Terapia grupowa dla osób doświadczających trudności interpersonalnych

Opis grupy

Do udziału w grupie zapraszamy osoby, które doświadczają trudności w obszarze relacji z innymi ludźmi, zmagają się ze stanami depresyjnymi i lękowymi jak również te, dla których problemem jest poczucie własnej wartości. Terapia grupowa umożliwia przyjrzenie się własnym wzorcom wchodzenia i funkcjonowania w relacjach, otrzymanie informacji zwrotnej od innych uczestników w bezpiecznym środowisku, jak również przyjrzenie się własnym emocjom i stanom psychicznym.

Katarzyna Czajkowska-Łukasiewicz / Adam Wolniak

Grupa jest prowadzona przez dwójkę terapeutów reprezentujących dwa nurty terapeutyczne – Gestalt oraz psychoterapię psychodynamiczną, co zapewnia uczestnikom możliwość uczestniczenia w wielowymiarowym doświadczeniu łączącym perspektywę rozumienia teraźniejszych problemów w kontekście wcześniejszych wzorców relacyjnych z doświadczaniem rzeczywistości tu i teraz i pracą na zasobach. Adam Wolniak i Katarzyna Czajkowska-Łukasiewicz mają doświadczenie prowadzenia grup terapeutycznych na oddziałach dziennych szpitali psychiatrycznych, jak również wspierania osób doświadczających kryzysu psychicznego

Termin:

wtorek, godz. 18:00 – 19:30

Koszt:

120 zł za spotkanie (90 min.)

Zapisy do grup terapeutycznych

Przed rozpoczęciem udziału w grupie zapraszamy na indywidualne konsultacje do terapeutów prowadzących grupy. Na spotkanie można się umówić online lub telefonicznie.

Zadzwoń: 22 436 83 5022 436 83 50

Napisz: przychodnia@terapiadialog.pl

Napisz: fb

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6