Irena Kowalska

Irena Kowalska

lekarz specjalista psychiatra

lek.
Posiada ponad 15-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

  • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19 (Metro Dworzec Gdański)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

  • ponad 15 lat doświadczenia.

Doświadczenie zdobywała:

  • w Szpitalu Bielańskim (Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny, Oddział Psychiatryczny) w Warszawie,
  • w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie.

Wykształcenie:

  • 2002 – Akademia Medyczna w Warszawie, II Wydział Lekarski.

Specjalizuje się w:

  • diagnostyce i leczeniu zaburzeń lękowych i nerwic,
  • psychiatrii osób dorosłych.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 5 reviews
 by Elwira

Trafiłam do Pani Doktor, ponieważ lekarz prowadząca się rozchorowała. Doktor Kowalska przyjęła mnie bardzo serdecznie, odpowiedziała na wszelkie moje pytania i wątpliwości. Zadawała dużo pytań o mój stan zdrowia i wszystko mi tłumaczyła. Byłam tylko raz u Pani Doktor, ale zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Bardzo ciepła osoba, spokojna, empatyczna, pomocna. Dziękuję.

 by OB

Pani doktor to bardzo ciepła i kompetentna osoba. Rozmowa z panią doktor za każdym razem podbudowywała mnie psychicznie. Leki zostały dobrane bardzo skutecznie. Bardzo polecam Panią doktor i serdecznie pozdrawiam 🙂

(źródło: znanylekarz.pl)

 by R. Mazhitowa

Pani doktor bardzo profesjonalna, ciepla ,mila. Szkoda, ze tak pozno trafilam do p.doktor, od razu poczulam ze jestem pod dobra opieka. Najlepszy lekarz! Polecam!

(źródło: znanylekarz.pl)

 by Adrian

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, co bardzo pomogło pozbyć mi się stresu 🙂 Pani doktor rzetelnie, empatycznie i taktownie przeprowadziła rozmowę, zaproponowała leczenie, jasno przedstawiła zalecenia, wyczerpująco wyjaśniła każdą kwestie. Gorąco polecam wizytę u tego specjalisty!

(źródło: znanylekarz.pl)

 by Magda

Serdecznie polecam Panią Psychiatrę Irenę Kowalską. Pani Irena jest bardzo dobrym, ciepłym i zaangażowanym w sprawy pacjenta psychiatrą. Dostałam podczas pierwszego i kolejnych spotkań to czego potrzebowałam a nawet więcej. Zostałam profesjonalnie zaopiekowana i po ludzku zrozumiana. Pani Irena nie tylko pokierowała moim leczeniem, abym mogła w trudnym dla mnie okresie normalnie funkcjonować w pracy i prywatnie, ale jeszcze namówiła mnie do podjęcia odpowiednich kroków w życiu. Dziękuję.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00