Maksim Artemyev

Maksim Artemyev

lekarz specjalista psychiatra

lek.

Przyjmuje w:

 • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19 (Metro Dworzec Gdański)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2016 roku.

Doświadczenie zdobywał:

 • na Oddziale Psychiatrii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Praca w szpitalu:

 • 2016-obecnie – Oddział Psychiatrii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2022 – Państwowy Egzamin Specjalizacyjny – Psychiatria,
 • 2015 – Nostryfikacja dyplomu lekarza w CM UMK w Bydgoszczy,
 • 2008 – Kirowska Państwowa Akademia Medyczna (Kirow, Rosja) – studia lekarskie.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu,
 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych,
 • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń afektywnych, lękowych, psychotycznych,
 • diagnostyce i leczeniu uzależnień,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychicznych w wieku podeszłym.

Posiadane uprawnienia:

Wypowiedzi w mediach i publikacje:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 25 reviews
 by Mirosław

Wspaniały cudowny lekarz - miałem ogromne stany lękowe , stres, depresja , nadpobudliwość , dzień w dzień nie chciało mi się już żyć, lekarz przeprowadził wywiad i przepisał lek - biorę 1 tabletkę dziennie - Matko jestem jak nowy Bóg - czuję się cudownie , życie jest przepiękne , lęki ustały ok 2 miesiącach , jestem zachwycony. Zdecydowanie to mój lekarz - mam teraz problemy ze snem i też zapisuje się do niego. Polecam serdecznie - moje życie jest teraz cudowne.

 by Darya

Коротко: не рекомендую
W skrócie: nie polecam

Recenzja w języku polskim poniżej

Я пришла к доктору на первичную консультацию тк мой психолог (когнитивно-поведенческая терапия) подозревал у меня СДВГ. Мне кажется, когда приходишь к психиатру ожидаешь что попадешь в безопасное пространство, но это совсем не про доктора Максима Артемьева. В процессе общения доктор несколько раз позволил себе комментарии о моем лишнем весе типа "стимуляторы, назначаемые при СДВГ, помогут вам сбросить несколько килограммов, что пойдет вам на пользу". Уважаемый доктор, мой вес составляет 78 кг при росте 172 см, при всем уважении, это НОРМАЛЬНЫЙ вес. И, при всем уважении, если я не нравлюсь вам визуально, это только ваши проблемы. Более того, врач знал что у меня есть в анамнезе эпизоды РПП (голодание, экстремальные диеты) и все равно не удержался от своих комментариев. Максимально не профессионально.

Что по поводу моей проблемы? Ничего. Врач не может поставить диагноз СДВГ самостоятельно, в моем конкретном случае врача смутило что у меня были отличные оценки в школе (поэтому по его мнению у меня не может быть СДВГ). Это еще раз подтверждает непрофессионализм врача, тк давно доказано что у людей с хорошей успеваемостью в школе может быть СДВГ. Уважаемый врач направил меня на тест DIVA 5 (который в данном медицинском центре стоит 1500 злотых). Я нашла другой медицинский центр и прошла тестирование там, получив результат А1а-А1i 9/9 (детство А1а-А1i 7/9); А2а-А2i 9/9 (детство А2а-А2i 9/9). Зачем было отправлять человека с настолько выраженными симптомами на дорогой тест? Вопрос риторический.

Итого врач абсолютно некомпетентен в вопросах расстройства пищевого поведения и СДВГ. В целом, его компетенции после приема кажутся мне сомнительными.

======

Zgłosiłam się do lekarza na wstępną konsultację, ponieważ mój psycholog (terapia poznawczo-behawioralna) podejrzewał, że mam ADHD. Wydaje mi się, że udając się do psychiatry, oczekujesz, że znajdziesz się w bezpiecznej przestrzeni, ale tu wcale nie chodzi o doktora Maksima Artemyjewa. Podczas rozmowy lekarz poczynił kilka uwag na temat mojej nadwagi, typu „stymulanty przepisane na ADHD pomogą Ci schudnąć kilka kilogramów i wyjdzie Ci to na dobre”. Szanowny Panie Doktorze, moja waga to 78 kg przy wzroście 172 cm, z całym szacunkiem, jest to waga NORMALNA. I z całym szacunkiem, jeśli pan nie lubi mnie wizualnie, to tylko pana problem. Co więcej, lekarz wiedział, że w przeszłości zdarzały mi się epizody zaburzeń odżywiania (ekstremalne diety) i mimo to nie mógł powstrzymać się od komentarza. To jest kompletnie nieprofesjonalne.

A co z moim problemem? Nic. Lekarz nie jest w stanie samodzielnie zdiagnozować ADHD, w moim konkretnym przypadku lekarz był zdezorientowany faktem, że mam doskonałe oceny w szkole (stąd jego zdaniem nie mogę mieć ADHD). To po raz kolejny potwierdza nieprofesjonalizm lekarza, ponieważ od dawna udowodniono, że osoby osiągające dobre wyniki w szkole mogą mieć ADHD. Szanowany lekarz skierował mnie na badanie DIVA 5 (które w tej placówce kosztuje 1500 zł). Znalazłam inną placówkę medyczną i tam zostałam przebadana, uzyskując wynik A1a-A1i 9/9 (dzieciństwo A1a-A1i 7/9); A2a-A2i 9/9 (dzieciństwo A2a-A2i 9/9). Po co wysyłać osobę z tak oczywistymi objawami na drogie badanie? Pytanie jest retoryczne.

W sumie lekarz jest absolutnie niekompetentny w sprawach zaburzeń odżywiania i ADHD. Ogólnie rzecz biorąc, jego kompetencje wydają mi się wątpliwe.

Dziękujemy za opinię. Z uwagą przeczytaliśmy ten komentarz i bardzo nam przykro, że odniosła Pani negatywne wrażenie. Pacjenci cenią dr Maksima Artemyeva za jego profesjonalizm, empatię, zaangażowanie, wiedzę oraz doświadczenie i często w komentarzach dziękują za pomoc, jaką uzyskują od tego specjalisty. Oczywiście rozumiemy, ze każdy z nas ma inne oczekiwania i każdy ma prawo do swojego zdania - w pełni to szanujemy. Jesteśmy przekonani, że doktor Artemyev chciał Pani pomóc i jego intencją nigdy nie było urażenie Pani. Jeśli będzie miała Pani dodatkowe uwagi i spostrzeżenia zapraszamy serdecznie do kontaktu: zarzad@terapiadialog.plZ wyrazami szacunku, Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości

 by Elżbieta K.

jedyny lekarz, do którego chodzę regularnie , bo widzę sens i postęp w terapii.

 by MF

Przyjazna atmosfera, szczegółowe pytania i dokładna informacja o lekach.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Oleksii

bardzo miły lekarz, szczegółowo wyjaśnił moją diagnozę i zaproponował natychmiastowe działania

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Марина

Доктор Артемьев всегда уделяет достаточно времени, внимательно относится ко всем нюансом, задает вопросы, проявляет интерес. Внимание, забота и безопасность - это то, что всегда присутствует на приеме

 by Tatiana Z.

Bardzo polecam doktora, placówkę i personel Centrum Terapii Dialog. Jestem zadowolona z pomocy jaką uzyskałam.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Vadym

Profesjonalny. Bardzo pomogło. Dziękuję

 by VP

Empatyczny, słuchający, zaangażowany lekarz. Na wizycie czułam się bezpiecznie i spokojnie. Bardzo polecam

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Andrey O

Bardzo dobre podejście i zaangażowanie. Bardzo polecam

[źródło: znanylekarz.pl]

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00