Karolina Stelmaszek

Karolina Stelmaszek

lekarz specjalista psychiatra

lek.

Przyjmuje w:

  • DIALOG Wilanów - Kosiarzy 35,DIALOG Mokotów Domaniewska - Bukowińska 26B (Metro Wilanowska)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

  • od 2015 roku.

Praca w szpitalu:

  • 2017-2021 – lekarz psychiatra, Oddział Leczenia Zaburzeń Nastroju, Lękowych oraz Snu (F6), IPiN,
  • 2015-2017 – SPZOZ im. J. Babińskiego w Łodzi, lekarz psychiatra, Oddział Ogólnopsychiatryczny.

Doświadczenie zawodowe:

  • 2019-obecnie – praca ambulatoryjna.

Wykształcenie:

  • 2008-2014 – Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Wojskowo – Lekarski.

Specjalizuje się w:

  • zaburzeniach depresyjnych,
  • zaburzeniach lękowych,
  • zaburzeniach snu,
  • zaburzeniach osobowości.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 9 reviews
 by Paweł

Powiem tak, specjalista w swojej dziedzinie. Oby więcej takich lakerzy na tym świecie było. Świetny kontakt i słucha pacjenta. Polecam:)

 by Paulina

Bardzo polecam Panią doktor! Trafnie rozwiązała mój problem, który tkwił we mnie przez klinanaście miesięcy. Pani doktor jest bardzo miłą, pomocną i otwarta osobą, pełną empatii, bardzo
lubie rozmawiać z Panią Karolina daje mi motywacje do dalszego dzialania nad soba.

 by Natalia

Z dłonią na sercu stwierdzam, że Pani Karolina jest lekarzem z sercem na dłoni. Każda, dosłownie każda wizyta, a jestem pacjentką od prawie roku, jest przeprowadzona rzeczowo, z uwagą w moją stronę, z zaadresowaniem wszelkich obaw, pytań, pełna empatii, z dbałością o mój komfort i kojącą mnie wewnętrznie. Nie wyobrażam sobie lepszego psychiatry.

 by Anonim

Lubię Panią Karolinę i zawsze odpowiednio się dogadujemy. Wizyty zawsze są prowadzone profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

 by Pacjent

Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Jej dokładność w przeprowadzaniu wywiadu, umiejętność słuchania tego, co mówi pacjent jest wyjątkowa. Rzetelnie też tłumaczy proces leczenia, swoje rekomendacje, dostępne opcje, możliwe niepożądane efekty. Daje poczucie bezpieczeństwa.

 by Aleksandra

Bardzo miła, uprzejma i pomocna Pani. Bardzo polecam Panią Karolinę. To była moja pierwsza wizyta i czułam się bardzo zaopiekowana.

 by Ewa

Pani Doktor jest bardzo delikatna i miła. Z uwagą słucha i proponuje sposób leczenia. Uważam że warto podjąć leczenie u niej.

 by Renata

Pierwsza wizyta. Pani doktor bardzo empatyczna i pomocna. Bardzo dokładnie zbadała problem, z którym się zmagam i przepisała leki.

 by O.P.

Jestem pacjentką Pani Doktor od dłuższego już czasu i nie zamieniłabym na żadnego innego 🙂 Jest niezwykle empatyczna, zaangażowana w problem pacjenta, a co najważniejsze trafnie rozpoznała problem, z którym do niej przyszłam. Dzięki fachowej pomocy Pani Doktor zaczęłam znów normalnie funkcjonować. Szczerze polecam!

[źródło: znanylekarz.pl]

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00