Centrum Rozwoju Psychoterapeutów

W NZOZ Centrum Terapii DIALOG chcemy dzielić się wiedzą i tworzyć szeroką społeczność psychoterapeutów, psychologów i lekarzy psychiatrów. Dlatego w ramach Centrum Rozwoju Psychoterapeutów zapraszamy psychologów, psychoterapeutów i osoby zainteresowane psychologią do udziału w Cyklicznych Szkoleniach i Spotkaniach Naukowych.

Do tej pory zorganizowaliśmy liczne szkolenia m.in. z pracy z pacjentem z zaburzeniami odżywiania, z pracy z dorosłymi z Zespołem Aspergera, cykl spotkań o terapii pacjenta po doświadczeniu traumy, czy z pracy z pacjentem, który ma problemy ze snem. Naszymi wykładowcami byli m.in. dr n. med. Cezary Żechowski, prof. dr hab. n. med. Tomasz Sobów, prof. dr hab. n. med. Zbigniew Lew – Starowicz, dr n. społ. Anna Zajenkowska, dr n. med. Marta Gawłowska-Sawosz, prof. dr hab. Irena Namysłowska, czy prof. dr hab. n. med. Tadeusz Parnowski.

Aby na bieżąco otrzymywać informacje o nadchodzących szkoleniach serdecznie zapraszamy do dołączania do dedykowanej grupy dla psychologów, psychoterapeutów na Facebooku
DOŁĄCZ >> Szkolenia dla psychoterapeutów i psychologów.

O nadchodzących szkoleniach, prelegentach i programie można przeczytać rówież tutaj
ZOBACZ  >> Centrum Rozwoju Psychoterapeutów

Do zobaczenia na szkoleniach!

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6