Psycholog online

Szukasz najlepszego psychologa online?

Wybierz specjalistę w Centrum Terapii Dialog:

PSYCHOLOG ONLINE


nie sprawdza czy złe samopoczucie wynika z różnych chorób np. chorób neurologicznych

nie może wypisywać recept na leki

nie może wystawiać zwolnień lekarskich

nie może skierować pacjenta na badania laboratoryjne

może jako formę metody leczenia skierować pacjenta na właściwą psychoterapię

pomaga poradzić sobie z nagłą, trudną sytuacją

udziela porady psychologicznej

PSYCHIATRA ONLINE

Nasza Rekomendacja

sprawdza, czy złe samopoczucie nie wynika np. z choroby tarczycy czy chorób neurologicznych

może wypisywać recepty na leki

może wystawiać zwolnienia lekarskie

może skierować pacjenta na badania (laboratoryjne TK, MR, EEG)

może jako formę metody leczenia skierować pacjenta na właściwą psychoterapię

zajmuje się zdrowiem pacjenta

prowadzi diagnostykę i leczenie

Dlaczego warto wybrać specjalistę w Centrum Terapii Dialog Warszawa?

7

SPECJALISTYCZNE PORADNIE

W Centrum Terapii Dialog pracuje Zespół Specjalistów,  którzy są ekspertami w danej, wąskiej dziedzinie jak np. zaburzenia odżywiania, zaburzenia snu, natręctwa i wiele innych. Dlatego w Dialogu działają Specjalistyczne Poradnie, których Pacjent może zgłosić się z danym, konkretnym problemem.

9

ZAUFANIE PACJENTÓW

Przez 15 lat pomogliśmy już ponad 100.000 pacjentów. Z ostatniego badania wynika, że 98% pacjentów jest zadowolonych z naszych usług i wystawiło nam ponad 1000 pozytywnych opinii na portalu Znany Lekarz.

8

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

Dzięki ścisłej współpracy naszych specjalistów: lekarzy psychiatrów, psychoterapeutów i psychologów możemy zaproponować Ci kompleksową opiekę, skuteczne leczenie psychiatryczne ze wsparciem psychologicznym.  Za Twoją zgodą specjaliści mogą razem wytyczyć najlepszą, dostosowaną do Twoich potrzeb drogę do osiągnięcia dobrostanu psychicznego.

Zobacz, co piszą o nas pacjenci:

Napisali o nas

Kącik wiedzy

Psycholog online – co sprawia, że warto postawić na to rozwiązanie?

Psycholodzy online w Centrum Terapii Dialog to absolwenci studiów psychologicznych. Są również psychoterapeutami, którzy mają uprawnienia do prowadzenia psychoterapii. Warto szczególnie podkreślić, że każdy z nich jest również doskonale przeszkolony do prowadzenia psychoterapii online.

Każdy psycholog online w Dialogu przeszedł pełną terapię własną, odbył staże kliniczne w akredytowanych ośrodkach oraz posiada doświadczenie w pracy klinicznej.

Nasi specjaliści pracują pod superwizją grupową i indywidualną oraz posiadają certyfikaty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Analitycznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Konsultacja psychologiczna online ma wiele zalet. Na taką rozmowę możesz umówić się ze specjalistą w niemal każdym momencie, także wtedy, gdy z różnych przyczyn nie możesz pojawić się osobiście w jego gabinecie. Może to być spowodowane chorobą, która uniemożliwia wyjście z domu, ale też jest niezwykle wygodne w sytuacjach, gdy mieszkasz w innym mieście, a czujesz potrzebę skontaktowania się z doświadczonym psychologiem. Podczas pandemii skontaktujesz się z psychologiem online w bezpieczny sposób i bez wychodzenia z domu. Dla wielu osób taka forma kontaktu jest również łatwiejsza, przynajmniej na początku terapii.

Chcesz wiedzieć, jak wygląda konsultacja online? Podobnie, jak wizyta w gabinecie, także rozmowa online przebiega na tych samych zasadach i nakierowana jest na udzielenie Ci oczekiwanej pomocy psychologicznej. Psycholog online skontaktuje się z Tobą w wyznaczonym czasie i miejscu.

Konsultacja online w Centrum Terapii Dialog to również gwarancja bezpieczeństwa i dyskrecji. Dane osobowe i medyczne Pacjentów psychologa online są przechowywane wyłącznie w odpowiednio zaszyfrowanym i zahasłowanym systemie medycznym.Wszyscy nasi specjaliści w tym psycholodzy online są zobowiązani pisemną klauzulą do zachowania w tajemnicy zarówno faktu, jak i informacji na temat przebiegu leczenia pacjentów.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online