz kobiety próbujące zajść w ciążę..

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00