Patrycja Niedziółka-Trębacz

Patrycja Niedziółka-Trębacz

lekarz specjalista psychiatra

lek.

Przyjmuje w:

 • Dialog Online,DIALOG Wola - Górczewska 137 (Metro Księcia Janusza)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2015 roku.

Praca w szpitalu:

 • 2023 – Oddział I Szpitala Psychiatrycznego przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie.

Doświadczenie zdobywała:

 • na Oddziale I Szpitala Psychiatrycznego przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2021 – Państwowy Egzamin Specjalizacyjny – Psychiatria,
 • 2015 – Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wydział Lekarski.

Specjalizuje się w:

 • leczeniu zaburzeń i chorób psychicznych u osób dorosłych,
 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii,
 • diagnostyce i leczeniu Zaburzeń ze Spektrum Autyzmu u Osób Dorosłych,
 • diagnostyce i leczeniu psychoz (schizofrenia, schizoafekt i in.),
 • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ,
 • poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 15 reviews
 by Agnieszka

Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze.Pani Doktor z wyrozumiałością wysłuchała i z troską o pacjenta mówiła. Wizyta przyniosła nadzieję na poprawę jakości życia, w sposób jasny przekazane zostały nformacje i wskazówki na to , co dalej w przebiegu leczenia.To był bardzo dobry wybór .

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Pacjent

Polecam ze względu na profesjonalizm i empatię, wspaniałe podejście do pacjenta i ogrom wiedzy.

 by M

Polecam pania doktor za niesztampowe i nieinwazyjne podejscie do problemu oraz zaufanie. Dzieki pani doktor udalo mi sie odzyskac kontrole nad zyciem i w chwili obecnej nie potrzebuje juz leczenia.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Pacjent

Wysoki stopień zaangażowania lekarza, poziom merytoryczny, umiejetność radzenia sobie z pacjentem w sposób profesjonalny, stwarzający poczucie komfortu i braku oceniania ze strony prowadzącego.

 by A.N.

Cudowna osoba, wspaniały lekarz, po pierwszej wizycie jestem pełna optymizmu na resztę leczenia. Bardzo empatyczna i trafnie oceniająca sytuację. Bardzo polecam

(źródło: znanylekarz.pl)

 by Karolina

Pani Patrycja to świetny specjalista. Posiada ogromną wiedzę, uważnie słucha i zawsze bardzo trafnie nazywa to, co ja próbuję przekazać. Już od pierwszej wizyty pokierowała mnie w odpowiednią stronę, dzięki czemu komfort mojego życia znacznie się poprawił. Leki dobiera indywidualnie i zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia. Bardzo polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by Basia

Bardzo kompetentna a jednocześnie serdeczna i empatyczna Pani doktor. Gdy do niej trafiłam borykałam się z negatywnymi aspektami schizofrenii, byłam apatyczna, spowolniała, brakowało mi energii do życia. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad oraz zaproponowała nowe leczenie farmakologiczne. Leki, które mi przepisała okazały się strzałem w dziesiątkę. Wreszcie zaczęłam cieszyć się życiem, odnalazłam spokój, postawiłam sobie nowe cele i optymistycznie patrzę w przyszłość. Dodam jeszcze, że wizyta u Pani doktor zawsze przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze a Pani doktor wyraźnie cieszy się z postępów w leczeniu, zależy jej na dobrym samopoczuciu pacjenta. Polecam panią doktor wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty psychiatry.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by GK

To była moja pierwsza wizyta u lekarza psychiatry, bardzo się stresowałam, ale Pani doktor swoją empatią oraz zaangażowaniem przełamała mój lęk. Wyszłam z gabinetu z nadzieją i lekkością, której od dawna nie czułam. Jeżeli ktoś zastanawia się nad pierwszą wizytą i ma obawy, z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor Trębacz.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by K.K

Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Wywiad był szczegółowy, a wnioski Pani Doktor pomogły w zrozumieniu problemu i zmotywowaniu do leczenia. Czuję się zaopiekowana. Polecam serdecznie.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by B.P.

Bardzo polecam. Dużo zrozumienia, ukojenia nerwów, przydatne porady 🙂 Z chęcią umówiłem się na następną wizytę.

(źródło: znanylekarz.pl)

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00