Psychiatra na Bielanach

NZOZ Centrum Terapii Dialog

Warszawa, ul. Gwiaździsta 5

SAMOCHÓD – z Bielan dojedziesz w 10 minut

PARKING przy ulicy

AUTOBUS 114 118 185

Specjalistyczne poradnie

Zobacz, w czym się specjalizujemy

Umów wizytę

Terminy też na dzisiaj

Psychiatra Warszawa – Bielany

Mieszkasz na warszawskich Bielanach? Także tutaj znajdziesz niezbędną pomoc ze strony naszych specjalistów! Problemy natury psychicznej mogą negatywnie wpływać na codzienne życie, związek, rodzinę i pracę. Nie należy odkładać na później konsultacji, która przyniesie Ci ulgę w przypadku niepokojących objawów.

Oddział Bielany naszego Centrum Terapii Dialog zlokalizowany jest na ulicy Gwiaździstej w Warszawie. Dojedziesz do nas zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską.

 

Gdzie do psychiatry? Warszawa Bielany!

Lekarz psychiatra jest specjalistą, który dokładnie zapozna się z Twoją sytuacją i problemami, z jakimi się zmagasz. Wizyta w gabinecie nigdy nie powinna przy tym stanowić powodu do niepokoju i wywoływać reakcji stresowych.

Dla wielu Pacjentów możliwość wybrania specjalisty przyjmującego w niewielkiej odległości od domu staje się czynnikiem uspokajającym i ułatwiającym podjęcie leczenia. Właśnie dlatego prowadzimy tak wiele gabinetów w całym mieście i okolicach. Pragniemy zapewnić wszystkim mieszkańcom Warszawy (i nie tylko) najlepszy poziom opieki psychiatrycznej i pełną swobodę.

Gabinety zlokalizowane na Bielanach oferują, między innymi, możliwość umówienia się na prywatną wizytę u psychiatry. Jeżeli z jakiegoś względu nie odpowiada Ci taka forma pomocy, skorzystaj z wariantu konsultacji online z jednym z naszych psychiatrów. Wizyta zdalna różni się od stacjonarnej jedynie miejscem jej przeprowadzenia!

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6