Dominika Błaszczyk

Dominika Błaszczyk

lekarz specjalista psychiatra

lek.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • Dialog Online,DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19 (Metro Natolin)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 10 lat doświadczenia.

Praca w szpitalu:

 • 2010-2017 – Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.

Doświadczenie zdobywała:

 • na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Oddziale Psychogeriatrycznym w Mazowieckim Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.

Wykształcenie:

 • 2015 – Specjalizacja z psychiatrii,
 • 1996 – Akademia Medyczna w Warszawie (II Wydział Lekarski).

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii,
 • diagnostyce i leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej,
 • poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych,
 • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 81 reviews
 by Malwina

Do Pani Dominiki chodzę dopiero kilka miesięcy, a już widzę dużą poprawę. Empatyczna, skupiona na pacjęcie. Chodzę z na wizyty z olbrzymią przyjemnością. Pani Dominiko dziękuję 🙂

[źródło: znanylekarz.pl]

 by KW

Empatyczna, otwarta, ciepła i wyrozumiała Pani Doktor. Wyjaśniła krok po kroku, odpowiedziała na każde pytanie, podniosła na duchu, a przy tym bardzo profesjonalnie przeprowadziła diagnozę. Wizyta online rozpoczęła się o wyznaczonej godzinie, towarzyszyła jej bardzo bezpieczna i dobra atmosfera. Bardzo polecam!

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Katarzyna G

Do Pani Doktor Dominiki trafiłam w lutym 2023 r. z powodu depresji i zaburzeń lękowych. Od razu czułam duże zaangażowanie w mój przypadek, pierwsza wizyta była długa, Pani Doktor bardzo szczegółowo o wszystko wypytała, po czym przepisała leki, dokładnie wyjaśniając, który z jakiego powodu zaleca oraz jak je stosować. Z wizyty na wizytę czułam się coraz lepiej, gdyż leczenie było dobrze dobrane. Pani Doktor za każdym razem była konkretna, zaangażowana i przy tym zawsze sympatyczna i uśmiechnięta. Pani Doktor Dominika pomogła powrócić mi do normalności, za co z całego serca dziękuję 🙂 Bardzo mocno polecam!

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Dominika E

Pani Dominika od początku była bardzo empatyczna i widać było że z chęcią chce mi pomóc. Wizyta przebiegała w dobrej atmosferze mimo ciężkich tematów. Jedna z najbardziej przyjaznych osób jakie poznałam. Bardzo angażuje się w pomoc pacjentom i czuje od Pani Dominiki duże wsparcie. Na kolejnych wizytach mimo że wybrałam złą opcję (wizytę w gabinecie zamiast online) Pani Dominika mimo wszystko się ze mną połączyła. Zawsze jest na czas i jest ciągle uśmiechnięta. Bardzo dobrze dobrała mi leki i wyjaśniła wszystko. Widać, że stara się jak najlepiej pomóc pacjentom. Mogę z całego serca polecić Panią Dominikę!

[źródło: znanylekarz.pl]

 by J.W.

Pani Doktor Dominika już od pierwszych chwil wzbudziła we mnie pełne zaufanie. Do Pani Doktor trafilam w listopdzie 2023 po źle dobranym leczeniu przez innego lekarza w naprawdę kiepskim stanie. I dziś twierdzę, że lepiej trafić nie moglam. 🙂 Pani Doktor przeprowadziła szczegółową diagnozę. Rzeczowo i konkretnie został przedstawiony mi proces leczenia. Stosowałam się do wszystkich wskazówek. Pani Doktor jest empatyczną, wspaniałą kobietą o ogromnej wiedzy. To dziś dzięki Pani Doktor wstaję rano z uśmiechem na twarzy, idę do pracy, a po pracy na nowo powróciłam do swoich pasji. Dzięki Pani Doktor dziś żyję. Moja wdzięczność nie zna granic. Leczenie kontynuujemy dalej, najgorsze za mną i to wszystko dzięki Pani Doktor Dominice.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by KasiaK

Wspaniała Pani doktor ! Empatycznie i dokładnie wszystko wyjaśniła. Czuję, że ktoś kompetentny pomoże mi odzyskać moje życie.

 by Adam W

Próbowałem z różnymi lekarzami, ale dopiero Pani Doktor mi pomogła. Dzięki jej pomocy wróciłem do normalnego życia, a następnie je odmieniłem na plus pod wieloma względami. Pani Doktor to miła osoba, pełna zrozumienia dla pacjenta, ale zarazem bardzo konkretna, co jest bardzo dużym plusem i co najważniejsze - skuteczna. Pełny profesjonalizm. Bardzo dziękuję za pomoc!!! Jeśli ktoś ma problemy, to polecam umówić się na wizytę.

 by Adam S.

Byłem pierwszy raz. Pani Doktor pomimo mojego początkowego spięcia w przyjazny i pełen empatii sposób umiała mnie wysłuchać i postawić diagnozę oraz pomóc mi w mojej kryzysowej sytuacji. Szczerze polecam. Oby więcej takich lekarzy z prawdziwego powołania. Mam szansę na nowe życie. Bardzo Dziękuję

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Paulina

Pani Doktor jest, wg mnie, kokretna, empatyczna, życzliwa i, przede wszystkim - skuteczna. Duża WDZIĘCZNOŚĆ!

 by Piotr Bartosiak

Jestem bardzo zadowolony z pracy z dr Błaszczyk. Terapia zakończyła się sukcesem i upływała w atmosferze głębokiej empatii, niezmiernej życzliwości i pełnej akceptacji. Dziękuję za pomoc!

[źródło: znanylekarz.pl]

Page 1 of 9:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00