Daria Ochędzan

Daria Ochędzan

lekarz specjalista psychiatra

lek.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

  • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19 (Metro Natolin)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

  • ponad 10 lat doświadczenia.

Doświadczenie zdobywała:

  • w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Wykształcenie:

  • 2014 – szkolenie z psychoterapii psychodynamicznej w Laboratorium Psychoedukacji,
  • 2007 – Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy (studia lekarskie).

Specjalizuje się w:

  • diagnostyce i leczeniu zaburzeń depresyjnych,
  • diagnostyce i leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych,
  • diagnostyce i leczeniu zaburzeń odżywiania,
  • psychiatrii osób dorosłych.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 53 reviews
 by Katarzyna

Pierwszy specjalista, który przed przepisaniem leków skierował mnie na pełną diagnozę. Może to trywialne ale niestety jest rzadkością. Dodatkowo, czułam się jako podmiot a nie przedmiot co również w zmedykalizowanym świecie nie jest niestety standardem. Bardzo dziękuję i polecam tego Lekarza!

 by Anonymous

To spotkanie, nawet po wielu latach, wspominam jako beznadziejne. Tym bardziej po zdobyciu odpowiedniej wiedzy z zakresu psychologii. Głęboka depresja, stan krytyczny, po drugiej stronie absolutnie obojętna i lekko uśmiechnięta osoba. Ważne, że pieniądz został zainkasowany. Absolutnie nie polecam. Techniki można zmieniać, ludzie się nie zmieniają.

Szanowna Pani, z uwagą przeczytaliśmy ten komentarz i bardzo nam przykro, że odniosła Pani negatywne wrażenie. Jeśli zechciałaby Pani przekazać nam dodatkowe informacje, co sprawiło, że zdecydowała się Pani na wystawienie takiej oceny, to zapraszamy do kontaktu z zarządem Dialogu: zarzad@terapiadialog.pl. Zawsze z uwagą słuchamy naszych Pacjentów i naprawdę staramy się odpowiadać na ich oczekiwania. Z wyrazami szacunku, Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości Centrum Terapii Dialog

 by Danuta

Wspaniała specjalistka, która uważnie słucha, wyczerpująco odpowiada na każde pytanie, zaleca właściwe leczenie, a to wszystko z dużą dozą empatii. Szczerze polecam każdemu, kogo dotknęła depresja.

 by Alicja

Rzeczowa, ale przy tym niesamowicie ciepła i miła osoba. Rozgoni wszystkie lęki, wywoła uśmiech i postawi na nogi 🙂

 by Hybstar

Bardzo dobra, młoda Pni Doktor. Trafiłem do Niej z diagnozą depresji, zajęła się mną, pomogła w najgorszych chwilach. Dobrała odpowiedni zestaw lekarstw, doradziła w jaki sposób poradzić sobie z chorobą. Jest spokojna i wyważona, traktuje pacjenta bardzo indywidualnie, starając się jak najlepiej zrozumieć jego problemy. Posiada bardzo dużą wiedzę i jest bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę. Polecam tego lekarza.

 by Anna

Kobieta niesamowicie ciepła. Idealnie trafiony dobór leków. Wizyty nie są męczarnią, a przyjemnością. Dzięki niej pojawiła się u mnie bardzo szybka poprawa. Dobry człowiek.

 by Pacjent

Rewelacyjna Pani doktor. Dobrała mi odpowiednie leki na depresje, bo okazało się, że w szpitalu jednego leku nie powinnam brać. Pani doktor jest bardzo wnikliwa, zadaje dużo pytań i jest dociekliwa. Bardzo interesuje się pacjentem i jego codziennym zyciem. Wizyta u niej trwa dość długo i regularnie. Zawsze znajdzie czas. Jest również bardzo ostrożna. Dodam tylko, że leczę się u niej na depresję i to Państwowo na Meissnera, co nie jest bez znaczenia, ponieważ Pani doktor wsrod innych lekarzy Państwowych jest ewenementem.

 by Pacjentka

Anioł nie człowiek... Bardzo bałam się wizyty u psychiatry, ponieważ nie mam zaufania do lekarzy, jednak moje obawy okazały się niesłuszne. Pani doktor już podczas pierwszej wizyty potrafiła nawiązać ze mną kontakt-przeprowadziła szczegółowy wywiad. Jest osobą o wybitnej wiedzy i doświadczeniu, lekarzem z powołania. Po każdej wizycie u pani doktor czuję się coraz lepiej, potrafi motywować mnie do działania, a wszystko za sprawą szczerej rozmowy oraz idealnie dobranych leków. Jestem bardzo wdzięczna losowi, że trafiłam do Pani doktor Ochędzan. Jest najlepszym lekarzem-psychiatrą. Dziękuję Pani doktor za wsparcie i wiarę we mnie:-)

 by Zbigniew

Polecam przede wszystkim pacjentom, którzy poza braniem leków potrzebują ciepłej lecz rzeczowej rozmowy, Pani Doktor jest niesamowitym człowiekiem.

 by Paweł

Świetna, Świetna, Świetna… Zawsze się obawiałem wizyty u lekarza psychiatry, a tu proszę 🙂 , wielkie miłe zaskoczenie 🙂 już po samym wejściu (czułem poprawę XD ) Miła sympatyczna z wielkim doświadczeniem. Moja przypadłość to „zaburzenia lękowe”, początki miałem straszne ale po dobraniu przez Panią Doktor leków czuję wielką , bardzo wielką poprawę, za co jestem jej bardzo wdzięczny 🙂 za postawienie mnie na nogi 🙂 Dziękuje, Dziękuje i jeszcze raz Dziękuje. Oczywiście polecam Panią Doktor 🙂

Page 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00