Małgorzata Dhaoui

Małgorzata Dhaoui

lekarz specjalista psychiatra

lek.
Posiada ponad 15-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

  • DIALOG Wola - Górczewska 137 (Metro Księcia Janusza),DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19 (Metro Dworzec Gdański)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

  • ponad 15 lat doświadczenia.

Praca w szpitalu:

  • 2008-2022 – Szpital Nowowiejski w Warszawie.

Doświadczenie zdobywała:

  • w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie.

Wykształcenie:

  • 2006 – Akademia Medyczna w Lublinie (studia lekarskie).

Specjalizuje się w:

  • diagnostyce i leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej,
  • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii,
  • poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych,
  • diagnostyce i leczeniu zaburzeń depresyjnych,
  • psychiatrii osób dorosłych.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 30 reviews
 by Monika

Jestem pełna podziwu i uznania dla Pani doktor. Spotkałam specjalistkę, która jest niezwykle empatyczna , dociekliwa,profesjonalna. Pacjenta traktuje holistycznie, rozważając różne przyczyny problemu. Jej wiedza, doświadczenie, spokój i troska jaką prezentuje mają dosłownie kojący wpływ na pacjenta. Ogromnie się cieszę, że trafiłam pod opiekę Pani doktor.

 by Kamila

Wspaniała Pani Doktor, wyrozumiała, miła, wnikliwa, bardzo profesjonalna. Dziękuję za pomoc!

 by Kasia

Najlepsza wizyta u psychiatry w moim życiu. Bardzo dokładny wywiad. Lekarka umiała zapytać o wszystkie istotne rzeczy, przez co nie byłam przytłoczona, czując że odpowiedzialność za prowadzenie rozmowy spoczywa na mnie, tak jak było to na innych moich wizytach. Dobrze dobrane leki, dokładnie wytłumaczone jakie i z czego wynika ta decyzja. Czułam dużo zrozumienia, wyrozumiałości i opiekuńczości. Zostałam też skierowana do specjalistów, aby sprawdzić wszystko, co może wpływać na moje zdrowie. Mogę szczerze polecić dr Dhaoui każdemu.

 by Grzegorz

Profesjonalizm, empatia, zrozumienie i zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Po kilku słabych wizytach w innych placówkach nie miałem już wiary w lekarza z prawdziwego zdarzenia. Na szczęście Pani Małgorzata okazała się osobą bardzo zaangażowaną i zdeterminowaną by mi pomóc,. Jestem bardzo zadowolony i polecam z czystym sumieniem każdemu kto boryka się z problemami.

 by Pacjent

Polecam ze względu na rzetelny wywiad, niestygmatyzującą atmosferę.

 by Weronika

Pani Doktor jest moją kolejną specjalistką i nie ma sobie równych. Jest niezwykle wnikliwa, dokładna i empatyczna. Czuję się zaopiekowana 🙂 Odsyłam bez zawahania do Pani Doktor każdego, kto pyta o dobrego psychiatrę.

 by Barbara

Byłam u wielu psychiatrów ale pani Małgorzata jest wg mnie najlepsza. Rozumie pacjenta, bardzo empatyczna, świetnie dobiera leki a po wizycie czuję się o wiele lepiej. Ogromnie polecam

 by Jolanta Biniek

Pani doktor jest niezwykle ciepłą i empatyczną osoba. Wnikliwie przeprowadza wywiad bez niewygodnych pytań. Ma duże poczucie taktu. Pacjenta traktuje że zrozumieniem. Wróciłam do Niej, bo tylko ona okazała mi należyty szacunek i szczerą pomoc.

 by Anna

Wysoce kompetentna specjalistka, podczas pierwszej wizyty poczułam się potraktowana profesjonalnie, a jednocześnie zrozumiana. Bardzo polecam.

 by Pacjent

Podejście, zainteresowanie, dogłębny wywiad

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00