Hubert Sońta

Hubert Sońta

lekarz specjalista psychiatra

lek.

Przyjmuje w:

 • DIALOG Centrum - Wspólna 70 (Metro Centrum),DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19 (Metro Dworzec Gdański)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2014 roku.

Praca w szpitalu:

 • 2021-obecnie – asystent na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście ul. Mariańska 1.

Doświadczenie zdobywał:

 • 2015-2021 – lekarz odbywający specjalizację z dziedziny psychiatrii w trybie rezydenckim na Oddziale IV. Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27,
 • 2017-2021 – konsultant w Linii Wsparcia w ramach Centrum Wsparcia dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego Fundacji ITAKA w Warszawie,
 • 2016–2017 – lekarski dyżur telefoniczny w ramach Antydepresyjnego Telefonu Zaufania Fundacji ITAKA w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2021 – Państwowy Egzamin Specjalizacyjny – Psychiatria,
 • 2014 – Warszawski Uniwersytet Medyczny – ukończenie studiów stacjonarnych na kierunku lekarskim na I Wydziale Lekarskim.

Dodatkowe szkolenia:

 • 2014 – udział w szkoleniu „Młody Lekarz” w ramach projektu unijnego „Ogólnopolskie szkolenia z zakresu funkcjonowania systemu ochrony zdrowia oraz umiejętności komunikacji, współpracy i budowania relacji z pacjentem dla lekarzy rozpoczynających pracę”, Ustroń.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii,
 • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 42 reviews
 by Aleksandra

Profesjonalny a zarazem empatyczny Lekarz. Pan Doktor Hubert Sońta uważnie słucha pacjenta, dokładnie wyjaśnia proponowane leczenie. Na każdej wizycie czuję się zaopiekowana, jestem w dobrych rękach. Pan Doktor Hubert Sońta dokładnie słucha, zadaje pomocne pytania, wszystko wytłumaczy i zaproponuje rozwiązanie. Dzięki dopasowanemu leczeniu, funkcjonuję o niebo lepiej niż przed jego podjęciem.
Gorąco, z całego serca polecam!

 by Dorota

Pan lekarz - prawdziwy skarb. Dziękuję i
gorąco polecam innym.

 by Dominico

Bardzo otwarte, miłe podejście. Czułem się w pełni zaopiekowany, ale co najważniejsze miałem komfort otwarcia się. Pan Hubert bardzo dobrze wyjaśnił wszystko widać pełen profesjonalizm.

 by Kinga

Empatia, dogłębna analiza problemu, uważne pytania, szeroki zakres rozwiązań od poprawy higieny snu, diety, ćwiczeń na farmakologii skończywszy

 by Anna

Spokój, tempo spotkania dostosowane do pacjenta i empatia czyli wszystko czego oczekiwałby pacjent podczas wizyty. Dziękuję

 by Mikołaj

Bardzo polecam Pana Doktora Huberta. Pan Doktor dokładnie przeprowadza wywiad i pochyla się nad problemami pacjenta. Zawsze służy pomocą w trudnych sytuacjach. Byłem u wielu psychiatrów i uważam, że Pan Doktor jest najlepszym, na jakiego trafiłem.

 by Sylwia

Pierwsza wizyta przebiegła w bardzo profesjonalnej i przyjaznej atmosferze. Wszystkie kwestie zostały dokładnie wyjaśnione i otrzymałam pomoc, której potrzebowałam. Polecam

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Krzysztof H

Doktor Sońta to świetny i kompetentny fachowiec. Poświęca dużą uwagę pacjentowi i jest przy tym niezmiernie empatyczny. Z całego serca mogę polecić Pana Doktora wszystkim zastanawiającym się nad poprawą szeroko rozumianej kondycji psychicznej.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Ola S.

Pan Doktor to bardzo ciepły, miły, serdeczny i pełny zrozumienia Lekarz. Bardzo uważnie słucha, jest skoncentrowany na pacjencie. W trakcie pierwszej wizyty panowała miła, ciepła atmosfera a także został przeprowadzony szczegółowy wywiad. Pan Doktor bardzo dobrze dobrał leki. Leczę się już u Pana Huberta kilka lat i leki bardzo mi pomagają. Pan Doktor uratował mi życie. Po każdej wizycie u Pana Doktora jestem pod niesamowitym wrażeniem profesjonalizmu i serdeczności Pana Doktora. Polecam Pana Doktora z całego serca!

[źródło: znanylekarz.pl]

 by A.J

Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam serdecznie

[źródło: znanylekarz.pl]

Page 1 of 5:
«
 
 
1
2
3
4
5
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00