E-wizyta u Psychologa

Szukasz doświadczonego i sprawdzonego psychologa?

Umów wizytę online u polecanego psychologa. Terminy też na dziś.

Wizyta online u psychologa w Centrum Terapii Dialog to:

  • polecani przez pacjentów psycholodzy: zadowoleni z porad psychologicznych pacjenci wystawili nam już ponad 2500 pozytywnych opinii w Google i na portalu Znany Lekarz
  • zweryfikowani podczas kilkuetapowego procesu rekrutacji psycholodzy, członkowie Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, wykładowcy akademiccy, eksperci w pomocy i poradnictwie psychologicznym
  • wizyty bez wychodzenia z domu

Już kilkanaście tysięcy osób skorzystało z pomocy naszych psychologów.

Zobacz, co mówią o nas pacjenci:

Szukasz doświadczonego i sprawdzonego psychologa?

Umów wizytę online u polecanego psychologa. Terminy też na dziś.

Jak łatwo i szybko umówić wizytę online u psychologa w Dialogu?

WYBIERZ PSYCHOLOGA
Wybierz psychologa dla siebie i zarezerwuj termin

ŁATWO ZAPŁAĆ ZA WIZYTĘ
Przelewy24, karta płatnicza, PayPal

ROZPOCZNIJ WIZYTĘ ONLINE
Wejdź do Portalu Pacjenta (www.dialogonline.pl) i o umówionej porze dołącz do e-wizyty.

IKONA_przewlekle_SAFETY

Bezpieczeństwo

Twoje wizyty online u psychologa w Dialogu są bezpieczne i dyskretne. Każdego psychologa w Centrum Terapii Dialog obowiązuje tajemnica zawodowa, a wszystkie e-wizyty odbywają się na naszej autorskiej, szyfrowanej platformie: Portalu Pacjenta. Oznacza to, że wszystkie informacje dotyczące terapii i pacjentów są całkowicie poufne i nikt poza Tobą i Twoim psychologiem nie ma do nich dostępu.

Umów wizytę online u polecanego psychologa. Terminy też na dziś.

Kiedy wizyta online u psychologa może pomóc:

JESTEŚ W KRYZYSOWEJ SYTUACJI

Znalazłeś się w trudnej sytuacji, przeżywasz śmierć bliskiej osoby, chorobę w rodzinie lub właśnie straciłeś pracę. Psycholog udzieli ci wsparcia psychologicznego i pomoże przejść przez trudny okres.

SMUTEK I POCZUCIE PUSTKI

Doświadczasz smutku, masz poczucie pustki i beznadziei? W takiej sytuacji psycholog podczas konsultacji psychologicznej może skierować Cię na psychoterapię lub do lekarza psychiatry.

ODCZUWASZ SILNY STRES

Pandemia, wojna w Ukrainie, wzrost inflacji, drożyzna sprawiły, że żyjesz w ciągłym stresie? Psycholog pomoże Ci zmniejszyć napięcie i znaleźć spokój.

ROZSTANIE

Nagle rozstałeś się z partnerką/partnerem? Skorzystaj z porady psychologa, jak poradzić sobie w tej sytuacji

ZAMARTWIASZ SIĘ I CZUJESZ SIĘ PRZYTŁOCZONY

Widzisz wszystko w czarnych barwach i codziennie się zamartwiasz. Masz tyle obowiązków, że nie wiesz, za co się zabrać. Wizyta u psychologa pomoże Ci wyjść z impasu.

Piszą o nas:

Kącik wiedzy:

Psycholog online – co sprawia, że warto postawić na to rozwiązanie?

Psycholodzy online w Centrum Terapii Dialog to absolwenci studiów psychologicznych. Są również psychoterapeutami, którzy mają uprawnienia do prowadzenia psychoterapii. Warto szczególnie podkreślić, że każdy z nich jest również doskonale przeszkolony do prowadzenia psychoterapii online.

Każdy psycholog online w Dialogu przeszedł pełną terapię własną, odbył staże kliniczne w akredytowanych ośrodkach oraz posiada doświadczenie w pracy klinicznej.

Nasi specjaliści pracują pod superwizją grupową i indywidualną oraz posiadają certyfikaty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Analitycznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Konsultacja psychologiczna online ma wiele zalet. Na taką rozmowę możesz umówić się ze specjalistą w niemal każdym momencie, także wtedy, gdy z różnych przyczyn nie możesz pojawić się osobiście w jego gabinecie. Może to być spowodowane chorobą, która uniemożliwia wyjście z domu, ale też jest niezwykle wygodne w sytuacjach, gdy mieszkasz w innym mieście, a czujesz potrzebę skontaktowania się z doświadczonym psychologiem. Podczas pandemii skontaktujesz się z psychologiem online w bezpieczny sposób i bez wychodzenia z domu. Dla wielu osób taka forma kontaktu jest również łatwiejsza, przynajmniej na początku terapii.

Chcesz wiedzieć, jak wygląda konsultacja online u psychologa? Podobnie, jak wizyta w gabinecie, także rozmowa online przebiega na tych samych zasadach i nakierowana jest na udzielenie Ci oczekiwanej pomocy psychologicznej. Psycholog online skontaktuje się z Tobą w wyznaczonym czasie i miejscu.

Konsultacja online w Centrum Terapii Dialog to również gwarancja bezpieczeństwa i dyskrecji. Dane osobowe i medyczne Pacjentów psychologa online są przechowywane wyłącznie w odpowiednio zaszyfrowanym i zahasłowanym systemie medycznym. Wszyscy nasi specjaliści w tym psycholodzy online są zobowiązani pisemną klauzulą do zachowania w tajemnicy zarówno faktu, jak i informacji na temat przebiegu leczenia pacjentów.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6