Polecają nas pacjenci

Rekomendacje pacjentów i lekarzy

Jesteśmy dumni, że Nasi Pacjenci zostawili nam już ponad 2000 pozytywnych opinii w serwisie Znany Lekarz. Lekarze różnych specjalizacji oraz psycholodzy z całej Warszawy stale współpracują z Dialogiem i kierują do nas swoich pacjentów. Z ostatnio przeprowadzonego badania wynika że 98% pacjentów jest zadowolonych z naszych usług.

Obszar roboczy 1

Nasze Poradnie

W Centrum Terapii Dialog pracuje Zespół Specjalistów,  którzy są ekspertami w danych, wąskich dziedzinach psychiatrii. Są to lekarze psychiatrzy – specjaliści m.in. od depresji, zaburzeń snu, lęku, natręctw, nerwic czy zaburzeń odżywiania. Dlatego w Centrum Terapii Dialog działają Specjalistyczne Poradnie, do których Pacjent może zgłosić się z danym, konkretnym problemem.

PROF

Profesorzy w Centrum Terapii Dialog

W Centrum Terapii Dialog przyjmuje sześcioro znanych i cenionych profesorów psychiatrii. Na wizyty u nich zapraszamy wszystkich, którzy oczekują diagnozy i leczenia u najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce.

trofeum

Opieka na najwyższym poziomie

W marcu 2018 roku oraz we wrześniu 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości certyfikatem „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” dla najlepszych polskich ośrodków zdrowia w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej. W 2022 roku zostaliśmy laureatem programu Najwyższa Jakość Quality International i zdobyliśmy Złote Godło QI 2022 w kategorii „Usługi psychiatryczno-psychologiczne”.

Nasz projekt „Wysokospecjalistyczne Poradnie Psychiatryczne“ w 2015 roku otrzymał Złotą Synapsę w kategorii Psychiatryczna Innowacja Roku. Natomiast w grudniu 2021 roku Złotą Synapsą został uhonorowany Dyrektor ds. Nauki w Centrum Terapii Dialog, prof. dr hab. n. med. Marek Jarema.

Po spełnieniu licznych kryteriów i przejściu szczegółowego audytu otrzymaliśmy tytuł „Investing in People“

W styczniu 2022 roku otrzymaliśmy nagrodę w konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia w kategorii Liderzy Medycyny 2021, dla ośrodków medycznych, które najlepiej poradziły sobie z trudnościami związanymi z pandemią koronawirusa.

wiedza

Inwestycja w wiedzę i rozwój

Od lat organizujemy Konferencję „Psychiatria na Świecie” dla lekarzy psychiatrów z całej Polski, z którymi nasi specjaliści dzielą się wiedzą zdobytą podczas największych światowych konferencji psychiatrycznych na świecie (m.in. American Psychiatric Association Annual Meeting, European Congress of Psychiatry, World Congress of Psychiatry).

Co roku wysyłamy naszych specjalistów na międzynarodowe i krajowe konferencje psychiatryczne i psychologiczne. Nasi specjaliści biorą też udział w regularnych licznych kursach, szkoleniach, superwizjach, Grupach Balinta oraz posiedzeniach klinicznych organizowanych przez Dialog.

W tym roku organizujemy również Ogólnopolską Konferencję dla psychiatrów: „Nowe Standardy Leczenia w Psychiatrii”, na której profesorzy z całej Polski pod przewodnictwem Kierownika Naukowego Konferencji, Dyrektora ds. Nauki w Dialogu prof. Marka Jaremy, opowiedzą o najnowszych wytycznych leczenia farmakologicznego wybranych zaburzeń psychicznych.

DLON

Ordynatorzy w Centrum Terapii Dialog

W Centrum Terapii Dialog przyjmują ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych w warszawskich szpitalach oraz kierownicy klinik psychiatrycznych. To bardzo doświadczeni eksperci psychiatrii, szczególnie polecani dla osób, które:

  • potrzebują wizyty u eksperta w dziedzinie psychiatrii,
  • są w bardzo trudnej sytuacji i potrzebują najbardziej doświadczonych lekarzy psychiatrów,
  • mają wątpliwości i szukają potwierdzenia lub weryfikacji diagnozy dla siebie lub swoich bliskich,
  • leczą się już psychiatrycznie, ale objawy choroby nie ustępują.
MOZG

Polecani psychiatrzy

Wśród psychiatrów pracujących w Centrum Terapii Dialog są lekarze wyjątkowo doceniani przez pacjentów, którzy mają już po kilkadziesiąt pozytywnych opinii.

publikacje

Publikacje

Specjaliści Centrum Terapii Dialog prężnie działają na polu naukowym i dzielą się swoją wiedzą: są autorami książek, publikacji naukowych i popularnonaukowych oraz publikacji psychoedukacyjnych.

www

Obecność w mediach

Lekarze psychiatrzy i psycholodzy współpracujący z Centrum Terapii DIALOG cały czas udzielają eksperckich wypowiedzi w mediach: w telewizji, w radiu, w gazetach czy na portalach, podczas webinarów i podcastów.

edukacja_zar

Psychoedukacja

Już od trzech lat prowadzimy psychiatryczno – psychologiczne webinary o zdrowiu psychicznym z naszymi specjalistami: lekarzami psychiatrami, psychologami i psychoterapeutami. Webinary są kierowane do pacjentów, bliskich osób chorych oraz do wszystkich, którzy interesują się psychiatrią i psychologią. Webinary transmitujemy „na żywo” na naszej stronie na Facebooku @Centrum.Terapii.Dialog. Nagrania z webinarów można obejrzeć na naszym kanale na YouTube.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6