Aleksandra Jaworska

Aleksandra Jaworska

lekarz specjalista psychiatra, lekarz seksuolog

lek.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 10 lat doświadczenia.

Doświadczenie zdobywała:

 • w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, Klinika Psychiatrii Dorosłych,
 • w NZOZ Nr 2 w Redzie, Poradnia Zdrowia Psychicznego i Uzależnień,
 • w NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego z Oddziałem Dziennym w Tczewie,
 • w NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego Wrzeszcz w Gdańsku,
 • w Centrum Medycznym w Sopocie,
 • w Centrum Medycznym w Gdańsku,
 • w Prywatnym Gabinecie w Gdańsku.

Wykształcenie:

 • 2003-2009 – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Wydział Lekarski,
 • 2010-2015 – Klinika Psychiatrii Dorosłych w Gdańsku – szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii,
 • 2014-2018 – Krakowskie Centrum Psychodynamiczne – studia podyplomowe, dyplom psychoterapeuty.

Dodatkowe szkolenia:

 • Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, 5 kursów doskonalących w zakresie seksuologii.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • diagnostyce i leczeniu schizofrenii i innych zaburzeń psychotycznych,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń lękowych,
 • diagnostyce i leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej,
 • diagnostyce i leczeniu psychoz (schizofrenia, schizoafekt i in.),
 • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ,
 • pomocy osobom z trudnościami/problemami dotyczącymi seksualności.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 10 reviews
 by Magdalena181

Wysłuchanie, doradzenie bardzo pomogła mi w moim problemie. Potrzebowałam takiej rozmowy jestem zadowolona, sympatyczna Pani. Bardzo jestem jej wdzięczna i mega dziękuję

 by Adam

Zapisalem sie na wizyte, blagajc o pomoc w 4 dniach bezsennosci i hipomanii, padlem w koncu z telefonem w reku i go nie uslyszalem bo spalem pierwszy raz od 4 dni. Wiedzieliscie że tu nie ma polityki zwrotów w takim wypadku i przez chorobe stracilem 300 złotych u specjalisty na ta chorobe. To niewyobrazalne. Stracilem 300 zotych i mam wydac kolejne na wizyte. PRoblemy ze stroną, niejasne zapisy. Chba daruje sobie dialog bo uslyszalem ze w mojej kwestii zero dialogu.

Szanowny Panie, rozumiemy, że opinia nie dotyczy naszej specjalistki, ponieważ umówiona wizyta się nie odbyła i nie miał Pan szansy jej ocenić. Bardzo nam przykro, że w dniu umówionej wizyty źle się Pan czuł i nie udało się Panu odebrać umówionego telefonu. Rzeczywiście regulamin nie przewiduje możliwości zwrotu środków za wizytę, jeśli nie została ona odwołana z odpowiednim wyprzedzeniem. Bardzo nam zależy, aby zasady, które u nas obowiązują były fair zarówno dla Pacjentów, jak i Specjalistów, dlatego są one jasno określone w Regulaminie (§3 Zasady przekładania lub odwoływania wizyty w formie zdalnej/wizyt domowych). Jeśli chciałby Pan przekazać nam jakieś dodatkowe informacje lub ma Pan propozycję, jak moglibyśmy rozwiązać tę sprawę, aby wszystkie strony były usatysfakcjonowane, to zapraszamy do kontaktu z zarządem: zarzad@terapiadialog.pl. Z wyrazami szacunku, Zespół NZOZ Centrum Terapii Dialog

 by wojtek

Leczę się u pani doktor Jaworskiej od stycznia 2022, na pierwszej wizycie pani doktor zadawała konkretne pytania, postawiła trafną diagnozę,. . dobrze dobrała leki. od marca 2023 będę pod kontrolą pani doktor .odstawiał leki. Osobiście jestem zadowolony z przebiegu leczenia i polecam panią doktor jako bardzo dobrą specjalistkę w swojej dziedzinie

 by Joanna

Pani Doktor jest bardzo spokojna, opanowana, co bardzo dobrze na mnie wpływa (ja jestem nerwowa, a ostatnio wręcz rozdygotana). Pani Jaworska uważnie słucha moich opowieści o tym, co mnie gnębi i niszczy, a także - jak reaguję na leki, zaś razie niepożądanych reakcji przepisuje mi inne; obecnie wszystkie leki mam dobrze dobrane. A pierwszy lek przepisany przez Panią Doktor od razu postawił mnie na nogi - niemal natychmiast poczułam się lepiej. Dziękuję bardzo!

 by Pacjent

Pani dr Aleksandra Jaworska uważnie mnie wysłuchała, bez pośpiechu, zadała dużo pytań i ukierunkowała leczenie po konsultacji ze mną.

 by Pacjent

Pani Doktor jest życzliwa i kompetentna. Cieszę się że do niej trafiłem, jest nadzieja że pomoże.

 by Krzysztof

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony. Poczułem sie otoczony opieką, atmosfera bardzo życzliwa, podoba mi się podejście Pani Doktor, ufam, że mi pomoże, kolejne wizyty będą.

 by Klaudia

Na szczęście jestem pod opieką dr Wenesy Gajos i naprawdę w wyjątkowej sytuacji ( nie było terminów do dr Gajos) musiałam odbyć wizytę u dr Jaworskiej. Niestety jak dla mnie lekarz "bez powołania". Przez całą wizytę miałam wrażenie jakby Pani doktor była znudzona. Pod koniec zapytała mnie tylko cytuję: jak mogę pani pomóc? Takie pytania może mi zadać koleżanka, a nie lekarz. W rezultacie zamiast się uspokoić po wizycie jeszcze bardziej się zdenerwowałam. Nie polecam.

Szanowany Pani Kaludio, dziękujemy, że podzieliła się Pani z nami swoją opinią. Bardzo nam przykro, że po wizycie nie poczuła się Pani lepiej. Jesteśmy przekonani, że doktor Jaworska chciała Pani pomóc, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze udaje się nawiązać nić porozumienia na pierwszej wizycie. Oczywiście skontaktujemy się z dr Jaworską, w celu omówienia Pani opinii.Gdyby chciała Pani przedstawić nam więcej szczegółów dotyczących tej wizyty, zapraszamy do kontaktu: zarzad@terapiadialog.pl. Z uwagą analizujemy wszystkie uwagi naszych Pacjentów i staramy się zawsze reagować. Pozdrawiamy Zespół NZOZ Centrum Terapii Dialog

 by A

Byłam na jednej wizycie u p. Jaworskiej. Przez cały czas czułam sie bardzo niekomfortowo. Ze strony lekarki nie dowiedziałam się niczego na temat mojego zdrowia. Po zadaniu pytania o przepisywany lek dostałam lakoniczną odpowiedź. Na spotkaniu nie czułam się ani otoczona opieką, ani życzliwością. Na kolejną wizytę na pewno umówię się do innego lekarza.

Szanowna Pani, dziękujemy, że podzieliła się Pani z nami swoja opinią. Głos naszych Pacjentów jest dla nas niezwykle ważny i z uwagą czytamy każdą opinię. Przykro nam, że nie czuła się Pani komfortowo podczas wizyty. Na pewno będziemy chcieli dowiedzieć, się co sprawiło, że miała Pani takie odczucia. Z pewnością skontaktujemy się z dr Jaworską, ale jeśli również Pani chciałaby przekazać nam dodatkowe uwagi, to będziemy zobowiązani za kontakt z zarządem Dialogu: zarzad@terapiadialog.pl. Mamy nadzieję, że nie zrezygnuje Pani ze specjalistycznej pomocy i po kolejnej wizycie będzie się Pani czuła lepiej. Życzymy wszystkiego dobrego. Zespół NZOZ Centrum Terapii Dialog

 by Paulina

Jestem zadowolona z wizyt u pani Jaworskiej. Szczegółowo przeprowadza wywiad lekarski, prowadzi dokumentację w taki sposób, że trafnie odnosi się do historii choroby. Nie jest wylewna, ale zapytana o cokolwiek, dokładnie potrafi wytłumaczyć wszystko, odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości pacjenta. Nie bagatelizuje żadnych zgłaszanych sygnałów, dolegliwości. Prowadzone leczenie jest skuteczne.

(źródło: znanylekarz.pl)

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00