Terapia Grupowa w Nurcie Psychoanalitycznym

Opis grupy

Grupa jest odpowiedzią na potrzeby, które najczęściej wykazuje współczesne społeczeństwo. Spotkania przeznaczone są dla osób, które między innymi czują się samotne, mają niskie poczucie własnej wartości, odczuwają duże napięcie lub lęk w życiu codziennym. Brak akceptacji przez innych oraz samego siebie, trudności w kontaktach z ludźmi, potrzeba poprawy relacji w rodzinie lub związku, a także chęć lepszego poznania samego siebie, to tylko kilka aspektów, które wskazują na to, że psychoterapia grupowa może okazać się pomocna.
Sesje grupowe dają uczestnikom możliwość przyjrzenia się swoim odczuciom i zachowaniom w kontakcie z innymi ludźmi, pozwalają wymieniać się doświadczeniami oraz własnymi sposobami radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych.
Zapraszamy do zapisu na konsultacje, które umożliwią wzięcie udziału w spotkaniach.

Anna Zajenkowska

Pani Anna Zajenkowska jest doświadczoną psycholożką wykazującą się szeroką wiedzą z zakresu ludzkiej emocjonalności. Uzyskała Certyfikat Analityka Grupowego Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” oraz Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jako terapeutka pracuje ze swoimi pacjentami w nurcie psychodynamicznym. Specjalizuje się w udzielaniu wsparcia osobom doświadczającym lęku, wahań nastroju oraz problemów z własną osobowością.

Termin:

środy, godz.: 17.30 LUB środy godz.: 19.15

Koszt:

100 zł za spotkanie (90 min.)

Zapisy do grup terapeutycznych

Przed rozpoczęciem udziału w grupie zapraszamy na indywidualne konsultacje do terapeutów prowadzących grupy. Na spotkanie można się umówić online lub telefonicznie.

Zadzwoń: 22 436 83 5022 436 83 50

Napisz: przychodnia@terapiadialog.pl

Napisz: fb

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6