Adam Piechotta

Adam Piechotta

lekarz specjalista psychiatra

lek.

Przyjmuje w:

 • DIALOG Żoliborz - Gwiaździsta 5,DIALOG Wola - Górczewska 137 (Metro Księcia Janusza)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2017 roku.

Doświadczenie zdobywał:

 • na Oddziale II Ogólnopsychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie,
 • na Oddziale XVIII Terapii Uzależnienia od Alkoholu Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie,
 • na Oddziale VII Detoksykacji – Narkotyki i Inne Substancje Psychoaktywne Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie,
 • na Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie,
 • na Izbie Przyjęć Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2022 – zdanie Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie psychiatrii,
 • 2016 – Warszawski Uniwersytet Medyczny – studia stacjonarne – kierunek lekarski.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • diagnostyce i leczeniu psychoz (schizofrenia, schizoafekt i in.),
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu,
 • diagnostyce i leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychotycznych,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń pamięci, zaburzeń psychicznych w wieku podeszłym,
 • poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 20 reviews
 by Tomek

Dziękuję doktorowi, że znalazł rozwiązanie dla mojej trudnej sytuacji, w której się znalazłem. To pocieszające, że ta trudna cześć medycyny ma takich lekarzy jak doktor Piechotta - potrafiących wysłuchać, empatycznych, cierpliwych, chcących pomóc pacjentowi, dla których nie jesteś kolejnym numerkiem w poczekalni. Polecam również samo miejsce - Klinika na Górczewskiej gwarantuje prywatność na czym też mi zależało.

 by QusQus

Bardzo ludzkie podejście do pacjenta, cierpliwość i dokładne wytłumaczenie problemu.

 by Marek

Do Dialogu trafiłem z internetu. Dość ciężko było mi zdecydować się na wizytę, ze względu na to że dotychczas starałem się radzić z problemami samemu. Lek. Adam Piechota to naprawdę fantastyczny specjalista, który pomógł mi spojrzeć na wszystko zupełnie inaczej dzięki czemu wiem, że jestem w dobrych rękach. Polecam wizyty szczególnie osobom, którym ciężko podjąć pierwszy krok.

 by Agnieszka

Wspaniały lekarz. Pan doktor pomógł mi się uporać z ostrymi zaburzeniami lękowymi. Ma ogromną wiedzę, wszystko cierpliwie tłumaczy. Każda wizyta przebiega bardzo miło. Bardzo polecam

 by Aneta

Trafiłam tu z bliską mi osobą. Bardzo miła profesjonalna obsługa w recepcji Dialogu. Jestem bardzo zadowolona, fachowa pomoc, przyjazne miejsce. Bardzo polecam wizyty w klinice Dialogu. Wszystko przeprowadzone na najwyższym poziomie. Pan doktor Adam Piechotta świetny specjalista. Lekarz zaangażowany i wzbudzający duże zaufanie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przyjazna atmosfera. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Wszystko zostało profesjonalny sposób wytłumaczone. Lekarz z pasją. Bardzo polecam każdemu pacjentowi.

 by Aneta

Trafiłam tu z bliską mi osobą. Bardzo miła profesjonalna obsługa w recepcji Dialogu. Jestem bardzo zadowolona, fachowa pomoc, przyjazne miejsce. Bardzo polecam wizyty w klinice Dialogu. Wszystko przeprowadzone na najwyższym poziomie. Lekarz Adam Piechotta jest bardzo zaangażowany i wzbudzający duże zaufanie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przyjazna atmosfera. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Wszystko zostało profesjonalny sposób wytłumaczone. Bardzo polecam każdemu pacjentowi.

 by Dariusz

Pan Dr Adam Piechotta jest świetnym specjalistą. Pierwsza wizyta była dla mnie niesamowita. Pełen profesjonalizm, empatia i cierpliwość ze strony lekarza. Po pierwszej wizycie, odpowiednio dobrane leki i bardzo szybka poprawa mojego zdrowia. Każda kolejna wizyta przebiega profesjonalne i w miłej atmosferze. Takich lekarzy nam potrzeba !
Szczerze Polecam !

 by Irena

Pan Doktor A.Piechotta to bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz
Na konsultacjach czuje sie zawsze bardzo zaopiekowana. Uważnie słucha i jest pełen empatii i zrozumienia. Dzięki trafnie postawinej diagnozie dzisiaj czuje się dobrze .Pan doktor pomogl nie tylko mnie, ale rownież mojej mamie. Bez wątpienia lekarz godny polecenia.

 by Kasia

Dr Piechotta jest bardzo kompetentny i zaangażowany, uważnie słucha, wszystko dokładnie wyjaśnia. Dzięki dobranym przez niego lekom czuję się tak dobrze jak nigdy wcześniej, serdecznie polecam!

 by Adrian

Bardzo polecam , Pan doktor to bardzo mily , pomocny , rzeczowy specjalista

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00