Anna Duda

Anna Duda

lekarz specjalista psychiatra

lek.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

  • DIALOG Gocław - Bora-Komorowskiego 33A

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

  • ponad 10 lat doświadczenia.

Doświadczenie zdobywała:

  • na Oddziale Psychiatrii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Wykształcenie:

  • 2009 – Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie.

Specjalizuje się w:

  • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii,
  • diagnostyce i leczeniu depresji,
  • diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychicznych u osób dorosłych,
  • leczeniu traumy i PTSD,
  • poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 15 reviews
 by Gosia

Pani doktor jest najlepszym lekarzem psychiatrą na jakiego trafiłam. Zawsze poświęca dużo uwagi, zadaje pytania i słucha odpowiedzi. Jej zalecenia i spostrzeżenia pokrywają się z tym, co mówi mój psychoterapeuta. Pamieta historie mojej choroby, mam poczucie, że mnie zna i rozumie. Mam do niej pełne zaufanie.

 by Pacjent

Podejście do pacjenta, poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia, kontakt, atmosfera, wyjaśnienie mechanizmów, szczegółowość. To była moja pierwsza wizyta, po której poczułem się wspaniale z nadzieją, że mogę odmienić swoje życie i być w końcu szczęśliwy.

 by K.

To była pierwsza wizyta. Pani Doktor z uwagą wysłuchała moich problemów, szczegółowo wszystko wyjaśniła i wdrożyła leczenie. Mam nadzieję, że będzie skuteczne.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by KP

Pani Anna z ogromna troska przeprowadzila wywiad. Widac ze Pani Doktor b. zalezy na swoich pacjentach

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Pacjentka

Polecam Panią Doktor za niesamowitą empatię i profesjonalizm, czułam się w pełni zaopiekowana od momentu wejścia do gabinetu. Jestem wdzięczna, że trafiłam na takiego specjalistę.

 by DAK

Pani doktor z ogromną empatią i uśmiechem, bardzo wnikliwie prowadzi wywiad. Skierowała mnie na badania i prosiła o przyniesienie dotychczasowych wyników. Czuję się bardzo zaopiekowana, potrafi rozładować moje napięcie.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Żaneta

Polecam i bardzo dziękuję Pani Doktor za przejście ze mną przez trudny etap w życiu i pomoc w odnalezieniu siebie. Pani Doktor wyróżnia się wiedzą, holistycznym spojrzeniem, empatią i profesjonalizmem. Potrafi stworzyć atmosferę otwartości i bezpieczeństwa co zdecydowanie sprzyja procesowi leczenia.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by Pacjent

Bardzo serdeczna, faktycznie interesuje się stanem pacjenta, stara się zrobić możliwie dogłębny wywiad. Przerobiłam kilku psychiatrów, ta jest jedną z najlepszych. Jako jedyna zleciła mi badania krwi, żeby wykluczyć inne przyczyny dolegliwości. Bardzo polecam!

[źródło - Znany Lekarz]

 by AG

Pani doktor niezwykle sympatyczna, kompetentna, bardzo szczegółowo wniknęła w problem. Poczułam się zaoopiekowana, Pani doktor odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by WJ

Leczę się u Pani doktor już ponad 1/2 roku, jestem zadowolona, bardzo mi pomogła, zawsze z uwagą słucha o moich problemach, jest kompetentna i sympatyczna.

(źródło: znanylekarz.pl)

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00