Weronika Zdyb-Bochen

Weronika Zdyb-Bochen

lekarz psychiatra w trakcie specjalizacji

lek.

Przyjmuje w:

  • DIALOG Powiśle - Fabryczna 16/22,DIALOG Wola - Górczewska 137 (Metro Księcia Janusza)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

  • od 2022 roku.

Praca w szpitalu:

  • 2022-obecnie – Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, Lekarz psychiatra – w trakcie specjalizacji, Oddział Ogólnopsychiatryczny.

Wykształcenie:

  • 2013-2019 – Uniwersytet Medyczny w Łodzi, kierunek lekarski.

Specjalizuje się w:

  • diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychotycznych,
  • diagnostyce i leczeniu zaburzeń afektywnych,
  • diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu,
  • diagnostyce i leczeniu zaburzeń lękowych,
  • poradnictwie i psychoedukacji dla osób chorych i ich rodzin.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 8 reviews
 by Lekarka idealna

Mam różne doświadczenia z psychiatrami, więc tym bardziej doceniam panią Weronikę! Bardzo rozsądna, uważna, rozważyła ze mną wszystkie opcje czy oby na pewno lek i który. Co będzie najlepsze dla mnie abym mogła zdrowo funkcjonować, a nie że przepisze mi co teoria mówi i tyle. Nie! ta pani słucha pacjenta i ewidentnie chce jego dobra. A doświadczyłam już leków po których byłam „zombie”. Tym razem ustaliłyśmy, że dostanę subtelne wsparcie farmakologiczne leku jaki moje ciało zna i toleruje, dostałam też super wskazówki jaką ścieżkę w terapii mogę obrać i jakie mam opcje.
Super polecam wszystkim taką wizytę, czuję się zaopiekowana i profesjonalnie przyjęta.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by RcB

Pani Weronika jest bardzo wsłuchana w problem, rozumie i tlumaczy jak widzi, to z czym przychodzi się na wizytę. Bardzo polecam, pierwszy raz czułam się tak swobodnie mówiąc o swoich dolegliwościach i przeżyciach.

 by Pacjentka

Zaangażowanie Pani Weroniki w problem, wyjaśnienie wszystkiego dokładnie. Poczułam się bardzo zaopiekowana, na pewno wrócę.

 by Magda

Byłam leczona przez innego lekarza, zgłosiłam sie z powodu działań ubocznych leków. Bardzo się cieszę z wizyty, doktor poświęciła dużo czasu na wypytanie, co wg mnie jest nie tak. Dokładnie wytłumaczyła, co chce zmienić w leczeniu i z jakiego powodu. Wzięła też pod uwagę moje inne choroby. Doktor podczas wizyty bardzo otwarta i skupiona na różnych problemach, nie wiedziałam, że tyle rzeczy ma znaczenie!

 by K.

Pani Weronika to extra kobieta. Super podejście do pacjenta, po tej wizycie wiem że wszystko może się wyprostowac w moim życiu.

 by pacjentka

Pani doktor ze spokojem słucha i nie ocenia. Czułam się zrozumiana. Ma trafione uwagi, które dają do myślenia. Wytłumaczyła mi jak działają leki i czego mogę się spodziewać. Polecam!

 by M

Pani zaangażowana, z sympatią podchodzi do pacjenta.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Pacjent

Pani Weronika jest profesjonalna, zaangażowana, szukająca rozwiązań w bardzo skomplikowanej sytuacji. Każda osoba zasługuje na takie wsparcie, dziękuję!

[źródło: znanylekarz.pl]

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00