Dominika Błaszczyk

Dominika Błaszczyk

lekarz specjalista psychiatra

lek.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • Dialog Online,DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19 (Metro Natolin),DIALOG Mokotów Pejzażowa - Bukowińska 12 (Metro Wilanowska)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 10 lat doświadczenia.

Praca w szpitalu:

 • 2010-2017 – Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.

Doświadczenie zdobywała:

 • na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Oddziale Psychogeriatrycznym w Mazowieckim Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.

Wykształcenie:

 • 2015 – Specjalizacja z psychiatrii,
 • 1996 – Akademia Medyczna w Warszawie (II Wydział Lekarski).

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej,
 • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii,
 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych,
 • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Średnia ocena:  
 71 ocen
 by Agata

Pani Błaszczyk to cudowna i wyjątkowo empatyczna specjalistka, która ogromnie pomogła mi w pierwszej fazie nawracającej depresji. Polecam ją każdemu, kto zmaga się ze stanami lękowymi oraz depresyjnymi. Jest wyjątkowo dokładna przy pierwszej wizycie, pyta o każdy szczegół, który może mieć znaczenie. Czułam się przy niej bardzo bezpiecznie.

 by Magdalena

Pani doktor jest konkretną, ale empatyczną osobą, która potrafi pomóc pacjentowi w trudnych chwilach jego życia. Po dwóch miesiącach leczenia odzyskałam siebie. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna

 by Pacjent

Jestem zachwycony podejsciem, jak również rozmowa i profesjonalizmem .

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Pacjent

Pani doktor jest uważną, ciepłą ale równocześnie bardzo konkretną osobą. To ci stanowi wg mnie o wyjątkowości jest podejście do pomocy. Od pierwszej wizyty czuję się zrozumiana, zaopiekowana z poczuciem, że uzyskam właściwą i celowaną dla mnie pomoc.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Justyna

Wspaniała Pani doktor! Bardzo ciepła i miła osoba. Cudowne, pełne zrozumienia podejście do pacjenta. Pani doktor bardzo dobrze przeprowadziła wywiad, dzięki czemu idealnie dobrała mi medykamenty. Leczenie w ekspresowym tempie przyniosło pożądany skutek. Bardzo się cieszę, że jestem pod kontrolą Pani doktor. Nie mogłam trafić na nikogo lepszego. Wszystkim serdecznie polecam.

 by Henryk

Bardzo ciepły kontakt z pacjentem, szczegółowa rozmowa dużo mi wyjaśniła.Jestem zadowolony, że wybrałem tego lekarza.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Henryk

Bardzo ciepły kontakt z pacjentem, szczegółowa rozmowa dużo mi wyjaśniła.Jestem zadowolony, że wybrałem tego lekarza.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by K. G.

Pani Doktor w krótkim czasie "postawiła mnie na nogi", niewątpliwie jest lekarzem bardzo empatycznym, a przy tym konkretnym i przede wszystkim skutecznym. To na co warto zwrócić uwagę to że Pani Doktor bardzo szczegółowo odpowiada na pytania i wyjaśnie dlaczego, co bardzo sobie cenię przy współpracy.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Artur

Trafiłem do Pani Dominiki w marcu 2020 z problemami depresyjnymi i lękowymi, po poprzednim nieudanym leczeniu u innego lekarza. Pani Dominika jest bardzo empatyczna, zaangażowana w swoją pracę, dopytuje się, wyjaśnia dlaczego takie leczenie a nie inne. Przychodząc na wizyty nie czuję się jak następny w kolejce pacjent, Pani Dominika dopytuje się do się dzieje w życiu, jak mi idzie, daje też sugestie poza samymi lekami (holistyczne podejście). Wspólnymi siłami udało się dobrać odpowiednie leczenie, od tego momentu moje życie robi się tylko lepsze, i Pani Dominika ma w tym duży udział. Bardzo Pani dziękuję 🙂

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Justyna

Korzystam z usług Dr Błaszczyk od 4 lat, z przerwami. Trafiłam do Dr Błaszczyk z depresją poporodową, choć nie był to mój pierwszy epizod depresyjny. Z pomocą Pani Doktor wyszłam na prostą. Pani Doktor od tego czasu jest specjalistą, u którego się leczę. Niestety życie niesie inne trudne sytuacje i znów jestem pacjentką. Widać u Pani Doktor duża wiedzę z obszaru farmakologii. Leki są dobierane skutecznie biorąc pod uwagę okoliczności życiowe pacjenta. Zawsze są wytłumaczone działania niepożądane, przebieg terapii, dawkowanie, wyznaczona wizyta kontrolna. Pełen profesjonalizm. Wizyta odbywa się punktualnie.
Niespotykany jest poziom ciepła i empatii Pani Doktor. Zadaje trafne pytania, pamięta pacjenta i jego historię. Najlepiej podkreśla to fakt, że Pani Doktor chce pomóc, angażuje się w to i robi to z sukcesem.

[źródło: znanylekarz.pl]

Page 1 of 8:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online