Psychiatra Białołęka

NZOZ Centrum Terapii Dialog

Warszawa, ul. Gwiaździsta 5

SAMOCHÓD – z Białołęki dojedziesz w 15 minut

PARKING przy ulicy

AUTOBUS 114 118 185

Specjalistyczne poradnie

Zobacz, w czym się specjalizujemy

Umów wizytę

Terminy też na dzisiaj

Umów wizytę – psychiatra Białołęka

Zapraszamy do umawiania wizyt u psychiatry przyjmującego w dzielnicy Białołęka, znajdującej się na obszarze prawobrzeżnej Warszawy. W naszym gabinecie przyjmują lekarze specjaliści współpracujący z Centrum Terapii Dialog.

Nasi konsultanci pracują dla Pacjentów przez siedem dni w tygodniu, nawet do późnych godzin wieczornych. Są oni w stanie udzielić niezbędnych informacji związanych z ofertą opieki medycznej, wyborem lekarza specjalisty oraz dogodnego terminu i formy konsultacji. W naszym Centrum zapewniamy bowiem zarówno stacjonarne wizyty u psychiatry w Warszawie (Białołęka), jak i rozmowy online/telefoniczne. Drugi wariant spotkania odbywa się wówczas bez względu na to, gdzie mieszka czy przebywa aktualnie Pacjent.

 

Dobry psychiatra Białołęka – jak szukać?

Psychiatra jest lekarzem pracującym dokładnie tak samo, jak inni specjaliści. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób – tyle, że o podłożu psychicznym. Jednocześnie kieruje się on świadomością, że przyczyną niektórych zaburzeń mogą być inne schorzenia, chociażby nieprawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego.

Biorąc pod uwagę tak szeroki zakres wiedzy i pracy każdy Pacjent chce, by wybrany przez niego lekarz oceniany był jako dobry psychiatra, odpowiednio wykwalifikowany i oczywiście skuteczny. Już podczas pierwszej wizyty większość ludzi jest w stanie określić, jakie wrażenie wywarło na nich spotkanie oraz czy psychiatra zachowuje się i podchodzi do nich tak, jak tego oczekują.

 

Jakie zaburzenia psychiczne leczy psychiatra (Białołęka w Warszawie)?

Do psychiatry przyjmującego w dzielnicy Białołęka możesz udać się z każdym problemem wpływającym negatywnie na Twoje samopoczucie. Silny stres w pracy? Problemy ze snem? Piętrzące się konflikty w związku czy rodzinie? Takie bodźce mogą w znacznej mierze wpływać na codzienne funkcjonowanie i stają się sygnałem, by skorzystać z pomocy specjalisty.

Psychiatra jest lekarzem, który zapewnia pomoc Pacjentom walczącym także z takimi zaburzeniami, jak choroba afektywna dwubiegunowa czy schizofrenia. Specjalista ten ma ponadto uprawnienia niezbędne do wystawiania recept oraz zwolnień lekarskich.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6