Michał Feldman

Michał Feldman

lekarz specjalista psychiatra

lek.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

  • DIALOG Mokotów Domaniewska - Bukowińska 26B (Metro Wilanowska)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

  • ponad 10 lat doświadczenia.

Doświadczenie zdobywał:

  • w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (III Klinika Psychiatryczna) w Warszawie.

Wykształcenie:

  • 2006 – Warszawski Uniwersytet Medyczny (II Wydział Lekarski).

Specjalizuje się w:

  • diagnostyce i leczeniu zaburzeń odżywiania (m.in anoreksji, bulimii, BED i in.),
  • diagnostyce i leczeniu dysmorfofobii.

Posiadane uprawnienia:

Wypowiedzi w mediach i publikacje:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 30 reviews
 by Adam_Z

Polecam wszystkim osobom, które cierpią z powodu straty dziecka. Można się wyżalić, Pan Doktor wysłucha, wytłumaczy spokojnie co i jak. Sprawi, że człowiek poczuje się lepiej.

 by sss

Polecam osobom z depresją i zaburzeniami emocjonalnymi. Szczególnie tym, którzy wcześniej się nie leczyli. Dr Feldman jest osobą sympatyczną i bardzo rzeczową.

 by Ela

Serdecznie polecam Pana Doktora osobom z nerwicą, lękami i zaburzeniami. Pomaga w stu procentach zrozumieć i wspiera pacjenta. Można liczyć na pomoc z jego strony.

 by polecajacy

Polecam osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

 by Jacek L.

Polecam pacjentom, którym zależy na tym aby doktor był konkretny i dokładny a atmosfera na spotkaniu była przyjacielska.

 by pacjent

Szczególnie polecam osobom młodym, które potrzebują nie tylko fachowej porady i wsparcia, ale dozy poczucia humoru i zrozumienia dylematów młodego człowieka.

 by anonim

Pan Michał jest prawdziwym profesjonalistą w tym co robi. Oby wszyscy młodzi lekarze tak świetnie się zapowiadali! Dziekuję i polecam każdemu.

 by zadowolony pacjent

Bardzo dobry lekarz. Rozmawiając z nim czuć, że naprawdę interesuje się losem pacjenta. Wszystkie decyzje co do sposobów leczenia i leków dokładnie omawia. Postawa Pana doktora sprawia, że bez skrępowania można opowiedzieć też o tych bardziej wstydliwych sprawach i już po samej rozmowie jakoś lżej się na duszy robi. Na początku troche onieśmielił mnie młody wiek Pana Michała, ale szybko przekonałem się, że to raczej zaleta:) Super by było gdyby wszyscy psychiatrzy mieliby choć połowę szacunku i empatii dla pacjenta jak pan Michał.

 by Emil

Polecam osobom, które potrzebują pomocy lekarza otwartego, przyjaznego, pełnego zrozumienia oraz chętnego pomóc w każdym problemie emocjonalnym.

 by Asia

Leczę się u dr Michała Feldmana od niedawna i jestem zachwycona. Wspaniały lekarz, bardzo otwarty sympatyczny i empatyczny. Świetny specjalista, bardzo dobrze dobiera leki, zwraca uwagę na skutki uboczne, skutecznie zachęcił mnie do brania leków, co nie udało się dotąd żadnemu lekarzowi. Widać, że zależy mu na pacjencie, na jego zdrowiu, myślę, że pan Michał jest po prostu bardzo dobrym miłym człowiekiem:)

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00