Emil Strzelec

Emil Strzelec

lekarz psychiatra w trakcie specjalizacji

lek.

Przyjmuje w:

 • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19 (Metro Dworzec Gdański)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2018 roku.

Praca w szpitalu:

 • 2020-obecnie – Szpital Nowowiejski w Warszawie, Oddział IV Ogólnopsychiatryczny.

Doświadczenie zdobywał:

 • na Oddziale IV Ogólnopsychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie,
 • na Oddziale VII Detoksykacji – Narkotyki i Inne Substancje Psychoaktywne Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie,
 • na Oddziale Psychiatrycznym z Oddziałem Interwencji Kryzysowych i Psychogeriatrią w SP ZOZ w Łukowie,
 • podczas dyżurów lekarskich w Szpitalu Nowowiejskim.

Wykształcenie:

 • 2017 – Warszawski Uniwersytet Medyczny, I Wydział Lekarski, kierunek lekarski.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń lękowych,
 • diagnostyce i leczeniu psychoz,
 • diagnostyce i leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń adaptacyjnych i związanych ze stresem,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 18 reviews
 by Weronika

Wybór Pana Doktora to trafiona decyzja, pierwsza wizyta przebiegła w dobrej atmosferze, poczułam się zrozumiana i pełna nadziei że będzie lepiej. Jeśli ktoś się waha nad skorzystaniem z pomocy pana Emila to zdecydowanie polecam.

 by Bella

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia, cudownie miłej atmosfery w gabinecie. Doktor jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Wzbudza zaufanie, zadaje konkretne pytania i sprawia, że człowiek czuje się zaopiekowany.

 by Milena

Polecam Pana Doktora, duża empatia i zrozumienie problemu.

 by Pacjent

Bardzo empatyczne podejście i dokładnie przeprowadzona konsultacja. Polecam.

 by Agnieszka

Bardzo polecam Pana Doktora, jest delikatny w podejsciu do pacjenta i bardzo zaangazowany w rozmowę. Na pewno jeszcze do niego wrócę. Czuję się zaopiekowana podczas wizyty.

 by Krzysztof

Lekarz wystawił potrzebne zaświadczenie bez ram czasowych.

Po złożeniu dokumentów w odpowiednie miejsce dostałem informację, iż takie ramy muszą się tam znajdować, poprosiłem lekarza w poniedziałek o poprawienie takowego dokumentu informując że na poniedziałek muszę je mieć. Lekarz odpisał w piątek o 21:30 że nie zrobi tego bez kolejnej wizyty, gdzie przeprowadzi JESZCZE RAZ diagnostykę. Nie polecam, bardzo nieprofesjonalne zachowanie.

Jedyne co na plus to jego sposób prowadzenia samych spotkań, dlatego 2 gwiazdki.

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. Staramy się reagować na prośby naszych Pacjentów, np. dotyczących wystawienia recepty lub zaświadczenia, najszybciej jak to możliwe. Jednak warto wiedzieć, że nie wszystkie prośby mogą zostać zrealizowane bez ponownej wizyty: zawsze o tym decyduje lekarz prowadzący, który zna historię leczenia. Przykładowo, jeśli poprzednia wizyta miała miejsce 2 miesiące wcześniej i podczas niej nastąpiła modyfikacja leczenia, lekarz z pewnością będzie chciał spotkać się z pacjentem na wizycie kontrolnej, aby ocenić efekty leczenia i jego aktualny stan. Podczas tej wizyty może się okazać, że konieczna jest ponowna modyfikacja leczenia farmakologicznego lub stan pacjenta poprawił się na tyle, że zaświadczenie wystawione kilka miesięcy wcześniej już jest nieaktualne. Decyzja o kolejnej wizycie wynika zawsze z troski o pacjenta i z poczucia odpowiedzialności. Przykro nam, że nie otrzymał Pan zaświadczenia tak szybko, jak tego oczekiwał. Cieszymy się, że odpowiada Panu sposób, w jaki dr Strzelec prowadzi spotkania z pacjentami. Mamy nadzieję, że leczenie przynosi oczekiwane efekty i już czuje się Pan lepiej. Z wyrazami szacunku, Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości

 by Pacjentka

Duża delikatność w podejściu, spokój i opanowanie powodują, że nawet gdy łzy cisną się do oczu to człowiek szybko się uspokaja, przy tym wszystko jest tłumaczone

[źródło: znanylekarz.pl]

 by FT

Wizytą byłem bardzo zadowolony, doktor dopytywał szczegółowo o moje problemy. Dobrał mi leczenie, w które na początku średnio wierzyłem, ale zacząłem brać i po pewnym czasie faktycznie bardzo mi pomogło. Polecam doktora.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Pacjent

Lekarz dobrze przeprowadził wizytę. Bardzo zaangażowany

[źródło: znanylekarz.pl]

 by M.Ł.

To była moja pierwsza wizyta. Stres ogromny, ale już w pierwszych minutach wszystko puściło. Doktor Emil jest bardzo spokojnym, uprzejmym i słuchającym lekarzem, zadawał bardzo precyzyjne pytania, zupełnie nie czułem się olewamy, a szczerze zaopiekowany. Bardzo bym chciał mieć doczynienia z innymi takimi specjalistami.
[źródło: znanylekarz.pl]

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00