Aleksandra Hadrian

Aleksandra Hadrian

lekarz psychiatra w trakcie specjalizacji

lek.

Przyjmuje w:

 • DIALOG Wola - Górczewska 137 (Metro Księcia Janusza),DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19 (Metro Dworzec Gdański)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2022 roku.

Praca w szpitalu:

 • 2023-obecnie – Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, lekarz psychiatra pełniący samodzielne dyżury, SOR, Oddziały Szpitalne,
 • 2022-obecnie – Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki CMKP w Warszawie, lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z psychiatrii dorosłych, Kliniczny Oddział Psychiatryczny,
 • 2017-2022 – Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie, lekarz stażysta.

Doświadczenie zdobywała:

 • 2023 – lekarz stażysta – Oddział Dzienny Psychiatryczno-Rehabilitacyjny, Szpital Bielański, ul. Felińskiego 8 w Warszawie,
 • 2022 – lekarz pełniący samodzielne dyżury lekarskie – Nocna i Świąteczna Pomoc Lekarska, Przychodnia Medycyny Rodzinnej NZOZ w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2011-2017 – jednolite studia magisterskie, kierunek lekarski, Warszawski Uniwersytet Medyczny, II Wydział Lekarski.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń afektywnych i lękowych,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń adaptacyjnych i związanych ze stresem,
 • diagnostyce i leczeniu kobiet w ciąży i w połogu oraz rodziców w kryzysie wczesnego rodzicielstwa,
 • diagnostyce i leczeniu schizofrenii,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń osobowości,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń somatyzacyjnych,
 • diagnostyce i leczeniu uzależnień.

Posiadane uprawnienia:

Dodatkowe informacje:

„Stale poszerzam swoją wiedzę oraz kompetencje poprzez udział w konferencjach naukowych, czytanie pism medycznych oraz udział w dodatkowych szkoleniach. W przyszłości planuję rozpocząć studia podyplomowe w zakresie Psychologii Klinicznej oraz Psychoterapii. W kontakcie z pacjentem bardzo ważne są dla mnie szacunek, empatia oraz dbanie o atmosferę sprzyjającą nawiązaniu relacji terapeutycznej. Bliskie są mi założenia Porozumienia Bez Przemocy (ang. NVC – Non-Violent Communication), które staram się wykorzystywać w życiu prywatnym i zawodowym.”

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 3 reviews
 by Rafał

Fantastyczna Pani doktor. Podczas całego spotkania czułem, że jestem w dobrych rękach. Można było się otworzyć i poczuć się zrozumianym. Wywiad przeprowadziła spokojnie i cierpliwie. Była to mój pierwszy kontakt ze specjalistą psychiatrą i mimo towarzyszącego mi stresu sprawiła, że wyszedłem spokojniejszy. Dobrała wspólnie ze mną odpowiednią metodę leczenia. Ma moje pełne zaufanie i nie zmienię Pani Aleksandry na innego lekarza.

 by Michał

Pani doktor podeszła do mojego problemu z empatią i chęcią pomocy. Przeprowadziła ze mną dokładny wywiad oraz dopasowała metodę leczenia.

 by Pacjent

Przemiła lekarka, ciepła, empatyczna, cierpliwa z dużą wiedzą. Uspokoiła mnie bardzo na wizycie, znalazła sposób na leczenie i wyjście z trudnej dla mnie sytuacji. Zobaczyć ostatnio światełko w tunelu było nieosiągalne, a po spokojnej rozmowie i ustawieniu leczenia to światełko jest wręcz namacalne. Bardzo dziękuję za zrozumienie.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00