Patrycja Niedziółka-Trębacz

Patrycja Niedziółka-Trębacz

lekarz specjalista psychiatra

lek.

Przyjmuje w:

 • Dialog Online,DIALOG Wola - Górczewska 137 (Metro Księcia Janusza)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2015 roku.

Praca w szpitalu:

 • 2023 – Oddział I Szpitala Psychiatrycznego przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie.

Doświadczenie zdobywała:

 • na Oddziale I Szpitala Psychiatrycznego przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2021 – Państwowy Egzamin Specjalizacyjny – Psychiatria,
 • 2015 – Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wydział Lekarski.

Specjalizuje się w:

 • leczeniu zaburzeń i chorób psychicznych u osób dorosłych,
 • diagnostyce i leczeniu depresji,
 • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii,
 • diagnostyce i leczeniu Zaburzeń ze Spektrum Autyzmu u Osób Dorosłych,
 • diagnostyce i leczeniu psychoz (schizofrenia, schizoafekt i in.),
 • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ,
 • poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Średnia ocena:  
 12 ocen
 by Pacjent

Wysoki stopień zaangażowania lekarza, poziom merytoryczny, umiejetność radzenia sobie z pacjentem w sposób profesjonalny, stwarzający poczucie komfortu i braku oceniania ze strony prowadzącego.

 by A.N.

Cudowna osoba, wspaniały lekarz, po pierwszej wizycie jestem pełna optymizmu na resztę leczenia. Bardzo empatyczna i trafnie oceniająca sytuację. Bardzo polecam

(źródło: znanylekarz.pl)

 by Karolina

Pani Patrycja to świetny specjalista. Posiada ogromną wiedzę, uważnie słucha i zawsze bardzo trafnie nazywa to, co ja próbuję przekazać. Już od pierwszej wizyty pokierowała mnie w odpowiednią stronę, dzięki czemu komfort mojego życia znacznie się poprawił. Leki dobiera indywidualnie i zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia. Bardzo polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by Basia

Bardzo kompetentna a jednocześnie serdeczna i empatyczna Pani doktor. Gdy do niej trafiłam borykałam się z negatywnymi aspektami schizofrenii, byłam apatyczna, spowolniała, brakowało mi energii do życia. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad oraz zaproponowała nowe leczenie farmakologiczne. Leki, które mi przepisała okazały się strzałem w dziesiątkę. Wreszcie zaczęłam cieszyć się życiem, odnalazłam spokój, postawiłam sobie nowe cele i optymistycznie patrzę w przyszłość. Dodam jeszcze, że wizyta u Pani doktor zawsze przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze a Pani doktor wyraźnie cieszy się z postępów w leczeniu, zależy jej na dobrym samopoczuciu pacjenta. Polecam panią doktor wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty psychiatry.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by GK

To była moja pierwsza wizyta u lekarza psychiatry, bardzo się stresowałam, ale Pani doktor swoją empatią oraz zaangażowaniem przełamała mój lęk. Wyszłam z gabinetu z nadzieją i lekkością, której od dawna nie czułam. Jeżeli ktoś zastanawia się nad pierwszą wizytą i ma obawy, z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor Trębacz.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by K.K

Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Wywiad był szczegółowy, a wnioski Pani Doktor pomogły w zrozumieniu problemu i zmotywowaniu do leczenia. Czuję się zaopiekowana. Polecam serdecznie.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by B.P.

Bardzo polecam. Dużo zrozumienia, ukojenia nerwów, przydatne porady 🙂 Z chęcią umówiłem się na następną wizytę.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by Wiktoria

Po dwóch latach bezowocnego "leczenia" przez innego lekarza psychiatrę, przypadkiem trafiłam na Panią Patrycję. Niebo a ziemia, każdemu życzę, żeby trafił na tak empatyczną, wyrozumiałą, kontaktową i zaangażowaną osobę na swojej drodze do uzdrowienia. Pani Patrycja przede wszystkim jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie, ale także lekarzem z powołania. Skupia się na pacjencie, słucha i pomaga w zrozumieniu siebie. Dzięki niej wreszcie czuję się lepiej, po dwóch latach obciążania organizmu lekami, które nie wniosły znaczącej poprawy. W końcu czuję się zaopiekowana. Z całego serca polecam!

(źródło: znanylekarz.pl)

 by BCH

Pani doktor wykazała w kontakcie ze mną ogromną dozę życzliwości i otwartości, zaangażowanie, dobry humor, empatię i wiedzę. Poczułem się natychmiast zrozumiany, zaopiekowany i potraktowany indywidualnie. Pani doktor z ochotą przeczytała moje notatki w których w ramach przygotowania przed wizytą opisałem swoje problemy, odnosiła sie do nich merytorycznie, konstruktywnie rozwijała moje obserwacje, dodawała swoje własne spostrzeżenia. Na koniec wizyty zaproponowała zaufanego terapeutę i przepisała stosowne, zgodne z moimi potrzebami leki.

Polecam serdecznie! 🙂

(źródło: znanylekarz.pl)

 by 32f

Przyszedłem z depresją, po pierwszej sesji psychoterapii. Pierwsza wizyta, pierwszy kontakt z psychiatrą.
Po kilku minutach rozmowy poczułem że mogę otworzyć się przed Panią Patrycją, bo przez jej sposób słuchania, mówienia, zobaczyłem, że jest niesamowicie empatyczną i dobrą kobietą. (Jestem już po pięciu wizytach i wiem że nie myliłem się.) Nikt w życiu nie wysłuchał mnie w taki sposób. Pani Patrycja spokojnie wysłuchała z czym przychodzę, mimo mojego chaotycznego mowienia spowodowanego metlikiem w głowie. Opowiedziałem bardzo dużo, bez ponaglania, co rzadko doświadczyłem że strony lekarzy.
Jest berdzo konkretna i rzeczowa i przy tym empatyczna(ale nie na zasadzie ciepłej kluchy która zagłaszcze) Pogłebiła wywiad, ale nie na zasadzie serii pytań do odhaczenia tylko prawdziwej rozmowy dzięki, której zrozumiałem że inne zachowania które miałem od dziecka mogą świadczyć o innych zaburzeniach( nie związanych z depresją). A do tej pory wszyscy mówili że jestem dziwny.
Pani Patrycja potrafi wszystko wytłumaczyć człowiekowi w rozsypce i upewnia się na spokojnie że pacjent rozumie.
Po rozmowie poczułem wielką ulgę. Cieszę się trafiłem do Panią Patrycji. żałuję tylko że zwlekałem 59 dni. Najgorszych w życiu dni.
Zostałem przywitany słowami " Dzień dobry, cała godzina jest dla pana". Byłem trzecim pacjentem który miał pierwszą wizytę (60 min), a wcześniejsi pacjenci potrzebowali więcej czasu i dodatkowo przez korki było opóźnienie.
(źródło: znanylekarz.pl)

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online