Grzegorz Opielak

Grzegorz Opielak

lekarz specjalista psychiatra, ordynator

dr hab.n.med.
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 20 lat doświadczenia.

Doświadczenie zdobywał:

 • w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie (oddział COTUA),
 • jako konsultant psychiatra w SPSK nr 4 w Lublinie,
 • na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie,
 • na Oddziale Psychiatrycznym w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim – Kierownik Oddziału,
 • na Oddziale Psychogeriatrycznym w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim – Kierownik Oddziału.

Wykształcenie:

 • 2014 –  Akademia Medyczna w Lublinie – studia podyplomowe,
 • 2003 – studium doktoranckie,
 • 2008 – uzyskanie specjalizacji w  dziedzinie psychiatrii,
 • 2000 – staż naukowy: Royal Liverpool University Hospital, Liverpool,
 • 1998-1999 – staż naukowy: South Tees University Hospital, Middlesbrough.

Specjalizuje się w:

 • zaburzeniach nastroju,
 • problemach interdyscyplinarnych na styku psychiatrii i medycyny „somatycznej”,
 • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii,
 • diagnostyce i leczeniu depresji.

Wypowiedzi w mediach i publikacje:

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 12 reviews
 by Aleksandra

Pan doktor dokładnie mnie wysłuchał, powiedział skąd się biorą moje problemy oraz widać chęć pomocy pacjentowi.

 by Justyna S.

Bardzo dobry specjalista, do którego mam ogromy szacunek za podejście do pacjenta i empatię. Od razu wzbudził moje zaufanie, które pozwoliło mi otwarcie powiedzieć o swoich problemach. Jego wielkie doświadczenie zawodowe oraz praktyka pozwala spojrzeć na pacjenta holistycznie. Z czystym sumieniem polecam tego Specjalistę - On pomaga.

 by Marcin

Lekarz nie pojawił się o umówionej godzinie. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Szanowny Panie Marcinie,bardzo nam przykro, że wizyta się nie odbyła. Dokładnie sprawdziliśmy tę sprawę i z naszych informacji wynika, że dr Opielak próbował się kilkukrotnie połączyć z Panem w wyznaczonym czasie. Wysyłaliśmy też do Pana SMS z prośbą o kontakt. Niestety zgodnie z regulaminem prawo do zwrotu nie przysługuje, jeżeli wizyta nie odbędzie się z przyczyn technicznych leżących po stronie pacjenta, również jeśli numer telefonu jest nieosiągalny lub pacjent po prostu nie odbiera telefonu. W systemie informatycznym widać, że lekarz podjął kilkukrotną próbę kontaktu.Jeśli chciałby Pan przekazać nam dodatkowe informacje, to zapraszamy do kontaktu: zarzad@terapiadialog.pl, z uwagą pochylimy się nad nimi.Centrum Terapii Dialog

 by Krzysztof

Dr hab. n.med. Grzegorz Opielak to wspaniały specjalista w dziedzinie psychiatrii, który posiada imponujące kwalifikacje oraz bogate doświadczenie. Jego profesjonalizm jest bez wątpienia godny podziwu. Dr hab. Grzegorz Opielak nie tylko zna się na swoim fachu, ale także stale poszerza swoją wiedzę, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycznymi. Jego badania naukowe są cenione i wpływają na rozwój dziedziny, w której pracuje.
Ponadto, dr hab. Opielak cechuje się niesamowitą empatią i troską o dobro swojego pacjenta. Zawsze słucha z uwagą, stawiając na pierwszym miejscu potrzeby i oczekiwania - w tym przypadku moje. Jego podejście do leczenia sprawia, że czuję się zrozumiany i zaopiekowany podczas całego procesu terapeutycznego.
Dr hab. n.med. Grzegorz Opielak jest również doskonałym komunikatorem. Potrafi skomplikowane zagadnienia medyczne przystępnie wyjaśnić pacjentowi, co pomaga zrozumieć stan zdrowia oraz umożliwia wybieranie najlepszej metody leczenia. Jego jasne i zrozumiałe wypowiedzi są cenione zarówno przez pacjentów, jak i przez innych profesjonalistów medycznych.
Powierzenie się w ręce dr hab. Grzegorza Opielaka to gwarancja wysokiej jakości opieki medycznej. Jego profesjonalizm, empatia i umiejętności komunikacyjne sprawiają, że jest on nie tylko cenionym lekarzem, ale również wspaniałym i zaufanym doradcą zdrowotnym.
Każdemu, kto szuka wybitnego specjalisty, gorąco polecam skonsultowanie się z dr hab. n.med. Grzegorzem Opielakiem.

 by Weronika

Wspaniały lekarz. Wykazuje się ogromnym profesjonalizmem, empatią i jest po prostu ludzki. Potrafi postawić się na miejscu pacjenta, doskonale go rozumiejąc. Leki przepisane przez Pana doktora wymierzyły dokładnie tam, gdzie powinny. Polecam wszystkim.

 by Lidia

Jestem po pierwszej wizycie i już że wrócę do Pana Doktora . Ma dużą wiedzę . Mimo , że leczę się już wiele długich lat , dowiedziałam się dzisiaj o wielu nowych rzeczach o których powinnam być poinformowana przez innego lekarza , a nie byłam

 by Waleria

Wspaniały lekarz, nawiązujący doskonały kontakt z pacjentem, wykazujący niespotykaną empatię oraz profesjonalizm. Z całego serca polecam.

 by Pacjent

Doktor Opielak odznacza się nienachalny profesjonalizmem. Merytorycznie potrafi wyjaśnić aspekty medyczne w sposób przystępny dla laika. Ponadto jest osobą niezwykle empatyczna i sympatyczną. Swoim nastawieniem tworzy poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia pacjenta. Gorąco polecam!

 by Anna

Dawno nie spotkałam Lekarza, który tak całościowo patrzy na pacjenta i „łączy kropki”.

 by Anonim

profesjonalne podejście, wnikliwa analiza problemu, dobry lekarz

(źródło: https://www.rankinglekarzy.pl/)

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00