Katarzyna Wyszomirska

Katarzyna Wyszomirska

lekarz specjalista psychiatra

lek.

Przyjmuje w:

 • DIALOG Mokotów Domaniewska - Bukowińska 26B (Metro Wilanowska)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2017 roku.

Praca w szpitalu:

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie: Mokotowski Zespół Leczenia Środowiskowego.

Wykształcenie:

 • 2015 – Warszawski Uniwersytet Medyczny, II Wydział Lekarski, lekarz.

Doświadczenie zdobywała:

 • na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie,
 • w Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala Bielańskiego,
 • w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych Warszawa Bielany, jako lekarz mieszkania chronionego,
 • w Hospicjum Domowym Księży Marianów przy ul. Tykocińskiej w Warszawie.

Dodatkowe szkolenia:

 • Kurs psychoterapii w Instytucie Ericksonowskim atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego – w trakcie,
 • Szkolenie z metody TRE (Trauma Releasing Exercises – metoda pracy z ciałem) – w trakcie,
 • Studia Podyplomowe „Otwarty Dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego” – UKSW w Warszawie.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu,
 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • zaburzeniach afektywnych, lękowych, psychotycznych,
 • zaburzeniach psychicznych w wieku podeszłym,
 • zaburzeniach psychicznych u pacjentów onkologicznych, leczonych paliatywnie.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 22 reviews
 by Elżbieta

Niestety z przykrością muszę zauważyć, że nie rozumiem pozytywnych opinii na temat Pani Doktor. Owszem miła, kulturalna, pod tym względem nie można Jej nic zarzucić. Zadawała sporo pytań, ale sprawiała wrażenie, że zupełnie nie interesują Ją moje odpowiedzi. To raczej ja starałam się rozwijać temat, który poruszyła. Jej rady dla mnie: "to niech pani zmieni pracę" albo "niech pani poszuka czegoś, coś pani sprawi przyjemność". Takie rady dla osoby, która boryka się z wyjściem z domu i unika spotkań z ludźmi ?

Szanowna Pani, przykro nam, że wizyta nie spełniła Pani oczekiwań. Warto wiedzieć, że prawidłowo przeprowadzony wywiad psychiatryczny powinien zawierać m.in. pytania o wcześniejsze leczenie, sytuację zawodową i rodzinną oraz ogólny stan zdrowia. Częścią wywiadu są również pytania o aktywności sprawiające przyjemność aktualnie i w przeszłości. Niektóre z tych spraw mogą w danym momencie wydawać się pacjentowi nieistotne, ale informacje te są niezbędne lekarzowi do pełniejszego zrozumienia sytuacji, postawienia diagnozy i zaproponowania odpowiedniej terapii.Lekarze podczas wywiadu starają się, aby pytania nie były odbierane jako bezpośrednie rady, jednak może się zdarzyć że podczas wizyty jest poruszany temat zmiany pracy, na przykład kiedy pacjent/ka doświadcza dużego cierpienia z powodu przewlekłych objawów związanych z sytuacją w miejscu pracy. Przykro nam, że odniosła Pani wrażenie, że zabrakło przestrzeni na opowiedzenie o wszystkich trudnościach i nie poczuła się Pani w pełni zrozumiana. Mamy nadzieję, że nie zrezygnuje Pani ze specjalistycznej pomocy i wkrótce poczuje się Pani lepiej.Zespół Centrum Terapii Dialog

 by Oliwier

Zdecydowanie polecam, Pani Doktor ma indywidualne podejście do pacjenta i dobrze adaptuje się do sytuacji, potrafi pożartować z pacjentem oraz wysluchać gorszych momentów z szacunkiem i zrozumieniem. Zadaje trafne pytania, dobre spostrzeżenia i doradza.

 by Pola

Troska i zrozumienie, szczera chęć pomocy. To chyba najlepsze podsumowanie wizyty.

 by Monika

Profesjonalizm, empatia, całościowe podejście do człowieka, uważność, umiejętność stworzenia atmosfery, w której można czuć się bezpiecznie w trudnym momencie. Skuteczna pomoc, dobrze dobrane leki. Wspaniały lekarz z powołania. Dziękuję, jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam do doktor Wyszomirskiej dzięki opiniom innych osób. Serdecznie polecam.

 by Pacjent

Pani Doktor wykazuje ogrom empatii. Jestem zadowolony z wizyty i przede wszystkim z rozmowy. Było mi to potrzebne, potrzebowałem pilnej pomocy i Pani Doktor wnikliwie sprawdziła mój stan. Zdecydowałem się właśnie na tą osobę kierując się opiniami innych, którym Pani Doktor pomogła i nie zawiodłem się. Dziękuję za zrozumienie, wysłuchanie i pomoc.

 by Pacjent

Polecam ze względu na profesjonalne podejście do klienta i dużą wiedzę oraz empatię.

 by Adam

Bardzo dobry kontakt, profesjonalizm, dobre podejście. Bardzo polecam.

 by Bożena

Zaangażowana na maxa! Lekarz z powołania! Chce się Pani pracować! Empatyczna, słuchająca, myśląca-polecam bardzo, bardzo!!!!

 by Anna

Pani Doktor bardzo zaangażowana. Każda wizyta pełna empatii, zrozumienia i fachowej wiedzy.

 by Sławomir

Polecam wizyty u Pani doktor każdemu z problemami psychicznymi.

Pani doktor jest punktualna ,ma profesjonalne podejśćie do pacjenta,umie słuchać ,potrafi sensownie i logicznie zwrócić uwagę na problem ,którego czasami nie jesteśmy w stanie dostrzec.

Nie jest znudzona i zirytowana dziwnymi przypadkami czy tez pytaniami jak inni psychiatrzy z ktorymi miałem styczność wcześniej.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00