Hubert Sońta

Hubert Sońta

lekarz specjalista psychiatra

lek.

Przyjmuje w:

 • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19 (Metro Dworzec Gdański)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2014 roku.

Praca w szpitalu:

 • 2021-obecnie – asystent na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście ul. Mariańska 1.

Doświadczenie zdobywał:

 • 2015-2021 – lekarz odbywający specjalizację z dziedziny psychiatrii w trybie rezydenckim na Oddziale IV. Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27,
 • 2017-2021 – konsultant w Linii Wsparcia w ramach Centrum Wsparcia dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego Fundacji ITAKA w Warszawie,
 • 2016–2017 – lekarski dyżur telefoniczny w ramach Antydepresyjnego Telefonu Zaufania Fundacji ITAKA w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2021 – Państwowy Egzamin Specjalizacyjny – Psychiatria,
 • 2014 – Warszawski Uniwersytet Medyczny – ukończenie studiów stacjonarnych na kierunku lekarskim na I Wydziale Lekarskim.

Dodatkowe szkolenia:

 • 2014 – udział w szkoleniu „Młody Lekarz” w ramach projektu unijnego „Ogólnopolskie szkolenia z zakresu funkcjonowania systemu ochrony zdrowia oraz umiejętności komunikacji, współpracy i budowania relacji z pacjentem dla lekarzy rozpoczynających pracę”, Ustroń.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii,
 • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Średnia ocena:  
 32 ocen
 by Natalia

Leczę się u Pana Huberta już od ok. 3 lat. Jest bardzo przyjazny, a przy tym profesjonalny. Zadaje dużo pytań. Wykazuje ogromne zainteresowanie pacjentem i sprawia że można się czuć przy nim komfortowo. Bardzo dobry kontakt nawet pomiędzy wizytami co bardzo cenię. Szczerze polecam wszystkim:)

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Jacek

Dla mnie the best of the best

 by Danuta

Wspaniały lekarz o pogodnym usposobieniu, profesjonalne podejście do pacjenta. Każda wizyta merytoryczna i rzeczowa. Pan doktor Hubert Sońta, podczas wizyt jest cierpliwy i bardzo miły, nie pospiesza i bardzo interesuje się zdrowiem pacjenta szukając nowych rozwiązań. Mocno wspiera i można mu całkowicie zaufać, ja już to zrobiłam🙂. Jestem mu bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. Bardzo serdecznie polecam!

 by Tomasz T

Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pan dr Hubert jest wyjątkowo uprzejmy i ma taka aurę przy której człowiek czuje się dobrze , na spokojnie mogłem wszystko opowiedzieć i czułem się zrozumiany 🙂 . Bardzo polecam

 by Anon

Very experienced and nice doctor

 by Chantal

I just finished my first appointment. He is kind, welcoming, and very trusting. He's comforting and a great listener. I am very grateful for his patience and help! I cannot recommend him enough.

 by MG

Polecam z całego serca Pana Huberta! Świetny specjalista, bardzo empatyczny, zaangażowany i pomocny, świetnie dobrane leki. Jestem Panu Hubertowi bardzo, bardzo wdzięczna za pomoc 🙂

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Patryk

To była moja pierwsza wizyta i przebiegła naprawdę w super atmosferze. Doktor jest zaangażowanym słuchaczem, bezproblemowo potrafi wskazać odpowiedniego psychoterapeutę. Zdecydowanie polecam!

 by Anna

Polecam, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Duża pomoc ze strony lekarza . Duże zaangażowanie , dobry kontakt .

(źródło: znanylekarz.pl)

 by Ewka

świetny, empatyczny lekarz, fenomenalne podejście do pacjenta, pełna fachowość, słucha z uwagą pacjenta, trafnie dobiera leki jeśli jest taka potrzeba. Bardzo pomaga jeśli pacjent jest w złym stanie, zawsze uśmiechnięty co bardzo pomaga przy takich wizytach, Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Oby więcej takich lekarzy to świat byłby lepszy

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online