Dominika Pawłowska-Mróz

Dominika Pawłowska-Mróz

Kierownik Poradni Fibromialgii i Zespołu Przewlekłego Zmęczenia, lekarz specjalista psychiatra

lek.

Przyjmuje w:

 • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19 (Metro Dworzec Gdański),Dialog Online

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 2015 roku.

Praca w szpitalu:

 • obecnie – Szpital Bielański w Warszawie.

Doświadczenie zdobywała:

 • na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie,
 • w Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2008 – Warszawski Uniwersytet Medyczny (I Wydział Lekarski).

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu fibromialgii,
 • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii,
 • zaburzeniach emocjonalnych,
 • schizofrenii,
 • chorobie afektywnej dwubiegunowej,
 • zaburzeniach osobowości,
 • zaburzeniach pamięci,
 • zaburzeniach snu.

Posiadane uprawnienia:

Wystąpienia w mediach i publikacje:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 64 reviews
 by Patryk

Niestety po mimo prowadzenia 400 pacjentów Pani Doktor nie rozumie osób z nerwicą lękową, z powodu swojej przypadłości straciłem pracę, mam problem z przyjmowaniem leków przez co odważyłem się wziąć leki dopiero dwa tygodnie po wizycie, dawkę która przepisała mi Pani Doktor na początek. Naturaln że w takiej sytuacji potrzebowałem zwolnienia o które dosłownie musiałem się kłócić, ponieważ Pani Doktor stwierdziła że się nie leczę. Jestem po kilku próbach samobójczych i poważnymi problemami z napadami lęku ale nie dociera do do Pani Doktor. Więc żeby dostać zwolnienie na uspokojenie się i dojście do siebie niestety trzeba zamówić dwie lub trzy wizyty w miesiącu. Tak więc w przewlekłym zmęczeniu jak najbardziej, z zaburzeniami lękowymi NIE POLECAM!

Szanowny Panie Patryku, dziękujemy za dokładne opisanie swoich odczuć i spostrzeżeń. Z uwagą przeczytaliśmy ten komentarz i dokładnie go przeanalizowaliśmy. Bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań dotyczących zwolnienia lekarskiego. Warto pamiętać o tym, że lekarz przeprowadza dokładne badanie psychiatryczne i na tej podstawie ocenia stan zdrowia i w odniesieniu do tego proponuje najlepsze dla Pacjenta rozwiązania. Ważne jest stosowanie się do zaleceń lekarza w celu poprawnego przebiegu leczenia. Mamy nadzieję, że już czuje się Pan lepiej. Wszystkiego dobrego, Zespół Centrum Terapii Dialog

 by M.M.

Do Pani Dominiki trafiłam dzień po odejściu najważniejszej osoby w moim życiu. Byłam w stanie histerii i rozpaczy. Od tego czasu jestem pod stałą opieką Pani Doktor, która dopasowuje leczenie do stanu z jakim do niej przychodzę. Jestem pewna, że bez leczenia, jakie dobrała Pani Doktor, to dosłownie nie przeżyłabym tych miesięcy. Od wielu lat biorę leki na stany depresyjne i lękowe i wiem jak ciężko było je dobrać, więc tym bardziej jestem wdzięczna Pani Doktor za trafny dobór i kalibrację leków. Polecam wszystkim w bardzo trudnych momentach życiowych.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Żaneta

Pierwszy raz miałam konsultację z Panią doktor i to do tego online, wrażenie bardzo pozytywne. Zostałam wysłuchana, nie było presji czasu- na spokojnie mogłam odpowiedzieć na wszystkie pytania. Mam wielką nadzieję na poprawę samopoczucia poprzez leki i cieszę się z wyboru lekarki.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Weronika

Pierwszy raz do Pani dr Dominiki Pawlowskiej- Mróz trafiłam 2016 r. Nie był to pierwszy psychiatra ale pierwszy z którym chciałam zostać by leczyć swoją depresję i lęki. Pierwszy lekarz przy którym poczułam się wysłuchana,bez pośpiechu, z zaangażowaniem. Leki które otrzymałam były strzałem w 10 tke. Po 3 latach spokoju znów wróciłam do Pani doktor i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Mam syna z orzeczeniem więc tym bardziej wiem jak trudno znaleźć dobrego specjalistę. Jeśli chcesz poczuć się swobodnie,naturalnie bez suchego lekarskiego podejścia to zachęcam Cię spróbuj wizyty u tej Pani doktor.
Dziękuję serdecznie za opiekę i życzliwość z jaką na wizytach się spotykam .

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Karolina K.

Pani doktor bardzo mi pomogła. Jest konkretna i zaangażowana w sytuacje pacjenta. Wiem że jestem pod fachową pomocą. Przepisane leki działają, leczenie przynosi oczekiwane skutki, wracam do żywych. Wróciła chęć do działania, do życia. Dziękuję za pomoc, na pewno będę kontynuowała wizyty u Pani doktor Dominiki.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Andrzej

„Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam.” „Szybko dostałem termin wizyty co w moim przypadku było naprawde kluczowe. Obsługa super, pełen profesjonalizm. Świetny kontakt. Pani Doktor bardzo empatyczna, z indywidualnym podejsciem do pacjenta. Jeszcze raz polecam!

[źródło: znanylekarz.pl]

 by KP

Jestem Pacjentką Pani Doktor od kilku lat. W tym czasie pomogła mi w bardzo trudnych momentach życiowych. Pani Doktor jest specjalistą najwyższej klasy.
Podczas wizyty czuję się zawsze wysłuchana, zaopiekowania i zrozumiana. Wdrożone leczenie przynosi efekty.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Karolina P

Polecam Panią Doktor wszystkim strudzonym szukaniem dobrego specjalisty. Konkretnie, wnikliwie, z dużą dozą empatii i poczuciem humoru, co bardzo rozładowuje napięcie. Opinię tę pozostawiam jako osoba, która nie korzysta od ok. dwóch lat z pomocy, ponieważ doszła do ładu i spokoju umysłu, co jest też sporą zasługą Pani Dominiki. Jeśli ktoś ma problemy z przerywaniem farmakoterapii wg własnego widzimisię, to również jest to dobry powód, żeby udać się do Pani doktor, zmotywuje. Życzę każdemu, żeby ostatecznym odstawienia leków był powrót do wewnętrznej harmonii 🙂

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Sylwia

Pani Doktor to prawdziwy i najlepszy lekarz psychiatra w swojej dziedzinie. Pani Doktor jest bardzo wnikliwa, profesjonalna, empatyczna, wyrozumiała i naprawdę chce pomóc. Polecam z czystego serca !

 by Klara W

Pani Doktor ma profesjonalne
i indywidualne podejście do pacjenta.
Poza tym czuć empatię i zrozumienie.
[źródło: znanylekarz.pl]

Page 1 of 7:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00