Marek Grochowski

Marek Grochowski

lekarz specjalista psychiatra, lekarz specjalista psychiatra dzieci i młodzieży, ordynator

lek.
Posiada ponad 25-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • Dialog Online,DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19 (Metro Natolin)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 25 lat doświadczenia.

Praca w szpitalu:

 • obecnie – Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (wieloletni Ordynator Całodobowego Oddziału Diagnostyczno-Terapeutycznego, następnie Ordynator Oddziału Leczenia Depresji i Zaburzeń Lękowych).

Doświadczenie zdobywał:

 • w Klinice Neurochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie,
 • w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu,
 • w III Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie,
 • jako psychiatra sądowy,
 • prowadząc specjalistyczną praktykę lekarską, w ramach której współpracował z wieloma prywatnymi i niepublicznymi placówkami opieki zdrowotnej jako konsultant psychiatra i konsultant psychiatra dzieci i młodzieży.

Wykształcenie:

 • specjalizacja z psychiatrii dzieci i młodzieży oraz specjalizacja osób dorosłych,
 • 1994 – Akademia Medyczna, obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie (I Wydział Lekarski).

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń hiperkinetycznych i ADHD u dorosłych oraz dzieci,
 • diagnostyce i leczeniu Zaburzeń ze Spektrum Autyzmu u Osób Dorosłych,
 • poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych,
 • całościowych zaburzeniach rozwojowych/upośledzeniach, zaburzeniach umiejętności szkolnych, spektrum autyzmu, zwłaszcza Zespół Aspergera,
 • zespole Retta,
 • tikach,
 • zaburzeniach nastroju, depresji, manii, CHAD,
 • zaburzeniach lękowych, fobiach, nerwicach,
 • zaburzeniach związanych ze stresem i adaptacyjnych pod postacią objawów somatycznych (czynniki emocjonalne w zespole jelita drażliwego, łysieniu plackowatym, bielactwie, astmie i chorobach alergicznych, nadciśnieniu, zespołach bólowych, fibromialgii itp.),
 • zaburzeniach czynnościowych, konwersyjnych, dysocjacyjnych,
 • zaburzeniach obsesyjno-kompulsyjnych,
 • zaburzeniach zachowania, snu, odżywiania
 • zaburzeniach psychicznych w wieku podeszłym, zaburzeniach pamięci,
 • schizofrenii,
 • konsultacjach w przypadkach trudności w dotychczasowej terapii (lekooporność),
 • orzecznictwie psychiatrycznym (konsultacje osób starających się o adopcję dziecka, pozwolenie na broń).

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 47 reviews
 by Rob

Wyśmienity specjalista, wspaniale dobrał i trafił w lek na pierwszym spotkaniu, później małe korekty, co do dawek. Polecam wszystkim, 20 lat się męczyłem. Dziękuję Panie Marku za profesjonalne wsparcie.

 by R.Z.

bardzo dobry lekarz ,polecam. indywidualne podejście ,zaangażowanie

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Edyta

Dr Marek Grochowski jest cierpliwym i zaangażowanym lekarzem, mój syn jest pacjentem Pana Doktora od 4 lat. Był jedyną osobą która trafnie postawiła diagnozę - autyzm, z uwagi na to, że syn świetnie funkcjonuje przez wiele lat borykaliśmy się z diagnozą. Najpierw obwiniano nas - rodziców, że trudności wychowawcze wynikają z naszej winy, potem, że dziecko ma niepełnosprawność intelektualną. Pan Doktor wysłuchał naszej historii, porozmawiał z synem i postawił diagnozę, jak najbardziej trafną. Dziękuję serdecznie Panu Markowi, dzięki niemu poczuliśmy ulgę i w końcu wiemy w jakim kierunku podążać z dzieckiem.

 by Magdalena

Polecam doktora Grochowskiego. Trafna diagnoza, miły kontakt, dobry specjalista.

 by KM

Pełen profesjonalizm, wyrozumiałość i zrozumienie problemów.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Justyna

Byłam w dużej potrzebie konsultacji z doktorem. Zapisałam się na wizytę, zapłaciłam 300 zł. Nikt do mnie nie zadzwonił, czekałam 1h. Czekałam na wizytę kilka tygodni. Czeka mnie kolejne kilka tygodni oczekiwania do innego specjalisty z pogłębiającymi się stanami lękowymi.

Szanowna Pani,bardzo nam przykro, że wizyta nie odbyła się zgodnie z planem. Dokładnie przeanalizowaliśmy tę sprawę i z naszych informacji wynika, że lekarz próbował się z Panią połączyć, jednak w systemie wpisany był niewłaściwy numer. Musimy jeszcze zweryfikować, jak do tego doszło, że w Portalu Pacjenta wpisany był błędny kontakt do Pani. Proszę pozwolić, że skontaktujemy się z Panią w celu wyjaśnienia tej sprawy, chcielibyśmy też zaproponować rozwiązanie, które byłoby dla Pani satysfakcjonujące.Oczywiście gdyby chciała Pani przekazać nam jakieś dodatkowe informacje, zapraszamy do kontaktu z zarządem Dialogu: zarzad@terapiadialog.pl. Jest to dla nas niezwykle ważne, aby dokładnie wyjaśnić tę sprawę, gdyż wierzymy, że dzięki temu podobne sytuacje już się nie zdarzą.Z wyrazami szacunku, Zespół NZOZ Centrum Terapii Dialog

 by KT

Jakbym wiedział, że moja pierwsza w życiu wizyta będzie tak świetnie wyglądać, to nie zwlekałbym z nią kilka lat. Serdecznie polecam z całego serca.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Jagoda

W gabinecie jestem traktowana podmiotowo. Decyzje pana doktora zawsze ostatecznie wychodzą mi na dobre.

 by Adrian Chodasewicz

Byłem prywatnie u wielu psychiatrów, nawet tych którzy rzekomo zajmowali się Zespołem Aspergera, jednak to właśnie Pan doktor Marek Grochowski zasugerował, że powinienem się dalej diagnozować w tym kierunku. Przez lata żarłem przeróżne leki, które i tak nie pomagały a mój stan zdrowia z roku na rok coraz bardziej się pogarszał. Gdyby nie ta sugestia, to być może dalej musiałbym pochłaniać leki, zamiast po prostu zaakceptować, że funkcjonuje w nieco inny sposób w związku z tym, że jestem spektrum autyzmu. Także ogólnie polecam Pana doktora, posiada praktyczną wiedzę.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Przemek S

Bardzo dobry Pan specjalista Psychiatra konkretne podejście

Page 1 of 5:
«
 
 
1
2
3
4
5
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00