Ewa Krassowska

Ewa Krassowska

lekarka specjalistka psychiatra

lek.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19 (Metro Dworzec Gdański)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 10 lat doświadczenia.

Doświadczenie zdobywała:

 • na Oddziale Psychiatrii Szpitala Bielańskiego, w tym ostatnie lata jako konsultantka oddziałów innych niż psychiatryczny,
 • w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Warszawie,
 • w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego,
 • w Szpitalu MSWiA w Otwocku,
 • jako lekarka mieszkania chronionego na Bielanach.

Wykształcenie:

 • 2009 – Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Wypowiedzi w mediach i publikacje:

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu,
 • zaburzeniach lękowych,
 • zaburzeniach nastroju,
 • zaburzeniach psychotycznych,
 • otępieniach i zaburzeniach psychicznych w ich przebiegu.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 10 reviews
 by Zuzia

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wie, jak do niego dotrzeć dostosowując styl wypowiedzi. Czułxm się bardzo zaopiekowanx podczas sesji.

 by Aleksandra

Nie chciała przepisac leku potrzebnego pacjentowi, nie była zainteresowana zdaniem pacjenta i i wysłuchaniem o jego sytuacji. Woedziała lepiej jak się pacjent czuje po lekach od niego samego. Zamiast rozmawiać udowadniała że pacjent się we wszystkim myli

Szanowna Pani, z uwagą przeczytaliśmy ten komentarz i bardzo nam przykro, że wizyta nie spełniła Pani oczekiwań. Jednak warto pamiętać, że lekarz jest zobowiązany do udzielania pomocy pacjentowi zgodnie z najnowszą wiedza medyczną i zawsze powinien kierować się dobrem pacjenta. Natomiast lekarz nie może wypisywać recept na życzenie pacjenta i jeśli po badaniu lekarskim uzna, że w tym momencie ten konkretny lek nie jest wskazany dla danego pacjenta, to zgodnie z etyką lekarską powinien odmówić wypisania recepty. Jeśli chciałaby Pan przekazać nam dodatkowe informacje dotyczące wizyty, to zapraszamy serdecznie do kontaktu z zarządem Dialogu: zarzad@terapiadialog.pl, z uwagą pochylimy się nad Pana sprawą. Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości, Centrum Terapii Dialog

 by Dorota

Wspaniała Pani doktor
Trafnie postawiona diagnoza już od pierwszej wizyty
Wdrożone odpowiednie leki, leczenie przyniosło bardzo dobry skutek
Pani Ewa pełna profesjonalistka miła ,serdeczna i oddana pacjentowi.
Serdecznie polecam

 by Katarzyna

Profesjonalne potraktowanie pacjentki, z empatią i uważnością. Pytania medyczne zadawane na równi z pytaniami poszukującymi zrozumienia, jak na psychoterapii. Pierwsza wizyta ponad godzinę, bez presji, że czas ograniczony. Tłumaczenie diagnozy i wdrażanego leczenia bez ukrywania wiążących się z tym ryzyk. Bardzo polecam.

 by Edyta

Prawdziwy profesjonalista, każdemu życzę trafić na takiego lekarza. Dobrze dobrane od początku leczenia leki, każda wizyta daje nadzieję że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Polecam Panią doktor.

 by Pacjent

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromną wiedza i bardzo miła osobowość.

 by Pacjent

Konkretność, empatia, świetny dialog po prostu 🙂

 by Agnieszka

Pani Ewa jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Uważnie słucha pacjenta i stara się trafnie dobrać leki do aktualnego stanu zdrowia . Widać i czuć zaangażowanie podczas wizyty, uważnie słucha i wczuwa się w daną sytuację i potrzeby pacjenta z czego jestem bardzo zadowolona.
Wizyty odbywają sią zawsze punktualnie, a to duży plus.

 by Ola Gocławska

Wizyta bardzo merytoryczna, dziękuję za zrozumienie, wysłuchanie, stworzenie bezpiecznej przestrzeni do rozmowy i konkretne wytyczne co dalej. Na szczęście okazało się, że nie potrzebuję stałej pomocy psychiatrycznej, ale jestem wdzięczna za diagnozę, wskazówki dot.dalszej terapii i wyczerpującą odpowiedź na wszystkie pytania.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by  Weronika

Bardzo ciepła, miła pani. Widać, że jest zaangażowana i chce pomóc. Jestem bardzo zadowolonona z pierwszej konsultacji, polecam

(źródło: znanylekarz.pl)

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00