Umów wizytę do lekarza psychiatry
lub psychologa

Zapraszamy do zapisów na wizyty u doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych lekarzy psychiatrów i psychologów w NZOZ Centrum Terapii Dialog.

Aby umówić się na wizytę:

 (poniedziałek – niedziela 7:30 – 22:00)

7 powodów, dla których Pacjenci wybierają Centrum Terapii Dialog

1. DOŚWIADCZENI I POLECANI SPECJALIŚCI 

Przed dołączeniem do naszego Zespołu, specjaliści przechodzą autorski, bardzo trudny proces 3-etapowej rekrutacji. Do naszych doświadczonych Specjalistów ponad 40% Pacjentów trafia z polecenia innych osób (w tym z polecenia lekarzy innych specjalizacji).

2. KOMPLEKSOWA OPIEKA

Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy między psychoterapeutami a pracującymi w Centrum Terapii DIALOG lekarzami psychiatrami nasi Pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę.

3. DOPASOWANIE DO POTRZEB

Chcemy, aby każdy Pacjent mógł znaleźć Specjalistę, który ma największe doświadczenie w problemach podobnych do swoich dlatego stworzyliśmy wyspecjalizowane Poradnie. Jednocześnie zależy nam na dopasowaniu do indywidualnych preferencji, dlatego wśród naszych Specjalistów są zarówno kobiety jak i mężczyźni; osoby młodsze i starsze; pracujące różnymi metodami psychoterapeutycznymi i specjalizujące się w bardzo różnych, wąskich obszarach psychiatrii.

4. ŻYCZLIWY I ZAANGAŻOWANY ZESPÓŁ

W Dziale Obsługi Pacjenta pracują wyłącznie osoby, które wybrały psychologię lub medycynę jako kierunki swoich studiów. Dzięki temu już przy rejestracji Pacjent ma do czynienia z osobami, które chcą pomagać innym.

5. ATMOSFERA BEZPIECZEŃSTWA I ZAUFANIA

W celu zapewnienia pacjentom poczucia bezpieczeństwa również pomiędzy wizytami, w DIALOGu można korzystać z bezpłatnej mailowej porady dyżurnego lekarza psychiatry.

6. DOSTĘPNE TERMINY

Wiemy, że czasami trzeba działać szybko. Dlatego dzięki sprawnemu zarządzaniu kalendarzem wizyt naszych Specjalistów, jesteśmy w stanie zapewnić pasujący termin konsultacji w krótkim czasie.

7. E -RECEPTY E-ZWOLNIENIA

Nasi troskliwi i doświadczeni lekarze, kiedy jest to konieczne, wystawiają e-recepty i e-zwolnienia.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6