Julian Stradomski

Julian Stradomski

lekarz specjalista psychiatra

lek.

Przyjmuje w:

 • DIALOG Żoliborz - Gwiaździsta 5,DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19 (Metro Dworzec Gdański),DIALOG Wola - Górczewska 137 (Metro Księcia Janusza),Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2017 roku.

Praca w szpitalu:

 • 2021-2023 – Oddział Rehabilitacji Psychiatrycznej Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.

Doświadczenie zdobywał:

 • na Oddziale Psychiatrii Szpitala Bielańskiego w Warszawie,
 • w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy,
 • w Poradni Zdrowia Psychicznego w Kielcach.

Wykształcenie:

 • 2023 – uzyskanie specjalizacji z psychiatrii,
 • 2016- Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Specjalizuje się w:

 • zaburzeniach afektywnych,
 • nerwicach,
 • schizofrenii,
 • zaburzeniach snu,
 • zaburzeniach odżywiania u osób dorosłych,
 • schorzeniach ogólnych powikłanych zaburzeniami psychicznymi,
 • zaburzeniach psychicznych u osób w starszym wieku,
 • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ
 • zdrowiu psychicznym lekarzy i studentów medycyny.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 18 reviews
 by Aleksandra

Ogromne zrozumienie ze strony Pana doktora, duża empatia i doraźna pomoc wtedy kiedy najbardziej jej potrzebowałam.

 by Małgorzata

Pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem, umie wysłuchać, nie osądza i umie pomóc z problemami, z którymi sami nie możemy sobie poradzić. Pomimo, że to początek leczenia, czuje się zaopiekowana oraz czuje duże wsparcie ze strony Pana doktora. Dziękuję i mam nadzieję, że w końcu będzie lepiej.

 by W.P

Proszę czytających o uwagę. Bo to jest ważne. Jeśli chcą spotkać się państwo że specjalistą, który w końcu Was wysłucha, jeśli mieliście wrażenie, że czujecie się nie rozumiani, Pan Stradomski jest przykładem prawdziwego profesjonalisty i człowieka z sercem, który wysłucha Was kompleksowo i dogłebnie. Godny polecenia profesjonalista i człowiek, który z sercem pracuje, a nie odwala robotę dla kasy. Bardzo mi pomógł i nie mogę nic więcej powiedzieć , jak tylko polecić.

 by Anna

Dr Julian Stradomski jest bardzo wnikliwym, uważnym diagnostą. Do pacjenta podchodzi z szacunkiem. Zmienił rozpoznanie postawione przez innego specjalistę i choć przede mną dalsze etapy diagnozy, to mam wrażenie, że nareszcie jestem zdiagnozowana właściwie - diagnoza dra Juliana Stradomskiego już teraz wiele mi wyjasniła. Z gabinetu wyszłam w pełni poinformowana o przebiegu leczenia i dalszych etapach diagnostyki - otrzymałam pomoc zarówno doraźną, jak i długofalową. Poczułam się bezpiecznie, jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 by Maja M

Tak się cieszę, że trafiłam na Pana Juliana Stradomskiego. Wiele lat byłam leczona na "lekooporną" depresje, próbowałam wielu leków w ogromnych dawkach. Zanim trafiłam do Pana doktora miałam dwóch psychiatrów oraz byłam leczona w szpitalu psychiatrycznym i nic nie dawało efektów. Dwie wizyty u Pana Stradomskiego, który zmienił strategie mojego leczenia i w końcu leki zaczęły działać, z każdym dniem czuje się lepiej, nie pamiętam kiedy czułam się tak dobrze jak teraz. Polecam Pana doktora całym sercem, jestem ogromnie wdzięczna za uwolnienie mnie z wielu lat w rękach depresji

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Inna

To już nie pierwsza moja wizyta u Pana Doktora. Cenię profesjonalne oraz indywidualne podeście do pacjenta, wyrozumiałość, szczegółowość, konkretność. Zdecydowanie polecam.

 by Agnieszka

Dogłębna analiza, bardzo przyjazne traktowanie, wspaniała atmosfera. Rzadko który lekarz jest tak oddany swojej pracy.

 by Oskar

Pierwszy raz poczułem się wysłuchany i odczułem, że ktoś chce mi pomóc. Bardzo zadowolony jestem z wizyty.

 by Hanna

Rzeczowy i konkretny wywiad, a jednocześnie dokładny. Kompetentny, wyrozumiały i empatyczny psychiatra. Wizyta spełniła wszystkie moje oczekiwania, doktor wysłuchał mnie i dostarczył dokumenty, których potrzebowałam z bardzo dokładnym opisem.

 by Marcin

Rewelacyjny lekarz. Bardzo kompetentny, cierpliwy,wyrozumiały. Psychiatra z powołania .

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00