Velaxin i Trittico - złe samopoczucie. Co zrobić?

Velaxin i Trittico – złe samopoczucie. Co zrobić?

PYTANIE:
„Szósty dzień biorę Velaxin 37.5 i Trittico 25 mg na sen. Wczoraj byłam pierwszy dzień w pracy po przerwie. Niby nie było tak źle, ale zaczęłam mieć odczucie, że nie panuje nad swoimi nogami tzn., że nie mogę na nich ustać. Teraz boję się iść do pracy. Dodatkowo obudziłam się dziś o 3.30 i już nie mogę usnąć. Czuję się bardzo źle. Proszę o podpowiedź co powinnam w tej sytuacji zrobić.”

ODPOWIEDŹ LEKARZA:
„Opisane przez Panią objawy mogą wynikać zarówno z samej choroby, jak i z początkowej reakcji na lek. Nie da się tego ocenić bez osobistego zbadania. Leki przeciwdepresyjne zaczynają działać po około 2 tygodniach od początku przyjmowania. Czasami ze względu na niepokój i ogólny dyskomfort w początkowym okresie leczenia konieczne jest zastosowanie dodatkowych leków, np. uspokajających. Warto w takiej sytuacji skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.”
 


 

Potrzebujesz porady lub pomocy Specjalisty?
Zadzwoń:
 (22) 436 83 50 lub napisz: przychodnia@terapiadialog.pl
Szczegółowo doradzimy Ci i podpowiemy, kto czym się zajmuje i w czym się specjalizuje.
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online
gdpr-image
Nasza witryna korzysta z ciasteczek, czyli plików cookie. Dzięki temu możemy Państwu świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystanie z naszych stron WWW zmiany ustawień dotyczących prywatności oznacza, że będą one zapisywane w pamięci Państwa urządzenia końcowego. Więcej na temat naszej polityki prywatności mogą Państwo przeczytać tutaj, a także w naszym regulaminie korzystania z naszych witryn.
Więcej informacji o ciasteczkach