Trening Umiejętności DBT – moduł Regulacja Emocji

Termin: czwartki, g. 19:00 – 21:00

Start najbliższych warsztatów: Zapisy zamknięte

Koszt: łącznie 1000 zł za 8 spotkań, płatność z góry

Adres: placówka przy ul. Słomińskiego 19

Trening Umiejętności DBT

Zapraszamy na trening umiejętności DBT –moduł Regulacja Emocji, podczas którego pomożemy ci nabyć umiejętności regulowania bolesnych emocji, których brak prowadzi do  trudności w kontroli zachowań dysfunkcjonalnych (tj. zaburzeń samobójczych, zaburzeń związanych z używaniem substancji psychoaktywnych, przejadania się, tłumienia emocji, nadmiernej kontroli emocji etc.)

Jeśli jesteś osobą bardzo wrażliwą lub twoje emocje są intensywne, czy tez nadmiernie kontrolujesz emocje, a potem „wybuchasz” i działasz od wpływem impulsu, ten trening nauczy cię, jak regulować swoje emocje. Jeśli już wiesz, jak tolerować swoje dolegliwości psychiczne i przejść przez kryzys bez pogarszania go (brałeś/aś udział w poprzednim module treningu „Tolerancja na dolegliwości psychiczne”) ten trening jest także dla ciebie. Pokażemy, jak rozumieć i nazywać emocje, jak zmienić niepożądane emocje, jak zmniejszyć swoją podatność na emocjonalny umysł oraz jak opanować skrajne emocje.

Trening jest zaplanowany na 8 spotkań. Poznawaniu metod regulacji emocji towarzyszyć będzie praktyka uważności. Każde spotkanie będzie trwać 2 godziny (z przerwą). Nastaw się na intensywne spotkania, które dadzą ci dużo technik oraz możliwości praktykowania ich. Po każdym spotkaniu otrzymasz karty z pełnymi informacjami. Czego oczekujemy od uczestników – obecności, zaangażowania w prace na treningu i  w pracę osobistą.

Zapraszamy na trening osoby pełnoletnie, które mają trudność z radzeniem sobie z emocjami, także ich nad kontrolą  oraz impulsywnością, samouszkodzeniami.

Przed rozpoczęciem grupy prowadzimy 1 spotkanie kwalifikacyjne, aby mieć pewność, że ta grupa jest dla Ciebie. Cena za spotkanie kwalifikacyjne: 150 zł. Grupa będzie zamknięta, licząca maksymalnie 10 osób.

EKSPERTKI

Dorota Malinowska

  • psycholog, psychoterapeuta integracyjny,
  • posiada certyfikat z całościowego Szkolenia DBT w Polskim Towarzystwie Terapii Dialektyczno-Behawioralnej,
  • stale szkoli się w pracy z zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi oraz z dysregulacją emocjonalną.

Karolina Wincewicz-Cichecka

  • psycholog, coach, psychoterapeuta poznawczo‐behawioralny,
  • posiada certyfikat ze Szkolenia DBT Comprehensive w Polskim Towarzystwie Terapii Dialektyczno-Behawioralnej,
  • specjalizuje się w psychoterapii osób cierpiących na zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe oraz w prowadzeniu treningu relaksacyjnego.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ CENTRUM TERAPII DIALOG?

W Centrum Terapii Dialog zapewniamy wizyty u doświadczonych lekarzy psychiatrów, konsultacje psychologiczne i prowadzimy psychoterapię. Od 15 lat wspieramy pacjentów z całej Polski w dbaniu o zdrowie psychiczne.

doswiadczenie
15 lat doświadczenia
pacjenci
ponad 100.000 pacjentów
wykwalifikowani (1)
zweryfikowani psycholodzy i psychoterapeuci

MASZ PYTANIA?

napisz: przychodnia@terapiadialog.pl

zadzwoń: 22 436 83 50

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online